Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
10.09.2018 17:00

Szalone Małolaty mają już 25 lat! "Rozsławiają nasze miasto i reprezentują je w bardzo pozytywny sposób"


Szalone Małolaty mają już 25 lat! "Rozsławiają nasze miasto i reprezentują je w bardzo pozytywny sposób"


Wczoraj, 9 września, w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, odbył się niezwykły koncert z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia zespołu ,,Szalone Małolaty”.
 
Uroczystość poprowadziła Maja Panicz, córka założycielki i prowadzącej zespół, Katarzyny Panicz. W wykonaniu ,,Szalonych Małolat” można było usłyszeć m.in. piosenkę z filmu animowanego pt.: ,,Vaiana- skarb oceanu”- ,,Na drodze tej”.

Nie mogło jednak zabraknąć uroczystych podziękowań i gratulacji.
 
Jest mi niezmiernie miło, że możemy się spotkać na jubileuszu 25- lecia istnienia zespołu ,,Szalone Małolaty”. Jestem zagorzałym fanem tego zespołu i w niektórych wyjazdach miałem okazję uczestniczyć. Dziewczyny są bardzo utalentowane i zdobywają wiele nagród, uczestnicząc w różnych miejskich przedsięwzięciach, takie jak festiwale międzynarodowe, wyjazdy za granicę np. do Włoch lub Stanów Zjednoczonych, konkursy wojewódzkie czy występy ogólnopolskie. Dzięki temu rozsławiają nasze miasto i reprezentują je w bardzo pozytywny sposób
 
– mówił Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
 
Prezydent zaznaczył, że zespół cieszy się w Elblągu dużym zainteresowaniem. - Gratuluję wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój zespołu i dziewczynom, które włożyły dużo pracy, poświęcając się zespołowi. Życzę im dalszych sukcesów, a rodzicom dziękuję za poświęcony czas i wsparcie w realizacji pasji swoich dzieci. Natomiast Pani Dyrektor życzę dalszej opieki nad zespołem - dodał Witold Wróblewski.
 
 
25 lat to wystarczający czas, by pokazać się ludziom miasta, regionowi i całemu krajowi. Zespół wciąż intensywnie się rozwija i pokazuje jak wyjątkowe talenty mają młodzi ludzie. Miałem przyjemność podziwiać zespół w Elblągu, a także w Olsztynie. Można było wtedy poczuć więź, jaka na scenie zrodziła się między młodymi dziewczynkami a profesjonalnymi artystami, co było bardzo imponujące. Życzę jubilatom sukcesów i dalszego rozwoju, a zespołowi by kolejne nowe pokolenie wciąż reprezentowało nasz kraj. Gratuluję wszystkim zaangażowanym w rozwój zespołu, szczególnie pani Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, Edycie Lichacz oraz Pani Katarzynie Panicz, która przez tyle lat z ogromnym rozmachem prowadziła zespół
 
- mówił Marszałek Województwa Warmińsko-mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin.
 
- Gratuluję dyrekcji MDK, całemu gronu pedagogicznemu i wszystkim członkom zespołu za wieloletni trud pracy dydaktycznej, wyzwania wychowawcze, artystyczne, entuzjazm oraz zaangażowanie, które znajdują uznanie w oczach kolejnych pokoleń. Są powodem do dumy i satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć. Życzę również pomyślności, wytrwałości, dalszego rozwoju i doskonalenia warsztatu pracy, a także efektywności w realizowaniu działań oraz nieustającej wiary w swe talenty - zaznaczył Waldemar Klocek, Wiceprezes Warmińsko-mazurskiego Klubu Biznesu.
 
Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej dzieci i młodzieży ,,Szalone Małolaty.”
 

 

Daria Pilarska

KJ

Galeria zdjęć: Szalone Małolaty 25 lecie
Artykuły powiązane

:

Nagrody Prezydenta przyznane. Wśród nagrodzonych Szalone Małolaty i Marta Gałuszewska
Nagrody Prezydenta przyznane. Zobacz, kogo nagrodzono (65)
Poprowadziła Szalone Małolaty po najwyższe laury. Jej pracę docenił Minister Edukacji - rozmowa z Katarzyną Panicz
Poprowadziła Szalone Małolaty po najwyższe laury,zdobyła medal Ministra Edukacji (10)

