Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom. Polityka prywatności
ogłoszenia
filmy
galerie
baza firm
pełna wersja
21.09.2020 16:43
Policyjne podsumowanie weekendu
W miniony weekend policjanci interweniowali 186 razy. 17 osób przewieziono do wytrzeźwienia, zatrzymano 6 osób poszukiwanych. Było 15 kolizji i 2 wypadki. Aż 5 kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym.
Policyjna służba od piątku do niedzieli przyniosła zatrzymanie 6 nietrzeźwych kierujących, a także wyeliminowanie z ruchu tych którzy przekraczają dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Tych ostatnich policjanci zatrzymali aż pięciu. Rekordzista miał 127 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50 km/h.
Oprócz mandatu i 10 punktów karnych policjanci zatrzymali wszystkim na 3 miesiące prawa jazdy. Z kolei rekordzista po alkoholu miał blisko promil, kierował motorowerem i uczestniczył w kolizji z samochodem w podelbląskim Komorowie Żuławskim. W miniony weekend doszło także do dwóch wypadków. Pierwszy to potrącenie samochodem pieszego na Grota Roweckiego. Drugie zdarzenie to nietrzeźwy motorowerzysta, który przewrócił się na drodze w miejscowości Łukszty (gm. Pasłęk) i doznał obrażeń głowy.