Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
30.04.2022 17:00

Pójść za ciosem. Olimpia zawalczy o punkty w Grodzisku Mazowieckim


Pójść za ciosem. Olimpia zawalczy o punkty w Grodzisku Mazowieckim


Wygrana, przed kilkoma dniami, nad Zniczem, była bardzo istotna w kontekście walki o baraże. Po pierwsze, Związkowi zgarnęli trzy punkty, po drugie, przełamali niemoc strzelecką i zdobyli dwie bramki, a po trzecie, zbudowali pozytywne morale przed kolejnym spotkaniem. Teraz Olimpijczycy wybierają się na przedostatni wyjazd w tym sezonie, a ich miejscem docelowym jest Grodzisk Mazowiecki, gdzie ugości ich miejscowa Pogoń.

 

Rywal Olimpii także walczy o swoje cele, lecz ich priorytetem jest utrzymanie. Rola beniaminka bywa niewdzięczna i trudna, o czym przekonuje się zespół Krzysztofa Chrobaka. Od 14. kolejki, a więc od porażki na Agrykola 8, Pogoń nie jest w stanie opuścić strefy spadkowej, a dopiero niedawno udało się im nie przegrać dwóch meczów z rzędu. Ich najdłuższa seria w tegorocznych rozgrywkach robi wrażenie, bo wynosi ona 8 meczów, jednak jest to historia jeszcze z rundy jesiennej, która zdecydowanie była dużo bardziej szczęśliwa, aniżeli ta wiosenna.

Pogoniści swój ostatni mecz rozgrywali przed własną publicznością, goszcząc Garbarnię Kraków. To spotkanie jest dobrym przykładem na to, że w żaden sposób nie można ich lekceważyć, gdyż potrafili w drugiej odsłonie podnieść się z kolan i odrobić dwubramkową stratę, dzięki czemu dopisali do swojego konta 1 punkt. Znana wszystkim sympatykom futbolu sentencja „Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz” w tym wypadku sugeruje nam, że czeka nas bardzo ciekawa konfrontacja.

 

Mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Elbląg w niedzielę (1 maja) o godzinie 17:00. Transmisja na platformie streamingowej Sportize.pl (miesięczny abonament 23,99zł obejmuje wszystkie mecze eWinner 2. Ligi) oraz w bezpłatnej aplikacji eWINNER.

Samson

Artykuły powiązane

:

Upragniona wygrana Olimpii gasi Znicz
Upragniona wygrana Olimpii gasi Znicz (1)
W Krakowie wiało nudą. Olimpia wraca z punktem
W Krakowie wiało nudą. Olimpia wraca z punktem (1)

Komentarze (2):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
30.04.2022, 19:41 eryk: Dziś Prezes powinien wziąć ich na Krakusa, by zobaczyć jak się gra i wygrywa... Powodzenia Olimpio!!!
01.05.2022, 07:05 taca: Prezes ...? Prezes sie wstydzi zwyciestw najlepsza jest stagnacja _udowodnil to jus kilka tysiecy razy . Bycie przy kasce...) motto zyciopwe.


Inne artykuły:

Srogi rewanż na Polonii. Concordia znów wygrywa na Krakusa i odskakuje w tabeli [GOLE Z MECZU]
Srogi rewanż na Polonii. Concordia znów wygrywa na Krakusa i odskakuje w tabeli (4)
1 maja Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy
1 maja Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy (9)
Dziś redakcja info.elblag.pl obchodzi urodziny!
Dziś redakcja info.elblag.pl obchodzi urodziny! (6)
Ogólne zasady korzystania z infrastruktury Parku Dolinka
Ogólne zasady korzystania z infrastruktury Parku Dolinka (6)
Od 1 maja ZKM wprowadza korekty
Od 1 maja ZKM wprowadza korekty (7)
Trwa Festiwal Food Trucków. "Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania" - zobacz zdjęcia
Trwa Festiwal Food Trucków. "Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania" (13)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.