Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

pełna wersja
17.01.2018 20:01

Porażka na początek roku. Meblarze nie dali rady outsiderowi grupy pomarańczowej

Po miesięcznej przerwie na boiska wrócili szczypiorniści Meble Wójcik. Elbląski zespół rundę rewanżową rozpoczął od wyjazdowej porażki z Sandra SPA Pogonią Szczecin. Meblarze ulegli 24:29 ostatniej drużynie grupy pomarańczowej i zanotowali tym samym 11 z rzędu ligową porażkę w tym sezonie.

Mecz lepiej rozpoczęli elblążanie, którzy po 5 minutach wygrywali w Szczecinie 3:1. Gospodarze szybko jednak wyrównali, a następnie objęli prowadzenie 4:3. Z czasem zaczęła uwidaczniać się lekka przewaga Pogoni, która w 11 minucie objęła trzybramkowe prowadzenie 7:4. Taką też przewagę miejscowi utrzymali do ostatniej sekundy pierwszej połowy, którą zwyciężyli 15:12.

Na początku drugiej odsłony szczecinianie dorzucili dwa trafienia i w 33 minucie wygrywali 17:12. Bezpieczną killkubramkową przewagę Pogoń utrzymywała do 52 minuty. Chwilę później Meblarze po trafieniach Nowakowskiego i Kupca zbliżyli się na dwie bramki i na pięć minut przed końcem przegrywali jedynie 24:26. Wówczas o czas poprosił szkoleniowiec gospodarzy. Po krótkiej przerwie zawodnicy ze Szczecina dorzucili trzy kolejne bramki i ostatecznie triumfowali w całym meczu 29:24. Tym samym skutecznie zrewanżowali się Meblarzom za porażkę 18:21 z początku obecnego sezonu.

Sandra SPA Pogoń Szczecin - Meble Wójcik Elbląg 29:24 (15:12)

W kolejnym meczu Meblarze zmierzą się 20 stycznia na wyjeździe z Gwardią Opole.