Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
18.12.2019 14:30

Elbląg został wyróżniony tytułem „Piłkarski Samorząd Roku 2019”


Elbląg został wyróżniony tytułem „Piłkarski Samorząd Roku 2019”


Prezydent Elbląga Witold Wróblewski poinformował, że Elbląg został wyróżniony tytułem „Piłkarski Samorząd Roku 2019”.


- Za rok, który właśnie się kończy otrzymaliśmy od Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej wyróżnienie „Piłkarski Samorząd Roku 2019”. O ten tytuł ubiegało się sześć samorządów, my otrzymaliśmy pierwsze miejsce – mówił prezydent Wróblewski.

 

To docenienie naszych działań, także modernizacyjnych, jak choćby niedawno zrealizowane oświetlenie stadionu. Miło, że piłkarski Elbląg dostrzegany jest w naszymwojewództwie

– dodał Prezydent.


Uzasadnienie Warmińsko-Mazurskiego Związeku Piłki Nożnej: Sześć pełnowymiarowych boisk naturalnych i jedno sztuczne sprawiają, że Elbląg zarządzany przez Prezydenta Witolda Wróblewskiego dysponuje zdecydowanie najlepszą infrastrukturą piłkarską w naszym województwie. Do tego cały czas w nią inwestuje. Miasto wspiera finansowo II-ligową Olimpię Elbląg i III-ligową Concordię Elbląg, przeznaczając środki w szczególności na bardzo liczne grupy dziecięce i młodzieżowe. W obu elbląskich klubach trenuje łącznie ok. 800 młodych zawodników i zawodniczek. Rok 2019, to pierwszy pełny rok funkcjonowania utworzonej przez miasto Sportowej Szkoły Podstawowej, przy której funkcjonuje prowadzony przez WMZPN Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego. W tym roku miasto m.in. przeprowadziło kapitalny remont bursy dla uczniów tej szkoły, umożliwiając komfortowe zakwaterowanie i wyżywienie.

 

 

 

UM Elbląg


Artykuły powiązane

:

Trzy boiska zostaną przebudowane. "To inwestycje za 1 mln 700 tys. zł”
Trzy boiska zostaną przebudowane. "To inwestycje za 1 mln 700 tys. zł” (12)
1,6 miliona rozjaśniło murawę stadionu przy Agrykola. Pierwszy mecz przy sztucznym oświetleniu za nami
1,6 miliona rozjaśniło murawę. Pierwszy mecz przy sztucznym oświetleniu za nami (16)

