Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
24.01.2018 11:00

Elblążanin zawalczy o olimpijski medal. Sebastian Kłosiński jest w reprezentacji Polski na igrzyska w PyeongChang


Elblążanin zawalczy o olimpijski medal. Sebastian Kłosiński jest w reprezentacji Polski na igrzyska w PyeongChang


Sebastian Kłosiński, elblążanin, zawodnik KS "Orzeł" znalazł się w Reprezentacji Polski na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 (Korea Południowa). Nasz olimpijczyk zawalczy o srebro w łyżwiarstwie szybkim w biegu na 1000m.

We wtorek, 23 stycznia, Zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego zatwierdził skład polskiej reprezentacji olimpijskie. Liczy on 58 osób (26 kobiet i 32 mężczyzn). Polacy wystąpią w następujących dyscyplinach: biathlon, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, short track, skoki narciarskie, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie, narciarstwo dowolne, kombinacja norweska, snowboard. Chorążym Polskiej Reprezentacji podczas ceremonii otwarcia będzie łyżwiarz szybki, mistrz olimpijski z Soczi 2014, Zbigniew Bródka.

Wśród sportowców, którzy wyjeżdżają do Korei Południowej, jest również Sebastian Kłosiński elblążanin, zawodnik KS "Orzeł". Sebastiana powinniśmy zobaczyć 23 lutego w olimpijskich zawodach w łyżwiarstwie szybkim w biegu na 1000m. Zawodnik jest również rezerwowym na dystansach 500m i 1500m. Trenerem Sebastiana jest Roman Rycke. Łyżwiarz jest nie tylko jedynym elbnlążaninem, ale też mieszkańcem Warmii i Mazur w składzie reprezentacji.

Ślubowania olimpijskie przed igrzyskami w Korei rozpoczną się 30 stycznia br. Jako pierwsi złożą je łyżwiarze szybcy. Wszystkie ceremonie odbędą się w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

DO PyeongChang wybiera się również Ewa Białkowska, która jest trenerem i szefem wyszkolenia łyżwiarzy szybkich.

XXIII ZIO PyeongChang 2018 rozpoczną się 9 lutego, a zakończą 25 lutego 2018 roku. Skład reprezentacji Polski znajdziemy tu.

 

NJ

Artykuły powiązane

:

"Trzymam za nich kciuki". Trener Rycke o szansach elblążan na olimpiadzie
"Trzymam za nich kciuki". Trener Rycke o szansach elblążan na olimpiadzie
Elblążanin zawalczy o olimpijski medal. Sebastian Kłosiński jest w reprezentacji Polski na igrzyska w PyeongChang
Elblążanin zawalczy o olimpijski medal. Sebastian Kłosiński jest w reprezentacji (7)

Komentarze (7):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
24.01.2018, 11:05 rodzic: może miasto rozważy funkcjonowanie lodowiska od września do końca kwietnia, to będziemy mieli więcej takich zawodników. Konkurencyjny portal pisał o zmaganiach UKS Szóstki, warto nabrać odwagi i poruszyć ten problem.
24.01.2018, 11:48 A-Z: Brawo! i gratuluję dostania się do reprezentacji, na pewno będziemy kibicowali i życzymy wygranej.
24.01.2018, 12:14 Mało ambitny: Nasz olimpijczyk zawalczy o = = S R E B R O = = w łyżwiarstwie szybkim... Co za ambicja. Sportowca czy redakcji ???
24.01.2018, 12:38 Ama: W panczenach złote medale są w zasadzie dostępne Holendrom, gdyż wyeliminowanie Rosjan z igrzysk spowodowało, że zostali bez konkurencji. Stąd inne nacje mogą walczyć w męskich konkurencjach o srebrne i brązowe medale.
24.01.2018, 13:34 Nieuki : Jakiej warmi jakich mazur, one daleko od Elbląga. Elbląg to Żuławy i Powiśle,wbijcie to sobie wreszcie nieuki.
24.01.2018, 13:37 Gratulacje : Super sprawa. Teraz powinien tor lyzwiarski zyskać zadaszenie i być wydłużony bo zawody krajowe to chyba nie te wymiary.
25.01.2018, 07:42 wasyl: i stawiać na łyżwiarstwo, a nie ładować kasę w tą pseudo olimpie i wydzierających się kiboli co noszą koszulki z barwami narodowymi i orłami jako wielcy patrioci. Wstyd


Inne artykuły:

Wybierz Najpiękniejszą Parę Studniówki ZST!
Wybierz Najpiękniejszą Parę Studniówki ZST! (239)
Skończyło się parkowanie za darmo. Na teren przy Bednarskiej weszli archeolodzy
Skończyło się parkowanie za darmo. Na teren przy Bednarskiej weszli archeolodzy (11)
Zmiany w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Elblągu. "To już kolejny etap ograniczania rangi elbląskiego oddziału"
Zmiany w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Elblągu (19)
Witamy w Elblągu: Stasia, Marię i Lenę!
Witamy w Elblągu: Stasia, Marię i Lenę! (1)
Ortodoncja bez tajemnic
Ortodoncja bez tajemnic
Część przejść dla pieszych tonie w ciemnościach. Same LED-y nie rozwiążą problemu?
Na przejściach dla pieszych jest za ciemno. Same LED-y nie rozwiążą problemu? (8)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.