Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
12.12.2019 10:30

Wyrównana stawka w siatkarskiej lidze MOSiR


Wyrównana stawka w siatkarskiej lidze MOSiR


Za nami już ponad połowa I etapu rozgrywek Awangarda Volley Ligi, organizowanej przez elbląski MOSiR. Na tym etapie rozgrywek wykrystalizowała się grupa ekip, które w tym roku powalczą o najwyższe cele. Pozostałym drużynom pozostaje walka o awans do czołowej ósemki.

 

O tytuł najlepszej drużyny w amatorskich rozgrywkach walczy w sumie 12 ekip. W II etapie o podział medali powalczy 8 pierwszych zespołów, które zmierzą się ze sobą w systemie pucharowym. Gdy spojrzy się na tabelę widać, że w górnej części wykrystalizowała się znaczna grupa dominujących zespołów. Jednak są pomiędzy nimi nieznaczne różnice punktowe.

- Sezon w pełni, zatem możemy powiedzieć, że trwająca kampania jest nie mniej emocjonująca jak poprzednia – mówi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - W składach zespołów znajdują się zarówno młodzi, jak i bardziej doświadczeni gracze. Kilka ekip zgłasza wysokie aspiracje, dlatego każde spotkanie może mieć duże znaczenie w kontekście rozstawienia w decydującej fazie rywalizacji. Ekipy, które do tej pory słabo punktowały, mają ostatnią szansę na poprawę. W innym wypadku może zabraknąć dla nich miejsca w pierwszej ósemce.

 

Na czele tabeli jest ZNP Elbląg, który w sześciu dotychczas rozegranych meczach aż pięciokrotnie triumfował, zaliczając tylko jedną porażkę. Pogromców nie znaleźli natomiast siatkarze KAM-u i obrońcy mistrzowskiego tytułu zawodnicy zespołu LOGBAR. Obie ekipy mają jednak gorszy bilans punktowy od prowadzących „Nauczycieli”. Najsłabszym na tę chwilę zespołem jest Major i Przyjaciele, który nie wywalczył jeszcze zwycięstwa na ligowych parkietach.

 

Zainteresowanych kibiców zapraszamy w poniedziałki o godz. 19.45 na Halę Sportowo-Widowiskową przy al. Grunwaldzkiej oraz we wtorki na godz. 19.30 do hali sportowej III LO przy ul. Browarnej. Więcej informacji o rozgrywkach, wyniki, tabele, terminarze oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej MOSiR-u w zakładce Awangarda Volley Liga. Sponsorem Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej jest Salon Łazienkowy i Hurtownia Budowlana Awangarda.

 

 

Tekst i fot. MOSiR

 

 


Komentarze (0):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:


Inne artykuły:

Rowerami do elektrowni wodnej. Relacja z wycieczki
Rowerami do elektrowni wodnej. Relacja z wycieczki (2)
Już 15 grudnia Święto Kina w Multikinie!
Już 15 grudnia Święto Kina w Multikinie!
Do prokuratury trafiło zawiadomienie w sprawie kontrowersyjnego filmu Zbigniewa Stonogi
Do prokuratury trafiło zawiadomienie w sprawie filmu Zbigniewa Stonogi (34)
Ruszyły licytacje WOŚP w Elblagu
Ruszyły licytacje WOŚP w Elblagu
Jeść jak Włosi... O diecie śródziemnomorskiej podczas "Kierunku: Zdrowie"
Jeść jak Włosi... O diecie śródziemnomorskiej podczas "Kierunku: Zdrowie" (5)
Radny zgłosił do Prezydenta... brak skrzynki na zwrotną korespondencję!
Radny zgłosił do Prezydenta... brak skrzynki na zwrotną korespondencję (30)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.