Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
19.09.2021 15:30

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 124)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 124)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 124)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123) (8)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 122)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 122) (3)

Komentarze (9):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
19.09.2021, 17:10 tolek: Dlaczego wprowadzacie cenzurę i nie wszystkie zdjęcia umieszczacie?
19.09.2021, 17:43 MODA NA SUKCES: Odcinek 925478632456987 w info.elblag trwa
19.09.2021, 19:08 gru: zdjęcie 12 tam można parkować na chodniku. Zakaz parkowania dotyczy tylko jezdni.
19.09.2021, 19:48 Głos Ludu: Witam, mam pytanie do redakcji - czy ktoś te zdjęcia przed publikacją ogląda i weryfikuje ? Czy może, jako firma rodzinna autor zdjęć jest szefem, syna szefa, jakimś pociotkiem ? Standardowo część tych zdjęć robiła osoba, która ma jakiś problem.Jak można robić zdjęcia autom na parkingu sugerując, ze kierowcy stają jak pajace, jeśli nie wiecie jakie wcześniej ustawienie tam panowało ? Może akurat ustawił się w punkt, a może nie mógł inaczej bo ktoś tak zaparkował. Wiem, ze lepiej iść na łatwiznę i wrzucić taką fotkę, zróbcie artykuł - koniugacje partyjne i nepotyzm w elbląskich przedsiębiorstwach samorządowych, urzędach, etc. Gwarantuje, ze będziecie mieć wiele odsłon, tylko, że po co sobie macie robić pod górkę ?:))lepiej dać temat „ zapchaj dziurę” i kasę z reklam kroić.
19.09.2021, 20:25 Pan Oska: Artykuły o złym parkowaniu albo są efektem jakiegoś nadgorliwca albo brakiem tematów do redagowania, większości z przedstawionych dotychczas parkowań nikomu nie przeszkadza a jest efektem słabego zaplanowania ze strony zarządcy. Nie znudziło się Państwu chodzenie po mieście i cykanie takich fotek ? Moim zdaniem jest wiele ciekawszych rzeczy do opisania w Elblągu .
19.09.2021, 21:23 Jeep: Moim zdaniem Cherokee ładnie zaparkował....
20.09.2021, 09:02 kierowca 1: nie ma jeszcze komentarza o konfidentach,ormowcach itp.przyzwolenie na łamanie przepisów ,lekceważenie prawa ( bo nikomu to nie przeszkadza) to mentalność osób,które wczoraj wyszły z jurty.
20.09.2021, 09:43 wstyd: a policja i straż miejska dalej nic nie robi, tyle odcinków, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia
20.09.2021, 21:26 obrzydliwe: Elbląg to taka duża wioska. Na wiosce wszyscy parkują gdzie mu pasuje, ogólnie na trawie. W Elwiosce mamy to samo. Milicja i wozipupuki, czylo SM mają to w d.., przepraszam w pupc..


Inne artykuły:

Festiwal Kolorów odbył się na Wyspie Spichrzów - zobacz zdjęcia
Festiwal Kolorów odbył się na Wyspie Spichrzów - zobacz zdjęcia (2)
SERIA BEZ PORAŻKI KOŃCZY SIĘ W STĘŻYCY. OLIMPIA W CIENIU RADUNI
SERIA BEZ PORAŻKI KOŃCZY SIĘ W STĘŻYCY. OLIMPIA W CIENIU RADUNI (5)
W Elblągu brakuje nauczycieli? "Jest problem z przedmiotami ścisłymi"
W Elblągu brakuje nauczycieli? "Jest problem z przedmiotami ścisłymi" (21)
Przeszkolonych zostało 80 żołnierzy 4W-MBOT
Przeszkolonych zostało 80 żołnierzy 4W-MBOT
Bezpieczna Droga do Szkoły z elbląską Policją
Bezpieczna Droga do Szkoły z elbląską Policją (3)
Rusza kolejna edycja programu stypendialnego „Promocje”
Rusza kolejna edycja programu stypendialnego „Promocje”
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.