Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
25.01.2018 09:00

Góra Chrobrego ograniczenia w parkowaniu


Góra Chrobrego ograniczenia w parkowaniu


Jadąc w okolice Góry Chrobrego i chcąc zaparkować tam auto możemy napotkać na trudności ze znalezieniem bezpłatnego miejsca parkingowego. Pamiętajmy, że pozostawienie auta na chodniku w taki sposób, że utrudnia ono ruch pieszym może skutkować otrzymaniem mandatu w wysokości 100 złotych.


A słowa „może skutkować” są bardzo prawdopodobne, ponieważ tylko w czasie minionego weekendu policjanci byli wzywani w okolice Góry Chrobrego kilka razy właśnie do parkujących tam nieprawidłowo aut oraz związanych z tym utrudnień.


- Policjanci z ruchu drogowego sporządzili blisko 40 wniosków o ukaranie niefrasobliwych kierujących pozostawiających auta w taki sposób, że utrudniały one pieszym poruszanie się chodnikiem – mówi kom. Wojciech Skrobotun z-ca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – My przypominamy też o bezpłatnych parkingach w Bażantarni, przy ul. Agrykola czy też zatokach parkingowych przy ul. Chrobrego.


W miejscach tych można pozostawić auto w sposób nieutrudniający ruchu pieszym. W związku z dużym natężeniem ruchu na ul. Chrobrego kierowane są tam dodatkowe patrole policji.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy

KMP w Elblągu


Komentarze (8):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
25.01.2018, 11:38 Foto przykład : Uczciwie popatrzmy jak wygląda ten stok, i cały teren w koło. Patrząc na zdjęcie o będąc na górce to wstyd i żenada. Na takich stokach toczy się życie jest śmiech, sport, kawiarnie a tu stypa.
25.01.2018, 12:00 ann: Uczciwie popatrzmy jaką mamy pogodę i komu to się opłaca? Chyba tylko tym co chcą pomarudzić i ponarzekać, zamiast pomyśleć i ocenić obiektywnie, jak stok ma wyglądać i funkcjonować świetnie jak zima trwa tydzień ? Słowo stypa to jednak trafne bo weselić nie ma się z czego właściciel.
25.01.2018, 12:21 śnieg: Przecież tam jest parking na 400 samochodów. Czyżby bolało, że PŁATNY :-)
25.01.2018, 13:14 Szkło kontaktowe: Jakby się nie opłacało to by nikt tego nie otwierał - to raz. Po drugie jest kilka stoków w północnej Polsce (np. Wieżyca Koszałkowo), które dają sobie jakoś rade i maja pomysł na siebie. A może by tak pomyśleć aby zrobić na lato igielit. Fakt drogie, ale zabawa przez cały rok i szybko się zwróci. Z pewnością bardziej opłacalna niż park linowy... Do tego można popracować nad terenem samej górki aby była bardziej przyjazna dla narciarzy. Mało oświetlenia, ciemno jak w jaskini, niewidoczne siatki - można się zabić bo nic nie widać. Bardzo droga szkoła narciarska...
25.01.2018, 14:46 ccc: ten interes wspiera UM
25.01.2018, 17:09 A-Z: Widać niektórym to nie w smak, że działa. Przez klika lat wstecz samochody parkowały i nikomu to nie przeszkadzało, a ilu tam ludzi spaceruje?. Zima krótka , na razie była tylko tydzień, każdy szybko wskakuje w narty i szusuje. Nie wiem może komuś brakuje hotelu 4 gwiazdkowego z widokiem na Elbląg? Ej, malkontenci.
25.01.2018, 20:08 Zgelblag: A co z kierowcami z karta parkingowa dla osób niepełnosprawnych czy są wyznaczone miejsca
25.01.2018, 23:11 mama: Od zawsze ram stawały samochody i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz zaprwne przeszkadza właścicielom parkingu płatnego. Żenada to mało powiedziane...


Inne artykuły:

Kat i Roman Kostrzewski wystąpią w Elblągu - wygraj bilety
Kat i Roman Kostrzewski wystąpią w Elblągu - wygraj bilety
Kolejne zaniedbanie „przyjaciela” rodziny. " Zwierzę przebywało w brudzie, we własnych odchodach"
Kolejne zaniedbanie „przyjaciela” rodziny (9)
Dobra forma elbląskich łyżwiarzy na mistrzostwach w Tomaszowie Mazowieckim
Dobra forma elbląskich łyżwiarzy na mistrzostwach w Tomaszowie Mazowieckim (3)
Byli pracownicy Biedronki żądają przeprosin i odszkodowań. Rusza proces przed elbląskim sądem
Byli pracownicy Biedronki chcą odszkodowań. Wiemy, kiedy ruszy proces (5)
Świetliki i Kat koncertują w Mjazzdze!
Świetliki i Kat koncertują w Mjazzdze! (1)
Azoty Puławy za mocne dla Wójcika. Fatalna seria meczów bez wygranej trwa
Azoty Puławy za mocne dla Wójcika. Fatalna seria meczów bez wygranej trwa (2)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.