Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
14.03.2019 13:00

Weekend na lodzie. Przed nami występy łyżwiarzy figurowych


Weekend na lodzie. Przed nami występy łyżwiarzy figurowych


Weekend na lodzie - już 22 marca rozpoczną się ogólnopolskie zawody w łyżwiarstwie figurowym - Mistrzostwa Polski Młodzików i Puchar Elbląga 2019.
 

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Figurowego organizują Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym połączone z Pucharem Elbląga 2019, w którym udział biorą juniorzy oraz zawodnicy amatorsko uprawiający łyżwiarstwo figurowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24.03.2019 na lodowisku Helena. Udział w zawodach zapowiedziało około 150 łyżwiarzy z całej Polski i z zagranicy. Patronat Honorowy nad zawodami objął Prezydent Elbląga  Witold Wróblewski.
 

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” ze specjalnością łyżwiarstwo figurowe powstał w 2005 roku przy Szkole Podstawowej nr 6. Dwa lata później udało się otworzyć pierwszą klasę o profilu łyżwiarstwo figurowe. UKS Szóstka ma już za sobą organizację zawodów rangi ogólnopolskiej. W 2010 r. odbył się Puchar Polski Młodzików, w 2013 r. Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym, a w zeszłym roku  Ogólnopolskich Zawodów w łyżwiarstwie figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018.
 

„Mistrzostwa Polski Młodzików”, „Puchar Elbląga 2019” i „Puchar Elbląga Amatorów 2019” to wspaniałe okazje na wypromowanie elbląskiego klubu i jeżdżących w nim młodych łyżwiarzy, ale przede wszystkim jest to szansa na rozpropagowanie naszego miasta. Występy łyżwiarzy figurowych są zawsze niezwykle spektakularne i przyciągają wielu obserwatorów – informuje Prezes UKS „Szóstka” Beata Kukowska. - Już dzisiaj podziękowania kieruję do współorganizatorów i sponsorów tej imprezy sportowej.
 

W tym roku Klub podjął się organizacji Mistrzostw Polski Młodzików i Pucharu Elbląga

W dniach 22 – 23 marca odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików w kategoriach solistek, solistów, par tanecznych w klasie srebrnej i złotej. W tych samych dniach w Pucharze Elbląga wystartują solistki, soliści w klasie brązowej, novice, junior, senior.  Konkurencje MP Młodzików mogą się nawet przeplatać z konkurencjami Pucharu Elbląga. Natomiast 24 marca odbędzie się Puchar Elbląga Amatorów w kategoriach solistek, solistów, par tanecznych, show duo w klasie brązowej, srebrnej i złotej. Szczegółowy program zawodów:

 

Wstęp na imprezę jest wolny. Dla tych, którzy nie będą w stanie przybyć na lodowisko, na stronie www.uks6.elblag.pl dostępna będzie relacja na żywo. Zapraszamy 22-24 marca na Lodowisko Helena.

 

Więcej informacji:
Beata Kukowska – prezes UKS Szóstka, tel. 693 281 410


Artykuły powiązane

:

Na elbląskim lodowisku łyżwiarze czuli się jak w domu. Zobacz zdjęcia z finału Mistrzostw Polski
Na elbląskim lodowisku łyżwiarze czuli się jak w domu. Zobacz zdjęcia z Mistrzostw Polski (1)

Komentarze (0):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:


Inne artykuły:

Powtórka z powstań. Kilkuset uczniów wzięło udział w wyjątkowych lekcjach historii w ZSZ nr 1
Powtórka z powstań. Kilkuset uczniów wzięło udział w lekcjach historii w ZSZ nr (5)
Elbląski przedsiębiorca poszukiwany listem gończym. Oskarżony jest o wyłudzenie 3 mln zł dotacji
List gończy za przedsiębiorcą z Elbląga. Oskarżony o wyłudzenie 3 mln dotacji (26)
Pracownicy żłobków zazdroszczą nauczycielom pensji. "Pracujemy 40, a nie 22 godziny tygodniowo, a i tak zarabiamy mniej"
Pracownicy żłobków zazdroszczą nauczycielom pensji i... proszą o podwyżkę (20)
Co na temat Zajazdu sądzą mieszkańcy tej dzielnicy?
Co na temat Zajazdu sądzą mieszkańcy tej dzielnicy? (15)
Dzień Wagarowicza spędzą w… komendzie
Dzień Wagarowicza spędzą w… komendzie
Nowelizacja ustawy o odpadach
Nowelizacja ustawy o odpadach (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.