Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
06.06.2021 14:30

Pierwsza edycja zawodów Cross Country dla dzieci i dorosłych już niebawem


Pierwsza edycja zawodów Cross Country dla dzieci i dorosłych już niebawem


Po zeszłorocznym wjeździe na Górę Chrobrego, MOSiR zaprasza na kolejną rowerową imprezę. W niedzielę, 13 czerwca, w Bażantarni odbędzie się pierwsza edycja zawodów Cross Country dla dzieci i dorosłych. Dla najlepszych czekają efektowne medale i statuetki. Udział w zawodach jest bezpłatny.


Bażantarnia to nie tylko miejsce dla spacerowiczów. Teren tego pięknego parku to również idealna przestrzeń do uprawiania kolarstwa. Wycieczki rowerowe po malowniczych ścieżkach są coraz częstsze, a ukształtowanie terenu szczególnie zachęca fanów kolarstwa górskiego. Dla wszystkich amatorów tego rodzaju kręcenia korbami możliwość rywalizacji w takich pięknych warunkach będzie niezwykłą przyjemnością i dobrą zabawą.


Cross Country to najpopularniejsza forma rowerowej rywalizacji. Można sprawdzić swoje umiejętności na specyficznej trasie i nawierzchni, którą stanowią głównie pagórki, leśne przejścia czy trawa. A kontakt z naturą dodatkowo zachęca do udziału w zawodach. 


Podczas imprezy przygotowane będą trzy rodzaje tras, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi uczestnicy, 0-6 lat, na biegowych i klasycznych rowerkach, wyruszą na trasę „dziecięcą”, wytyczoną na polanie z wiatami. Lekkie nierówności, trawiasta nawierzchnia, pozwoli na bezpieczne rozpoczęcie przygody z MTB. Druga trasa, czyli „krótka”, przebiega


 będzie między ową polaną i Restauracją Myśliwska. Będzie ona miała długość prawie 900 metrów, a każdy z zawodników pokona ją jeden raz. Pojadą na niej dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Trzecia, „długa” trasa będzie wyzwaniem dla młodzieży od 13 roku życia oraz dla dorosłych rowerzystów. Wystartują oni przy wiacie Margitka i skierują się w stronę Góry Chrobrego. U stóp Góry zaliczą pętlę i podjadą w kierunku leśnictwa Dębica ulicą Chrobrego. Stamtąd szlakiem niebieskim do miejsca startu. Łączna długość tej trasy to 2,7 km. W zależności od poziomu, każdy będzie miał do wyboru jedną lub dwie pętle.


Dla najmłodszych przygotowane zostaną pamiątkowe medale za udział w imprezie, a dla najlepszych w innych kategoriach – statuetki. Wszyscy otrzymają pakiet startowy, z wodą, słodyczami i bananem. Na trasie będzie obowiązywał elektroniczny pomiar czasu Sport-Ident. 


Trasa krótka – MAPA 
Trasa długa – MAPA 


Regulamin, kategorie wiekowe i inne szczegóły dostępne TU
 

Program zawodów:
 

Zgłoszenia do zawodów ,,Bażantarnia XC” przyjmowane będą do czwartku, 10 czerwca, do godz. 12:00 na adres imprezy@mosir.elblag.eu. W treści maila należy podać imię i nazwisko, rok urodzenia, numer kontaktowy do uczestnika oraz informację o treści:

 

  1. Zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 11) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku przez administratora danych - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, ul. Karowa 1, 82-300 Elbląg, dla potrzeb związanych z organizacją i promocją zawodów ,,Bażantarnia XC”.
  2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Tekst i fot. MOSiR


Artykuły powiązane

:

W-f zamiast religii? "Tylko w Elblągu 3,3 mln idzie na pensje katechetów, te pieniądze można wydać na zdrowie dzieci"
Wychowanie fizyczne zamiast religii? Projekt ustawy trafił do Sejmu (17)
Minister Zdrowia zapowiada: Będą kolejne kroki luzujące
Minister Zdrowia zapowiada: Będą kolejne kroki luzujące (1)

Komentarze (2):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
06.06.2021, 17:51 Roman: Kto wymyśla te trasy?
07.06.2021, 14:06 Antek: Ja. A co nie pasuje znowu.


Inne artykuły:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 98)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 98) (7)
Dzień Dziecka od A do Zet. Najmłodsi świętowali na starówce [zobacz zdjęcia]
Dzień Dziecka od A do Zet. Najmłodsi świętowali na starówce [zobacz zdjęcia] (4)
Finanse polityków ucierpiały w czasie pandemii? Przeglądamy oświadczenia majątkowe posłów
Finanse polityków. Przeglądamy oświadczenia majątkowe posłów okręgu elbląskiego (13)
Idąc po przejściu dla pieszych nie możemy korzystać z telefonów i innych urządzeń elektronicznych!
Idąc po przejściu dla pieszych nie możemy korzystać z telefonów komórkowych (9)
Koronawirus: W Elblągu 1, w powiecie 2, w regionie 11 zakażeń
Koronawirus: W Elblągu 1, w powiecie 2, w regionie 11 zakażeń
Wyrok sądu dla kierowcy. Jechał zdecydowanie za szybko w terenie zabudowanym
Wyrok sądu dla kierowcy. Jechał zdecydowanie za szybko w terenie zabudowanym (4)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.