Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
05.09.2021 17:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 122)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 122)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia. 

Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 122)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 121)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 121) (6)
 Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 120)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 120) (8)

Komentarze (3):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
06.09.2021, 11:07 Volksawagen blue.: Rekord samowoli i braku jakiegokolwiek szacunku dla pieszych, ale też kompletnego nieprzestrzegania przepisów można zobaczyć na chodniku na ulicy Szarych Szeregów wiodącym w górę do budynku 1-2 oraz do siłowni na powietrzu. Tu kierowcy po prostu traktują ten chodnik jak parking i wjeżdżają całą długością pojazdu uniemożliwiając przejście pieszemu. Co dziwne pojawiające się tu patrole policji i straży miejskiej, co prawda rzadko, no jednak czasem są, jakoś "nie widzą" tego wykroczenia. Efekt okoliczni mieszkańcy zmuszeni są do chodzenia jezdnią, a często dotyczy to matek z wózkiem z małymi dziećmi. Ciekawe czy ktoś kiedykolwiek zajmie się tą sytuacją.
07.09.2021, 08:07 poraż: a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia
07.09.2021, 09:11 Jacek: Takich mistrzów parkowania jak "Pan Panda" to na tym chodniku parkujących jest więcej. Co tam, niech piesi (dzieci) walą ulicą bo Pany stoją.


Inne artykuły:

Policjanci zagrozili protestem. Udało im się wywalczyć podwyżki?
Policjanci zagrozili protestem. Udało im się wywalczyć podwyżki? (8)
Koronawirus. 1 nowe zakażenie w Elblągu, 3 w regionie. Rośnie liczba osób w szpitalach
Koronawirus: Rośnie liczba osób w szpitalach i podłączonych pod respiratory (2)
Dwa koncerty w jeden weekend - Steńczyk i Ńoko
Dwa koncerty w jeden weekend - Steńczyk i Ńoko
Nauka pływania z MOSiR-em
Nauka pływania z MOSiR-em
Zwyciężczyni naszego konkursu tym razem na siłowni! "Ten trening mnie zmotywował"
Zwyciężczyni naszego konkursu tym razem na siłowni!"Ten trening mnie zmotywował"
Ćwiczymy razem! Narodowy Dzień Sportu w Elblągu
Ćwiczymy razem! Narodowy Dzień Sportu w Elblągu (3)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.