Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
28.09.2020 12:00

Elbląg wraca na mapę cyklu Garmin MTB Series! Rzeszutek po raz drugi triumfuje!


Elbląg wraca na mapę cyklu Garmin MTB Series! Rzeszutek po raz drugi triumfuje!


To był niezwykle zacięty wyścig, któremu towarzyszyły ogromne emocje. Tak w skrócie można opisać sobotnią rywalizację w ramach drugiego etapu cyklu Garmin MTB Series 2020, który odbył się w Elblągu. Zawody w Bażantarni wróciły na mapę cyklu po 6 latach i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Świetnie przygotowana i wymagająca trasa sprawiła, że kolarze, którzy przyjechali do Elbląga dostali to co w MTB najlepsze!


Kolarze tradycyjnie ściągali się na dwóch dystansach: MINI oraz MAXI. Powrót cyklu do Elbląga ucieszył wielu zawodników. Zaproponowana trasa była różnorodna, techniczna i poprowadzona licznymi singlami. Po dwóch etapach cyklu w klasyfikacji generalnej na dystansach MINI oraz MAXI prowadzą zawodnicy Klubu Kolarskiego Lew Lębork. Na MAXI bezkonkurencyjny jest Piotr Rzeszutek, na dystansie MINI prowadzi Arek Petka.


W wyścigu na dystansie MAXI w Elblągu na pierwszej pętli utworzyła się grupa prowadząca, w której znaleźli się: Piotr Rzeszutek, Bartosz Banach i Michał Bogdziewicz, wracający do ścigania po kontuzji. Tych trzech zawodników prowadziło po pierwszej pętli. Na drugim okrążeniu grupa się rozciągnęła i do prowadzących dojechał Dominik Jakubowski. Rzeszutek skorzystał z okazji i nieznacznie odjechał rywalom zwyciężając w Elblągu z czasem 01:53:36. Drugie miejsce wywalczył Bartosz Banach (BST, 01:53:45). Trzeci był Dominik Jakubowski (LKS Mazowsze Teresin, 01:55:18). Michał Bogdziewicz nie chcąc ryzykować upadku utrzymał się na czwartej pozycji.


Zmagania pań na tym dystansie wygrała Kamila Gurzyńska (Sara Workwear Wheel, 02:24:07. Druga była Ewelina Cywińska (Majbike Team, 02:24:34). Na trzecim miejscu zameldowała się Ania Kołatka (CryoSpace Olsztyn, 02:26:46).
Znakomite ściganie zaprezentowali również zawodnicy rywalizujący na dystansie MINI. Zwycięstwo w rywalizacji mężczyzn podobnie jak w Wejherowie zanotował znakomicie dysponowany Arek Petka (Klub Kolarski Lew Lębork, 00:58:51). Drugie miejsce na podium w Elblągu wywalczył Gustaw Ostajewski (KLIF Team Chłapowo, 00:59:20). Trzeci był Filip Potrykus (KLIF Team Chłapowo, 00:59:48), który po drugim miejscu w Wejherowie, kolejny raz zameldował się na podium.


W rywalizacji kobiet na dystansie MINI najlepsza była Natalia Śliwińska (ASE Trek Gdynia, 01:13:35). Drugie miejsce należało do Iwony Joskowskiej (LUK-Connect Racing Team, 01:17:23). Na trzecim miejscu wyścig ukończyła Edyta Jakubowska-Olech (NWT MTB Świecie, 01:17:50).
Cały czas można się jeszcze zapisać na pozostałe etapy zmagań, które odbędą się w najbliższą niedzielę w Rumi (04.10.), w Gdańsku (11.10.), Kolbudach (18.10.) i w Sopocie (24.10.) wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Informacja nadesłana

 


Artykuły powiązane

:

Rowerowe odwiedziny domu podcieniowego. Ruszamy w niedzielę o 10.00
Rowerowe odwiedziny domu podcieniowego. Ruszamy w niedzielę o 10.00
Rowerowa jazda ku krzywej wieży. Zapraszamy na wycieczkę rowerowa do Królewa
Rowerowa jazda ku krzywej wieży. Zapraszamy na wycieczkę rowerowa do Królewa

Komentarze (0):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:


Inne artykuły:

Problem z rowerzystami na ul. 12 Lutego. Zakaz niewiele dał, pomogą mandaty?
Problem z rowerzystami na ul. 12 Lutego. Zakaz niewiele dał, pomogą mandaty? (31)
W miniony weekend policjanci interweniowali 169 razy
W miniony weekend policjanci interweniowali 169 razy
Zmarł Józef Zając
Zmarł Józef Zając (2)
Koronawirus na Warmii i Mazurach: Ponad 1,5 tysiąca chorych, dzisiejszy bilans to 15 nowych przypadków zakażenia
Koronawirus na Warmii i Mazurach. 15 nowych przypadków zakażenia (4)
Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS w Olsztynie. Temat - zasilłek opiekuńczy i emerytury
Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS w Olsztynie. Temat - zasilłek opiekuńczy i emer (3)
Dziewięć medali przywieźli z Olsztyna młodzi wychowankowie MKS Truso
Dziewięć medali przywieźli z Olsztyna młodzi wychowankowie MKS Truso (7)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.