Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
12.09.2021 15:50

Startuje piłkarska i siatkarska liga MOSiR


Startuje piłkarska i siatkarska liga MOSiR


Gracie w piłkę nożną lub siatkówkę? Wraz z kolegami i koleżankami chcielibyście posmakować sportowej rywalizacji z innymi i powalczyć o fajne nagrody? Wyślijcie zgłoszenie do jednej z rozpoczynających się amatorskich lig, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Ruszyły zapisy.


W naszym mieście jest wiele osób, które często spotykają się na elbląskich boiskach, aby uprawiać szereg dyscyplin sportowych. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście gry zespołowe. One wzbudzają największe emocje. W tym sezonie po raz kolejny poznamy najlepsze piłkarskie i siatkarskie ekipy.

Dlaczego warto się zapisać? To znakomita szansa na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Można uprawiać ukochaną dyscyplinę i to kilka razy w tygodniu i powalczyć o atrakcyjne medale i puchary, a także nagrody indywidualne. Wszystkie rozgrywki są profesjonalnie zorganizowane, z niezbędnym sprzętem sportowym, natomiast nad przebiegiem zawodów czuwają sędziowie, mający doświadczenie w tych rozgrywkach. Jest to także znakomita forma aktywności na świeżym powietrzu oraz w hali.

Aby zapisać swoją drużynę w XI edycji Piłkarskiej Elbląskiej Lidze Amatorów HYDROBUD, należy przesłać zgłoszenie które jest dostępne tutaj, podając w nim nazwę zespołu i dane kontaktowe do przedstawiciela. W przypadku XV edycji Awangarda Volley Ligi obowiązują identyczne zasady, a formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Zgłoszenia do obu amatorskich rozgrywek przyjmowane są na adres imprezy@mosir.elblag.eu, do 20 września. Wraz ze zgłoszeniem drużyny należy dokonać wpłaty wpisowego, które w nowym sezonie 2021/22, wynosić będzie 400 złotych od zespołu, zarówno w lidze piłki nożnej jak i siatkówki. Spotkania w lidze piłki nożnej odbywać się będą na Orlikach przy Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Mickiewicza) i przy Szkole Podstawowej nr 6 (Al. Piłsudskiego), natomiast pojedynki siatkarskie będą toczyć się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Więcej informacji można także uzyskać dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR pod nr tel. (55) 625-63-06.


Tekst i fot. MOSiR

 

 


Artykuły powiązane

:

Odnowienie pomnika Odrodzenia. Tym razem uda się znaleźć wykonawcę?
Odnowienie pomnika Odrodzenia. Tym razem uda się znaleźć wykonawcę? (5)
Kolizja trzech aut na Warszawskiej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia
Kolizja trzech aut na Warszawskiej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia (5)

Komentarze (0):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:


Inne artykuły:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 123) (8)
Elblążanie o podwyżkach: "Paragony grozy mamy już nawet za zwykłe zakupy spożywcze"
Elblążanie o podwyżkach: "Paragony grozy mamy już nawet ze sklepu spożywczego" (26)
50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne w KODANO Optyk!
50% rabatu na wszystkie okulary korekcyjne w KODANO Optyk!
"Promujemy zdrowy tryb życia poprzez ruch". Za nami Narodowy Dzień Sportu
"Promujemy zdrowy tryb życia poprzez ruch". Za nami Narodowy Dzień Sportu
Weekendowy lekki spadek zakażeń. Rośnie ilość osób w szpitalach
Weekendowy lekki spadek zakażeń. Rośnie ilość osób w szpitalach
Takie mecze zapadają na długo w pamięci kibiców. Olimpia pokonała GKS Bełchatów
Takie mecze zapadają na długo w pamięci kibiców. Olimpia pokonała GKS Bełchatów (3)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.