Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

ogłoszenia

pełna wersja
24.01.2018 19:55

Azoty Puławy za mocne dla Wójcika. Fatalna seria meczów bez wygranej trwa

Do czternastu urosła seria porażek szczypiornistów Meble Wójcik w PGNiG Superlidze. W 18 kolejce Meblarze podejmowali u siebie trzecią siłę męskiego szczypiorniaka w Polsce - Azoty Puławy. Niespodzianki nie było. Bardziej doświadczony i wyżej notowany przeciwnik bez problemu zwyciężył w Elblągu 29:23.

W pierwszej połowie środowego meczu w Elblągu, zgodnie z przewidywaniami, od początku na boisku dominowali przyjezdni. Brązowi medaliści z poprzedniego sezonu po 3 minutach prowadzili 2:0. Meblarze, osłabieni brakiem kontuzjowanych Jakuba Olszewskiego i Bartosza Janiszewskiego, stawili jednak czoło bardziej doświadczonemu rywalowi. Przez całą pierwszą odsłonę spotkania gonili zespół Azotów, ale w tym czasie nie zdołali doprowadzić do remisu. Goście w 16 minucie po trafieniu Panicia z dystansu odskoczyli elblążanom na trzy bramki (8:5). Meblarze w 25 minucie po dwóch z rzędu bramkach Kopera znów zbliżyli się do puławian na jedno trafienie (10:11). Końcówka połowy należała jednak do Azotów, które po trzech kolejnych celnych rzutach wyszły na prowadzenie 15:11. Jeszcze przed przerwą Kupiec z koła zdołał rzucić do bramki rywala i Azoty wygrały pierwszą odsłonę meczu 15:12.

Drugą część meczu lepiej rozpoczęli goście, którzy po celnych rzutach Panicia i Masłowskiego w 34 minucie prowadzili już 17:12. Przez kolejne minuty trwała wymiana ciosów i kibice oglądali walkę bramka za bramkę. Taki stan rzeczy trwał do 43 minuty. Wówczas po dwóch kolejnych bramkach, Azoty zwiększyły prowadzenie do siedmiu oczek (22:15). Pewni swego przyjezdni, do końca meczu kontrolowali wydarzenia na boisku i w efekcie pewnie zwyciężyli w Elblągu 29:23.

Meble Wójcik Elbląg – Azoty Puławy 23:29 (12:15)

Meble Wójcik:
Fiodor, Ram, Kiepulski – Grzegorek 3, Miedziński, Lachowicz, Szopa 1, Nowakowski 1, Załuski, Adamczak 2, Netz 2, Moryń 4, Kupiec 4, Tórz, Koper 6.

Azoty: Koshovy, Wiejak – Orzechowski 1, Podsiadło 4, Jarosiewicz, Skrabania, Panic 7, Grzelak, Masłowski 2, Titow 2, Kasprzak, Jurecki 4, Ostroushko 4, Gumiński 1, Seroka 4.

W kolejnym meczu Meblarze zmierzą się 27 stycznia na wyjeździe z KPR Legionowo.

RK

Artykuły powiązane

:

Meblarze postraszyli Gwardzistów, ale wracają z Opola bez punktów
Meblarze postraszyli Gwardzistów, ale wracają z Opola bez punktów (5)
Porażka na początek roku. Meblarze nie dali rady outsiderowi grupy pomarańczowej (4)