Komentarze (14):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
18.12.2019, 15:22 też sobie wydrukowałem: Tak, to prawda. Dzięki Wróblewskiemu mamy to co mamy. Ten "dyplom" też jakoś wymięty niczym oblicze sportowca go trzymającego. mamy wiele certyfikatów i "dyplomów uznania" a jakie mamy efekty? Jaki jest los i droga rozwoju "dyplomowanych" i "certyfikowanych"? Tańczące i śpiewające dzieciaki osiągające krajowe i międzynarodowe sukcesy są "be", bo się nie chwalą "prezydentem". Piłkarki ręczne miały i miewają sukcesy extra ale też jakoś nie zauważa ich ratusz. Kopacze to co innego - przyciągają kiboli a tych potrzebuje kozioł i czerepak.
18.12.2019, 15:30 krótkie portki: Kiedy ten facet ma czas na zarządzanie miastem skoro ciągle lewituje w kampaniach wyborczych. Jest departament sportu i ma dyrektora? Niech się chwali. I tak w każdej dziedzinie. A gdy Elbląg opuści ostatnie miejsca w grupie równych sobie miast i przejdzie do pierwszej 10, to niech wtedy pojawi się Kosiniak - Kamysz z tabliczką.
18.12.2019, 16:03 Asd: Ręce opadają jak to są zasługi miasta wymagające konferencji prasowej i artykułu prasowego. Nagroda za co? Za to boisko zwane Wembley elbląskim, za druga ligę piłkarska inaczej ligę mistrzów. Panie daruj sobie już te teksty. Widzę że Prezydent po fali krytyki w ostatnich tygodniach szuka na siłę sukcesów. Nie wiem kto mu doradza ale to jeszcze bardziej go pograza
18.12.2019, 16:41 kiki: No nie, same zasługi? Tylko dlaczego miasto się zwija?
18.12.2019, 17:03 Andrzej: A ja mam paszport polsatu. No dramat jakis czym ten czlowiek sie chwali
18.12.2019, 23:21 jaaaaaaaaaaaaa: wróbelek do zbierania laurek i robienia fotek SOBIE pierwszy ,,ale od siebie nic nie chcę dać WON z nim i z zielinskim
18.12.2019, 23:35 Red: Nagroda ufundowana przez sędziego Lagunę i Bola Łącznika za życie i działalność zgodne z hasłem "wygramy ,przegramy, j...ł ich pies"
19.12.2019, 06:24 Żałosne : Oby ten puchar ogrzał mieszkania Elblażanom.
19.12.2019, 07:06 Bartek.G: Panie Wróblewski pomóż Pan tym chlopakom z Olimpii którzy tak dzielnie walczą na szczeblu 2ligowym i promują nasze kochane miasto bo nie długo odejdą piłkarze i sam będziesz pan grał ze swoimi podwładnymi ale pod ratuszem ale na akordeonie
19.12.2019, 08:31 Zofia and friends : Ojciec naszego miasta, najlepszy Gospodarz. Światły Mąż Stanu, nasz Pan Prezydent ogłasza swój kolejny Sukces. To dzięki niemu nasze miasto się rozwija, dzieci kopią piłkę a Pan Prezydent rośnie w dumę tak, że nie mieści się już w garnitur. Wszędzie jest pełno Pana Prezydenta z Kosiniakiem Kamyszem lub bez niego. Tu ugotuje bigos, tam przeczyta pochwały swojej osoby, które przysyła mu Brzezin Gustaw. Tu zbuduje w miejscu dobrego przystanku inny dobry przystanek i nazwie go jakoś tak : zintegrowane centrum przesiadkowe czym zadziwi całą Polskę, bo gdzie indziej takie centra mają zupełnie inny wygląd ale należy wierzyć Panu Prezydentowi, bo skoro tak mówi to znaczy że tak mówi. A teraz jeszcze zbuduje nam od podstaw elektrocieplownie żebyśmy za rok mieli ciepło.
19.12.2019, 09:28 niski: parodia jak ten gość się lansuje, a dlaczego po cichu w listopadzie 2018 r podniósł opłaty za wieczyste użytkowanie???
19.12.2019, 13:06 aa: A kogo obchodzi to ? Co to zmienia dla mieszkancow ? Kiedy zostaniemy wyróżnieni Gospodarczym Samorządem Roku ? Kiedy będzie coś co sprawi, że w tym mieście będzie można godnie żyć ?
19.12.2019, 17:23 wicia: ... PIŁKARSKI SAMORZĄD ROKU – Gmina Iława, Gmina Ostróda, Miasto Elbląg ... , zatem nie pierwsze miejsce panie włodarzu tylko 3 wyróżnienie. Czy musi pan nawet w tak błahej sprawie wprowadzać w błąd?
19.12.2019, 19:28 gloria - radość w shopie: ~wicia - on nie kłamie. On zawsze, także teraz mówi prawdę, tą trzecią. Taki jest członek psl i każdej innej partii. Prawdę mówił także wtedy gdy ogłaszał swoją bezpartyjność i w obydwu kampaniach tworzył kww. Prawdę głosił też wtedy gdy mając haki na podwładnych słupował ich zgodnie z prawem. prawdę głosił też wtedy gdy przyjmował wpłaty od podwładnych na kww a następnie nagradzał niektórych (wszystkich) synekurami samorządowymi. tak prawdomównego, honorowego, etycznego i przyzwoitego administratora nie spotyka się w każdej gminie. On nawet nie kłamie gdy twierdzi, że Energa go wykiwała i że on nazywa się Kosiniak - Kamysz.


Inne artykuły:

Ojciec brutalnie pobitego niemowlaka odpowie za usiłowanie zabójstwa. Jest akt oskarżenia
Ojciec pobitego niemowlaka odpowie za usiłowanie zabójstwa. Jest akt oskarżenia (6)
"Projektowane zmiany niszczą niezależność sędziowską". Protest w Elblągu w obronie wolnych sądów
"Projektowane zmiany niszczą niezależność sędziowską". Protest w Elblągu (52)
Za nami ostatnie spotkanie jesiennej edycji "Kierunku: Zdrowie". Seniorzy już pytają o kolejne
Za nami ostatnie spotkanie jesiennej edycji "Kierunku: Zdrowie" (3)
Fryderyk złapany! „Trzeba było użyć broni z usypiaczem”
Fryderyk złapany! „Trzeba było użyć broni z usypiaczem” (12)
 Betlejemskie Światło Pokoju w Elblągu
Betlejemskie Światło Pokoju w Elblągu
Cyfrowa gmina – rozwój e-usług w gminie Gronowo Elbląskie
Cyfrowa gmina – rozwój e-usług w gminie Gronowo Elbląskie
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.