Komentarze (11):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
11.09.2018, 00:53 Wojciech Minkiewicz: Byłem uczestnikiem tego wydarzenia i w treści przemówienia Marszałka pojawiają się słowa, które ze sceny nie padły. Nazwisko Katarzyny Panicz, osoby która stworzyła ten zespół 25 lat temu i jest z nim od początku jako jedyna przez te wszystkie lata zostało wymienione po raz pierwszy po 30 minutach dziękowania wszystkim innym osobom - zasłużenie i nie. Pierwsza Katarzynie Panicz podziękowała w swoim przemówieniu Prezes Stowarzyszenia (...) Szalone Małolaty, po czym rozległy się owacje na stojąco. Tak na marginesie... Proszę rzetelnie przedstawiać relację. Pozdrawiam!
11.09.2018, 00:53 Redakcja: Z nagrania przemówień wynika, że Marszałek podziękował p. Panicz. Nie jako pierwszy, ale podziękował. pozdrawiamy
11.09.2018, 08:03 Patrycja Lipinska : https://www.facebook.com/1599821179/posts/10212134477229400/ Nie zgadzam się z treścią państwa artykułu . Pan Marszałek nie wspomniał słowem o założycielce zespołu Katarzynie Panicz !!!!! Proszę od korygowanie artykułu i podawanie rzetelnych informacji
11.09.2018, 09:09 Anna Milosz: Ja również byłam uczestnikiem tego wspaniałego, magicznego wydarzenia i również nie zgadzam się z treścią Państwa artykułu, ponieważ z ust Pana Marszałka nie padło nazwisko Katarzyny Panicz, ani nie zostały złożone na jej ręce żadne podziękowania ... zrobiła to po ok 30 minutach Prezes Stowarzyszenia czym wywołała owacje na stojąco wśród publiczności .
11.09.2018, 11:09 betti: To przykre...ale często tak jest ,że mówi się o otoczce,a nie o tych co ,,mrówczą"" pracę wykonują! Podziękowania dla p.Panicz
11.09.2018, 14:22 Matka Polka: Występ dzieci i młodzieży zawdzięcza się nie jednej osobie , a wielu ludziom zaangażowanym w ich artystyczny rozwój. Przede wszystkim są to RODZICE ,którzy od najmłodszych lat inwestują w swoje pociechy,a także nauczyciele przedszkola , klas młodszych , nauczyciele muzyki w szkole , instruktorzy rytmiki , tańca, teatru i gry na instrumentach. Trzeba pamiętać o tym ,że do tego zespołu przyjmowani są tacy, którzy potrafią już śpiewać i prezentować się na scenie. Przed koncertem kolejny sztab ludzi - do śpiewu, do ruchu scenicznego , do nagrań piosenek i organizacja samego występu. Koło zamyka się znowu na RODZICACH , bo wszystko kręci się wokół prób , strojów ,fryzur, wyglądu i opłat. Ale cóż się nie robi ,żeby podziwiać swoje DZIECKO i słyszeć oklaski po jego występie!!!
11.09.2018, 18:34 ????: Czyżby pani AM startowała że tak się lansuje/
11.09.2018, 18:36 do betti: No cóż, jeśli chodzi o honorowanie czy honorarium- lepiej nie idźmy tą drogą
11.09.2018, 21:05 Waldi: Jak są pieniądze to z niejednej okazji można zrobić widowiskowe "szoł".
11.09.2018, 21:18 Zachwycona: Karynko, rządzisz:) Gratuluję wszystkim zaangażowanym - żeby nikogo nie pominąć.
11.09.2018, 22:47 Rodzic : Szalone Małolaty to Stowarzyszenie , które założyli w MDK na rodzice dla dzieci sekcji wokalnej ( adres stowarzyszenia jest taki sam jak adres placówki). Stąd pewnie podziękowania dla wszystkich , którzy przyczynili się w pierwszej kolejności do organizacji tego występu - władz miasta, regionu, dyrekcji placówki, rodzicom i dopiero osobom, które pracowały nad programem. To chyba normalna kolejność.


Inne artykuły:

Groźna kolizja na S7
Groźna kolizja na S7 (3)
Marek Osik, były Komendant Miejskiej Policji w Elblągu: Policjanci mają dość braku poważnego traktowania
Marek Osik: Policjanci mają dość braku poważnego traktowania (31)
Nauka pływania z MOSiR-em
Nauka pływania z MOSiR-em
Połączyła ich miłość do samochodów. BMW Klub Elbląg świetował 8 urodziny wspólnie z elblążanami
Połączyła ich wspólna pasja. BMW Klub Elbląg świetował 8 urodziny z elblążanami (7)
"Panuje tutaj rodzinna atmosfera". Za nami Festyn Lotniczy - zobacz zdjęcia
"Panuje tutaj rodzinna atmosfera". Za nami Festyn Lotniczy - zobacz zdjęcia (3)
W przedwyborczej sondzie INFO 41 proc. głosów zdobył Witold Wróblewski
W przedwyborczej sondzie INFO 41 proc. głosów zdobył Witold Wróblewski (31)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.