Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
29.09.2020 10:45

Czas na zwycięstwo. Dziś Olimpia podejmuje Sokoła Ostródę. Transmisja w TVP Sport


Czas na zwycięstwo. Dziś Olimpia podejmuje Sokoła Ostródę. Transmisja w TVP Sport


Wciąż czekamy na pierwsze zwycięstwo Olimpii Elbląg w sezonie 2020/21. Po serii 3 porażek przyszła passa 2 remisów z rzędu, zatem chyba wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku. Świętną okazję na przełamanie będzie jutrzejsze spotkanie z Sokołem Ostróda, które co prawda odbędzie się bez udziału kibiców, ale za to pokaże je stacja TVP Sport, a także aplikacja mobilna TVP Stream. Początek meczu we wtorek o godzinie 20:30.


Podpieczni Łukasza Kowalskiego nareszcie zaczęli punktować, a także zakończyli nieszczęsny maraton potyczek z czołówką tabeli. Na najbliższym horyzoncie znajdziemy teraz teoretycznie słabsze zespoły, w meczach z którymi można upatrywać kolejnych zdobyczy punktowych. Najpierw przyjdzie czas na rywalizacje z Sokołem Ostróda, który jako beniaminek 2. ligi spisuje bardzo przyzwoicie i po 5. kolejkach plasuje się na 7. pozycji z dorobkiem 9 "oczek".


Drużyna, której szkoleniowcem jest Piotr Jacek, bardzo dobrze zainagurowała sezon, zwyciężająć na własnym terenie z rezerwami Lecha Poznań 2:0. W dwóch następnych kolejkach niestety musiała uznać wyższosć przeciwników (porażki 3:0 z Górnikiem Polkowice oraz 0:1 z Pogonią Siedlce) i na chwilę zsunęła się na 12. miejsce, ale bardzo szybko wróciła na zwycięski szlak i w dwóch ostatnich meczach piłkarze Sokoła cieszyli się już z kompletu punktów (wygrane 0:4 z Olimpią Grudziądz oraz 2:0 ze Zniczem Pruszków). Zespół z Ostródy gra ofensywną piłkę, ale także umiejętnie potrafi bronić dostępu do własnej bramki, o czym doskonale mówi bilans bramkowy 8:4.


Starcie pomiędzy ekipami z województwa warmińsko-mazurskiego zainteresowało nie tylko PZPN, ale także stację TVP, która zadecydowała o tym, że to właśnie najbliższe starcie przy Agrykola 8 będzie godne transmitowania na ich antenie. Bezpłatną transmisję zobaczycie na kanale TVP Sport oraz w bezpłatnej aplikacji TVP Stream, a za mikrofonem usłyszymy Marcina Żewłakowa.


Jak już wspominaliśy wcześniej, mecz ten odbędzie się bez udziału kibiców. Powodem przynania kary przez Komisję Dyscyplinarną PZPN jest niewłaściwe zachowanie kibiców Olimpii podczas, a także po meczu z Chojniczanką Chojnice, którzy bardzo wulgarnie okazywali swoje niezadowolenie wobec trenera Łukasza Kowalskiego. Istenieje prawdopodobieństwo, że to dopiero początek konsekwencji, jakie z tego tytułu będzie musiał ponieść klub.


ZKS Olimpia Elbląg (19.) - Sokół Ostróda (7.)
wtorek, 29 września, godzina 20:30

 Samson

Artykuły powiązane

:

OLIMPIA ZDOBYWA CENNY PUNKT W RZESZOWIE
OLIMPIA ZDOBYWA CENNY PUNKT W RZESZOWIE
Pierwszy punkt Olimpii w sezonie. Prezes i cały zarząd klubu podał się do dymisji!
Pierwszy punkt Olimpii w sezonie. Prezes i cały zarząd klubu podał się do dymisj

Komentarze (9):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
28.09.2020, 11:40 dyzio: jeśli w tym meczu OE nie wyszarpie kompletu punktów - trzeba będzie się pogodzić ze spadkiem do niższej ligi. III - dawnej CZWARTEJ. Oto efekt rządów przedstawiciela Kościoła. 120 tysięczne miasto będzie miało klub w IV lidze ! Dziękujemy czarna eminencjo !
28.09.2020, 11:53 tzn: grać jak na brzytwie.
28.09.2020, 12:19 Co ja tu będę mówił: Co za wstyd pokazać ten stadion w tv. Naprawdę tak chcecie promowac to miasto? Właśnie po to potrzebny jest nowy stadion, macie darmową reklamę na całą Polskę,edit : darmowa antyreklamę . Zdjęcie do artykułu tylko to potwierdza
28.09.2020, 15:07 kiki: @~ Co ja tu będę mówił ~ to nie jest stadion, ino boisko do piłki nożnej. Więc wstydu nam panie prezydencie - oszczędź.
28.09.2020, 15:22 Lubił: Z całym szacunkiem dla Ostródy, ale samo granie z Sokołem jest porażką. Sokole do boju, wygraj !! Kibic Olimpii
29.09.2020, 09:02 oe45: żadnej kasy dla zapyziałej olimpii
29.09.2020, 12:31 fakty: To wy barany tak głosujecie w wyborach i taki stadion macie.
29.09.2020, 13:53 Ooooo: I po co kupować karnet na rundę albo wirus albo zamknięty na jeden mecz przez protesty kibiców.!!!!
29.09.2020, 21:42 Witamy: W czwartej lidze, dziady.


Inne artykuły:

Nowe zakażenia: 1326 w Polsce, 50 w naszym województwie
Nowe zakażenia: 1326 w Polsce, 50 w naszym województwie
Jednośladem po Elblągu (odc. 3)
Jednośladem po Elblągu (odc. 3) (18)
Profesjonalna pomoc dla mieszkańców Elbląga rusza już od października
Profesjonalna pomoc dla mieszkańców Elbląga rusza już od października (1)
Miasto unieważniło przetarg na wywóz odpadów. Oferty były za drogie
Miasto unieważniło przetarg na wywóz odpadów. Oferty były za drogie (4)
Włamali się na teren firmy. Nie zdążyli nic ukraść, bo zatrzymali ich policjanci
Włamali się na teren firmy. Nie zdążyli nic ukraść, bo zatrzymali ich policjanci (1)
Policjanci z drogówki zatrzymali włamywacza
Policjanci z drogówki zatrzymali włamywacza (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.