Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
23.09.2020 08:30

Spal tkankę tłuszczową i wzmocnij mięśnie w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em


Spal tkankę tłuszczową i wzmocnij mięśnie w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em


Jeśli chcesz poczuć się lepiej, wzmocnić mięśnie i kondycję, a do tego spalić tkankę tłuszczową – przyjdź na zajęcia Turbo Spalanie, które odbywają się w każdą środę i piątek o 19 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em.
 
Aktywny sposób spędzania czasu to nie tylko moda, której podporządkowują się młodzi ludzie. To przede wszystkim dbanie o zdrowie i kondycję, a także o dobre samopoczucie i trochę lepszy wygląd. Można to osiągnąć dzięki zajęciom Aktywuj się z MOSiR-em, które odbywają się m.in. w sali fitness krytego lodowiska przy ul. Karowej. Przygotowane są one w taki sposób, żeby zarówno początkujący, jak i osoby, które trenują już jakiś czas, mogły korzystać z treningów, więc w każdej chwili można dołączyć do grup.
 
Turbo Spalanie oparte jest na zasadach Tabaty, która opracowana jest na podstawie treningu interwałowego. Łączy się tu ćwiczenia w taki sposób, aby poprawić wydolność i wytrzymałość organizmu. Trening ten oparty jest na dużym wysiłku i następujących, we właściwych odstępach, przerwach na odpoczynek, co pozwala ciału na kolejne jeszcze intensywniejsze serie.
 
– Jedno ćwiczenie trwa 20 sekund. W tym czasie robimy tyle powtórzeń, ile tylko jesteśmy w stanie zrobić. Potem 10 sekund odpoczywamy. Wykonujemy 8 takich serii w ciągu 4 minut – mówi Anna Woronowicz, instruktor Turbo Spalania w elbląskim MOSiRze. – Prowadzi to do maksymalnej stymulacji mięśni całego ciała oraz do silnego pobudzenia spalania tkanki tłuszczowej.
 
Dzięki Tabacie uzyskuje się szereg korzyści: smukła sylwetka, wzmocnienie ciała, wyrzeźbienie mięśni, spalanie tkanki tłuszczowej w czasie treningu, jak i jeszcze przez długi czas po jego zakończeniu. Regularne ćwiczenia wpłyną na poprawę wyglądu, ale również pomogą zwiększyć zdolność organizmu do wykonywania cięższej pracy przy niższych nakładach wysiłku. Najważniejszy jest tutaj dobór ćwiczenia, które angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała.
 
Zajęcia Turbo Spalania odbywają się w środy i w piątki o godz. 19.00 w sali fitness w budynku Krytego Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Jednorazowy koszt udziału w zajęciach to 13 zł, płatne w kasie lodowiska tuż przed ćwiczeniami. Honorowane są karty Multisport.
 
W ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em organizowane są różnorodne zajęcia. Oprócz Turbo Spalania można skorzystać z: Jogi, Zumby, Aqua Fitness i Aerobiku w wodzie dla Seniorów. Więcej informacji o zajęciach znajduje się stronie mosir.elblag.eu w zakładce Aktywuj się z MOSiR-em.
 
Tekst i fot. MOSiR
 
 

Komentarze (1):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
23.09.2020, 16:54 Emeryt: Jak się pracowało za biurkiem to.mozna fikac. Większość emerytów jest styrana praca.


Inne artykuły:

Trwa naprawa nawierzchni drogowej przejazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Bema i Żeromskiego
Trwa naprawa nawierzchni drogowej przejazdu tramwajowego na Bema i Żeromskiego (4)
"Nie zgub się w lesie" - wspólna akcja nadleśnictwa i elbląskiej policji
Nie zgub się w lesie" - wspólna akcja nadleśnictwa i elbląskiej policji (2)
 W niedzielę 81. rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego
W niedzielę 81. rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego (2)
"Korzenie drzew deformują płyty chodnikowe na wysokości nawet 20 cm. Chodnik może nie spełniać norm bezpieczeństwa"
Radny interweniuje: Chodnik może nie spełniać norm bezpieczeństwa (17)
Nowy pojazd dla elbląskich strażaków. Zastąpi auto, które służyło im od wielu lat
Nowy pojazd dla elbląskich strażaków. Zastąpi auto, które służyło im od wielu la (10)
Młody elblążanin zdobył brązowy medal na strefowych Mistrzostwach Polski w strzelectwie
Młody elblążanin zdobył brązowy medal na strefowych Mistrzostwach Polski w strze (3)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.