Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
06.02.2013 13:55

Wypadek na "siódemce" sparaliżował ruch...w Elblągu


Wypadek na


Wczoraj o godz. 2.25 w nocy na trasie S7 na wysokości kompleksu gastronomicznego "Nowa Holandia" doszło do kolizji samochodu ciężarowego MAN. Na miejsce wysłano dwie jednostki straży pożarnej z Elbląga. Dwa specjalistyczne dźwigi wyciągały ciężarówkę z rowu. Od godz. 9.30 droga została zablokowana, a policjanci zorganizowali objazd przez miasto. To znacznie utrudniło poruszanie się samochodów po Elblągu. Zobacz, jak wyglądała ul. Grunwaldzka, w stronę Gronowa Górnego w tym czasie.

  MAN z naczepą, który wpadł wczoraj do rowu nie przewoził groźnego dla zdrowia i życia ładunku. Jednak ze zbiornika pojazdu wyciekł olej napędowy. Kierowca ciężarówki z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Droga, na której doszło do wczorajszego wypadku została zablokowana po godz. 9.30. Policjanci zawiadujący wczorajsza akcją ustalili dla kierowców poruszających się tą trasą objazd pzrez Elbląg. To sparaliżowało miasto na kilka godzin. Sytuacja unormowała się dopiero po godz. 13, kiedy ruch na obwodnicy miedzy Węzłami Wschód i Południe został przywrócony.

 

Aleksandra Szymańska

GALERIA ARTYKUŁU
Komentarze (10):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
06.02.2013, 14:08 jamaleg: brawo ,,Centrum Zarzadzania Krysysowego " samochód w rowie na dwu pasmowej 7 a przez to zablokowane całem miasto , Za co wy bierzecie pieniążki ? Czy podjęcie decyzji o rozpieciu barierki miedzy dwoma pasami ruchu przerasta Wasze kompetencje ?? Czy gen. rez. Sorokosz zwany generałem Tewo bo tylko to umiał sprawdzac jako dowódca dywizji nie potrafi sam podjac takiej decyzji . Szkoda że nie wydarzyło sie to latem bo wtedy mieli byśmy wysyp turystów w naszym miescie i może któryś z nich by sie jeszcze w Elblągu zakochał i został tu na dłużej.
06.02.2013, 14:16 xx: jedynie zablokowanie raz na jakiś czas siódemki przyciąga ludzi do tego smutnego miasta...
06.02.2013, 14:19 dumny elblazanin: Ale Grzesiu zaplusowal, to jest dopiero promocja miasta, wszyscy wala do Elblaga drzwiami i oknami, brawo :) szkoda, ze jeszcze slimakow nie wywiesili na grunwaldzkiej to już bylby hit :D jednak się myliłem, ze tradycyjna elblaska potrawa, długopisy z logiem miasta czy posag piekarczyka nie przyciagna tu turystow :D brawo Prezydencie :) :) :)
06.02.2013, 14:19 do xx ~jamaleg: smutna prawda
06.02.2013, 14:38 :-): Nawet PolskiBus jechał przez Elbląg :-)
06.02.2013, 14:50 eve: A teraz pomyślcie, co się będzie działo, jak wprowadzą opłaty za przejazd obwodnicą Elbląga....korki jak się patrzy.
06.02.2013, 15:05 dobra metoda: Przecież na tym wam zależy, na sprowadzeniu ludzi i turystów do miasta :) Częściej wypadki na obwodnicy musicie organizować :)
06.02.2013, 18:50 POmysł na promocje miasta:): Na 7 trzeba zwijac asfalt rano i w godzinach szczytu. To kazdy zmotoryzowany zawita do Elbląga. A tu ich "powitajom" parkomaty i Straż Wiejska :)-Alojzy
07.02.2013, 00:57 yataman: to może wyjdziemy na obwodnice,ustawimy tam starte opon i je POdpalimy? i tak raz w tygodniu? to bedzie lepszy efekt niz ta żałosna strategia promocji miasta grzesia nowaczyka ktora nie przynosi zadnych efektow a hasłem na wjezdzie do miasta bedzie baner z napisem pal gumę!!! może nawet zbudujemy fabryki produkcji opon? albo chociarz prezerwatyw?
07.02.2013, 20:18 Niebieski: Jaki tu wersal! Czyżby jednostki pozbawione zdolności wymieniania informacji już wymarły. Czy ktoś zadbał aby nie nauczyć ich pisać i czytać? Czy skutki nieuctwa i nienauctwa mogą być takie same?


Inne artykuły:

Taniec na rurze a może skoki na bungee? Czego brak w Elblągu?
Taniec na rurze a może skoki na bungee? Czego brak w Elblągu? (35)
Kolejny śmiertelny wypadek pod Elblągiem – Policja apeluje o ostrożność!
Kolejny śmiertelny wypadek pod Elblągiem – Policja apeluje o ostrożność! (2)
Noc pełna miłości, czyli ENEMEF: Walentynki w Multikinie
Noc pełna miłości, czyli ENEMEF: Walentynki w Multikinie
Wspólnoty do dzieła! Są pieniądze na zaniedbane podwórka
Wspólnoty do dzieła! Są pieniądze na zaniedbane podwórka (12)
Redakcja info.elblag.pl oraz cukiernia T.Deker ogłaszają
Redakcja info.elblag.pl oraz cukiernia T.Deker ogłaszają "Zawody w jedzeniu pączków"
Wybierz lokalizację stojaków rowerowych
Wybierz lokalizację stojaków rowerowych (2)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.