Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
12.09.2021 17:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.


Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 122)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 122) (3)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 121)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 121) (6)

Komentarze (8):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
12.09.2021, 17:28 Błękitny volkswagen: A nadal zero reakcji służb na fakt traktowania przez kierowców chodnika jak parkingu na ulicy Szarych Szeregów. Oni tak parkują na odcinku chodnika na Szarych Szeregów prowadzącym do budynku - 1/ 2 (w kierunku siłowni na powietrzu). Bezczelność prakujących to nic w porównaniu z zachowaniem patroli policji lub straży miejskiej, którzy nie reagują na to naruszenie przepisów. Czy aby zmusić te służby do reakcji trzeba interweniować u Komendantów Policji lub Straży Miejskiej.
12.09.2021, 20:37 Iop: Widzę że jest jakiś konfident na wiejskiej. Pogodzcie się, że nie ma gdzie parkować
12.09.2021, 21:08 PiSmilicja przyjedzie,gdy ...: ... będzie stało kilku ludzi bez kagańców by ich rozgonić za nielegalne zbiegowisko i brak kagańca. I za to chcą podwyżki pieski,za brak reakcji ?
13.09.2021, 09:17 pieszechod: Stanowczo proszę o pokazywanie numerów rejestracyjnych samochodów. W przeciwnym przypadku ta strona nie ma sensu.
13.09.2021, 11:04 A: A na serio, kto mi objaśni fot. 2 i 5? Bo nie bardzo wiem dlaczego parkującym w zatoczce, ktoś porobił zdjęcia.
13.09.2021, 11:22 Sąsiad: W trakcie wywiadówek w II LO przy Królewieckiej, to dopiero jest armagedon, wszystkie trawniki i inne dostępne miejsca są zapchane autami, może ktoś udostępni parę fotek. Brak reakcji służb.
13.09.2021, 14:34 porażka: a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. Dlaczego powstało tyle odcinków i zero reakcji służb???
13.09.2021, 14:35 alternatywy4: koło Tortugi zakaz parkowania, plac świeci pustkami a auta po parkowane na trawie obok i po drugiej stronie, jeszcze latem jak statki pływają to rozumiem, ale po sezonie po co to??? czy ktoś myśli w tym upadłym ratuszu?


Inne artykuły:

Elblążanie o podwyżkach: "Paragony grozy mamy już nawet za zwykłe zakupy spożywcze"
Elblążanie o podwyżkach: "Paragony grozy mamy już nawet ze sklepu spożywczego" (26)
50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne w KODANO Optyk!
50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne w KODANO Optyk!
Dzień Otwarty CSE „Światowid” w Elblągu!
Dzień Otwarty CSE „Światowid” w Elblągu!
Startuje piłkarska i siatkarska liga MOSiR
Startuje piłkarska i siatkarska liga MOSiR
"Promujemy zdrowy tryb życia poprzez ruch". Za nami Narodowy Dzień Sportu
"Promujemy zdrowy tryb życia poprzez ruch". Za nami Narodowy Dzień Sportu
Weekendowy lekki spadek zakażeń. Rośnie ilość osób w szpitalach
Weekendowy lekki spadek zakażeń. Rośnie ilość osób w szpitalach
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.