Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
19.12.2019 11:30

Mieszkańcy ocenią bezpieczeństwo i policję w Elblągu


Mieszkańcy ocenią bezpieczeństwo i policję w Elblągu


Czy czujemy się bezpiecznie, jak często widujemy w swojej dzielnicy policyjne patrole, czego się obawiamy – to tylko kilka pytań, na które będą mogli odpowiedzieć mieszkańcy Elbląga. Dziś wielki sprawdzian dla elbląskich policjantów. Na ulicach miasta jest prowadzona ankietyzacja, która pozwoli ocenić pracę mundurowych.

 

Dzisiaj (18 grudnia) na terenie całego miasta będzie można spotkać ankieterów. Uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu, będą pytać elblążan o bezpieczeństwo i pracę elbląskich stróżów prawa. Ankieta liczy kilkanaście pytań i dla policjantów jej wyniki są bardzo ważne. Pozwolą one doskonalej organizować służbę. Zostaną opublikowane zaraz po zakończeniu analizy. Osoby, do których ankieterzy zwrócą się o opinię, prosimy o wyrozumiałość i pozytywne podejście do badania.

 

Osobami upoważnionymi przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu do przeprowadzenia niniejszej ankiety są uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Każdy z uczniów ma odpowiednie upoważnienie, które ważne jest wraz z legitymacją szkolną.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg


Komentarze (4):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
19.12.2019, 12:39 żle: Obserwujac policje nie reaguja na łamanie cprawa.Przykłady:jada rowerami po chodnikach piesi uciekaja,jadą po tzw zebrach rowerem i jedzie samochód policji tego nie widzi.Jadą samochody bez świateł jedzie policja tego nie widzi. cyrk.
19.12.2019, 18:17 Lenistwo Policji : Potwierdzam to,co kolega napisał. Policja NIE REAGUJE także na zle zaparkowane samochody, radiowóz przejeżdża obol mimo , ze policjanci widzą wykroczenie. Gdzie ?ul,Teatralna, mimo, że są słupki. To samo tyczy się Straży Miejskiej, nie reagują .
19.12.2019, 21:01 novak: zakaz używania prywatnych telefonów komórkowych przez policjantów podczas dyżurów i od razu poprawią się wyniki .
22.12.2019, 13:02 Ćpun : Jak widzę policjantów, to wiem, że mam przejebane, bo psy nigdy nie podejdą do prawdziwego przestępcy, tylko prędzej przypierdolą się do zwykłego obywatela. Wsadźcie mnie za posiadanie!


Inne artykuły:

Minął rok z e-zwolnieniami
Minął rok z e-zwolnieniami
Jest bezpiecznie, przekonuje policja. Piesi i rowerzyści rzeczywiście mogą się czuć w Elblągu aż tak komfortowo?
Piesi i rowerzyści rzeczywiście mogą się czuć w Elblągu komfortowo? (9)
Pracownicy sklepu zatrzymani za kradzież. Straty to kilkadziesiąt tysięcy złotych
Pracownicy sklepu zatrzymani za kradzież.Straty to kilkadziesiąt tysięcy złotych (9)
Zobacz, jakie oferty pracy przygotował Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Zobacz, jakie oferty pracy przygotował Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Za nami ostatnie spotkanie jesiennej edycji "Kierunku: Zdrowie". Seniorzy już pytają o kolejne
Za nami ostatnie spotkanie jesiennej edycji "Kierunku: Zdrowie" (3)
"Projektowane zmiany niszczą niezależność sędziowską". Protest w Elblągu w obronie wolnych sądów
"Projektowane zmiany niszczą niezależność sędziowską". Protest w Elblągu (52)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.