Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
06.06.2021 16:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 98)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 98)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 98)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 97)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 97) (4)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 96)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 96) (3)

Komentarze (7):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
06.06.2021, 17:39 R3dakcja : Od 100 odcinka zmiana nazwy, na Miszczowie parkowania
06.06.2021, 18:20 Anty: A kiedy "mistrzowie pedałowania" nieustępujący pieszym na przejściu? Ciekawe czy nowe przepisy ich z tego obowiązku zwalniają, bo dzisiaj widziałem kilka takich przypadków, gdy samochód się zatrzymuje, a rowerzysta pali głupa i przejeżdża po przejściu.
06.06.2021, 20:09 Jamaleg: Za kolejna naprawę chodników na starym mieście powinna zapłacić straż miejska z policja na spółkę.. Brak ich reakcji na parkujące na chodnikach samochody powoduje że kolejni też tak robią. Pozniej mamy niedawno wyremontowane chodniki które są pozapadane płyty połamane i brudne od oleju. Za rok może dwa my znowu że swoich podatków zapłacimy za remont tych chodników bo jedni są ślepi i nie widzą problemu a drugich nie stać na parking i parkują gdzie popadnie
06.06.2021, 20:29 Jerzy Lebioda: Zlikwidujcie jeszcze więcej miejsc parkingowych to będziemy parkować w bramieurzedu miejskiego. Nie wincie kierowców, nie maja wyboru.
07.06.2021, 11:03 MIeszkaniec: Zacznijcie lepiej weryfikować okolice bo w niektórych przypadkach mieszkańcy nie mają gdzie indziej parkować
07.06.2021, 13:43 skandal: no barany parkują jak chcą!
07.06.2021, 14:11 gdzie są służby???: a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia!


Inne artykuły:

Dzień Dziecka od A do Zet. Najmłodsi świętowali na starówce [zobacz zdjęcia]
Dzień Dziecka od A do Zet. Najmłodsi świętowali na starówce [zobacz zdjęcia] (4)
Finanse polityków ucierpiały w czasie pandemii? Przeglądamy oświadczenia majątkowe posłów
Finanse polityków. Przeglądamy oświadczenia majątkowe posłów okręgu elbląskiego (13)
W bohaterski sposób uratował swoją babcię z płonącego budynku
W bohaterski sposób uratował swoją babcię z płonącego budynku (3)
Pierwsza edycja zawodów Cross Country dla dzieci i dorosłych już niebawem
Pierwsza edycja zawodów Cross Country dla dzieci i dorosłych już niebawem (2)
Idąc po przejściu dla pieszych nie możemy korzystać z telefonów i innych urządzeń elektronicznych!
Idąc po przejściu dla pieszych nie możemy korzystać z telefonów komórkowych (9)
Koronawirus: W Elblągu 1, w powiecie 2, w regionie 11 zakażeń
Koronawirus: W Elblągu 1, w powiecie 2, w regionie 11 zakażeń
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.