Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
21.09.2020 10:00

Wybierz wyjątkowy prezent na 18 urodziny - zobacz nasze rady!


Wybierz wyjątkowy prezent na 18 urodziny - zobacz nasze rady!


Zbliża się 18-stka kogoś bliskiego, a ty nie masz pomysłu na podarunek? Specjalne dla Ciebie przygotowaliśmy kilka porad, jak wybrać wyjątkowy prezent na 18 urodziny. Zobacz również przykładowe inspiracje!

Jak wybrać wyjątkowy prezent na 18 urodziny?

Moment wejścia w dorosłe życie to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Dlatego również prezent powinien być niebanalny. Warto zadbać o to, aby solenizant zapamiętał go na dłużej. Pojawia się jednak pytanie, jak wybrać idealny prezent na 18 urodziny? Powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na kilka kwestii. Po pierwsze musimy zdefiniować, dla kogo wybieramy prezent. Duże znaczenie ma w tym przypadku płeć solenizanta. Zupełnie inny prezent spodoba się dziewczynie niż chłopakowi. Po drugie przeanalizujmy osobowość odbiorcy podarunku. Pomyślmy, co dana osoba lubi, jakie ma pasje, a także charakter. Nie każdy lubi wyzwania, szalone pomysły. Jest duża grupa ludzi, którzy zdecydowanie wolą odpoczynek i chwilę relaksu.


Po trzecie duże znaczenie ma również stopień pokrewieństwa. Jeżeli jest to osoba bliska naszemu sercu, możemy podarować jej prezent dla dwojga. Będzie to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu. Po czwarte pamiętajmy o funduszach. Musimy określić, jaką kwotą dysponujemy i co będzie w zasięgu naszych możliwości! Doskonałe pomysły na prezent w różnych cenach możemy znaleźć między innymi na stronie: prezentmarzen.com. Co możemy podarować bliskiej osobie?
 

Idealne pomysły na prezent dla fanów motoryzacji

Jeżeli wybieramy się na 18-stkę fana lub fanki motoryzacji, doskonałym rozwiązaniem może być podarowanie przejażdżki samochodem. Dla osób lubiących dreszczyk emocji i wyzwania polecamy jazdę OFF ROAD pod okiem doświadczonego instruktora. Ekstremalne warunki terenowe pozwolą zapomnieć o codziennych problemach i czerpać radość z jazdy autem terenowym. Atrakcja jest dostępna w 27 różnych lokalizacjach. Dlatego bez problemu wybierzemy odpowiednie miejsce dla naszego solenizanta. Dla fanów sportowych samochodów proponujemy wykupienie przejażdżki za kierownicą: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 czy też Forda Mustanga. Więcej wspaniałych inspiracji w tym zakresie znajdziesz na stronie: go-racing.pl.Wśród nas jest również wielu fanów Formuły 1 i szybkich samochodów. Dlatego warto pomyśleć również o wykupieniu jazdy za kierownicą bolidu Ariel Atom. Zanim solenizant wsiądzie za kierownicę samochodu, weźmie udział w szkoleniu z instruktorem. Warto zaznaczyć, że będzie on cały czas towarzyszył kierowcy podczas jazdy. Dlatego jest to nie tylko wyjątkowy, ale również bezpieczny pomysł na prezent.

 

Odrobina szaleństwa vs. relaks i odpoczynek

Jeżeli nasza bliska osoba uwielbia dreszczyk emocji i adrenaliny, doskonałym rozwiązaniem może być prezent na wysokościach. W tym przypadku mamy szeroki wybór spośród: skoków ze spadochronem, lotów szybowcem, skoków na bungee, lotów motoparalotnią, paralotnią, motolotnią czy też awionetką. Pamiętajmy jednak, że nie każdy lubi takie emocje. Niektórym bardziej przyda się chwila odpoczynku i relaksu.Dla spokojnych osób, które stawiają na relaks i wypoczynek, polecamy zakup: masażu relaksacyjnego z peelingiem, tajskiego, gorącymi kamieniami czy też klasycznego. Warto zwrócić uwagę, że istnieje również możliwość zakupu weekendu w SPA lub masażu dla dwojga. Bez wątpienia może być to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu. Świetnym pomysłem na 18-ste urodziny będzie również kolacja w wykwintnej restauracji lub degustacja alkoholu. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź także artykuł: Dlaczego prezent na 18 powinien być wyjątkowy?.
Inne artykuły:

Poranne zajęcia Aqua Fitness
Poranne zajęcia Aqua Fitness (2)
Tajemnica osady Truso. Szukając cmentarzyska wikingów
Tajemnica osady Truso. Szukając cmentarzyska wikingów (2)
Koronawirus: Zmarła pacjentka elbląskiego szpitala. Na Warmii i Mazurach 2 kolejne zgony i 11 zakażeń
Zmarła pacjentka elbląskiego szpitala. Na Warmii i Mazurach 2 zgony i 11 zakażeń
Elbląg: Pandemia uderzyła w turystykę. Liczba odwiedzających miasto spadła o 20 proc. 
Pandemia uderzyła w turystykę. Liczba odwiedzających Elbląg spadła o 20 proc. (15)
RUSZYŁA BUDOWA VARSOVIA RESIDENCE
RUSZYŁA BUDOWA VARSOVIA RESIDENCE
Miejski pakiet pomocowy dla przedsiębiorców: ilu elblążan z niego skorzystało i jaką pomoc otrzymali?
Miejski pakiet pomocowy dla przedsiębiorców: ilu elblążan z niego skorzystało? (3)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.