Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
03.06.2021 14:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 97)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 97)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 97)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 96)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 96) (3)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 95)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 95) (10)

Komentarze (4):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
03.06.2021, 14:49 Prawda: A rowerzyści na chodniku to już redakcji nie przeszkadzają ?
03.06.2021, 18:22 Billy the Kiciuś.: Od 1 czerwca br. obowiązują nowe przepisy w kodeksie prawo o ruchu drogowym, w tym jeden z najistotniejszych jakim jest ograniczenie prędkości do 50 km/h w terenie zabudowanym przez całą dobę. I niestety akurat ten przepis jest całkowicie ignorowany. Dziś praktycznie w mieście jazdę z taką prędkością stosowało niewielu kierowców. Niektórzy, szczególnie motocykliści, elbląskie ulice traktują jak tor wyścigowy. Zastanawia brak patroli policji, a praktycznnie pełna indolencja tej służby. Od pewnego czasu można odczuć wrażenie, że w Elblągu coś takiego jak policja nie istnieje. I co dziwne nie było widać ich reakcji zarówno w czasie obowiązku noszenia maseczek w związku z pandemią jak i teraz kiedy powinni reagować na łamanie tych przepisów. Brak tych działań nie tylko źle świadczy o naszej policji, ale zdecydowanie obniża skuteczność naszego państwa, które w zasadzie tworzy martwe przepisy. Tym sposobem można stwierdzić, że u nas panuje anarchia, a nad społeczeństwem nikt nie ma władzy. Pomału odnotujemy westernowe zjawiska tak spopularyzowane przez kino amerykańskie.
04.06.2021, 05:39 kierowca 1: prezydent i cała rada do odwołania.razem z nimi komendanci straży miejskiej i policji.
06.06.2021, 18:55 Qqq: Zdj 10 - Znak B-36 Zakaz zatrzymywania się, dotyczy tylko tej strony jezdni, przy której się znajduje.


Inne artykuły:

Procesje w dzień Bożego Ciała przeszły ulicami Elbląga - zobacz zdjęcia
Procesje w dzień Bożego Ciała przeszły ulicami Elbląga - zobacz zdjęcia (3)
„Godzilla vs Kong” i „Ciche miejsce 2” premierowo w Multikinie!
„Godzilla vs Kong” i „Ciche miejsce 2” premierowo w Multikinie! (1)
Zazdrościmy nauczycielom długich urlopów. To może się zmienić
Zazdrościmy nauczycielom długich urlopów. To może się zmienić (49)
Koronawirus: 11 nowych zakażeń w województwie a 3 w Elblągu
Koronawirus: 11 nowych zakażeń w województwie a 3 w Elblągu
Duże sieci omijają prawo i wykańczają rodzinne biznesy. Sklepikarz pisze list do prezydenta Dudy
Duże sieci wykańczają rodzinne biznesy. Sklepikarz pisze list do prezydenta Dudy (18)
Jak zmienił się Światowid? Zobacz galerię zdjęć z CSE
Jak zmienił się Światowid? Zobacz galerię zdjęć z CSE (7)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.