Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
11.09.2021 22:45

Takie mecze zapadają na długo w pamięci kibiców. Olimpia pokonała GKS Bełchatów


Takie mecze zapadają na długo w pamięci kibiców. Olimpia pokonała GKS Bełchatów


Takie mecze jak ten dzisiejszy zapadają w pamięci kibiców na wieki. Olimpia Elbląg triumfuje nad GKS-em Bełchatów dzięki bramce Michała Czarnego zdobytej w doliczonym czasie gry. Doświadczyliśmy mnóstwo emocji, dramaturgii, głośnego dopingu kibiców i przede wszystkim radości ze zdobytych trzech punktów. Zobacz zdjęcia.


W wyjściowej „jedenastce” Olimpii doszło do małych korekt. Rolę prawego wahadłowego spełniał wychowanek Łukasz Sarnowski, zaś grający do tej pory na prawej stronie boiska Guilherme zagrał jako środkowy pomocnik. Ponadto od pierwszych minut w linii ataku oglądaliśmy Szymona Stanisławskiego mającego u swego boku Yana Senkievicha.
W pierwszej połowie bramek nie było, lecz oglądaliśmy kilka sytuacji, po których piłka miała prawo wpaść do siatki. Uderzenia Stanisławskiego oraz Senkevicha podniosły kibiców z zajmowanych miejsc, lecz jeszcze w tamtym momencie strzegący bramki gości Kewin Komar nie musiał kapitulować..


W tej części meczu warto jeszcze odnotować uraz, którego doznał Andrzej Witan. Bramkarz Olimpii został mocno kopnięty w nogę i chwilę później w asyście kolegi z ławki rezerwowych udał się do szatni, a potem bezpośrednio do szpitala. Podczas opuszczania boiska kibice pożegnali Andrzeja gromkimi brawami i głośnym dopingiem, a między słupki wskoczył Paweł Rutkowski.


Drugą połowę zaingerowała zmiana w zespole Olimpii Elbląg. Na tym etapie swój mecz zakończył Hubert Krawczun, a pomóc w zdobyciu bramki dla swojej drużyny miał Piotr Kurbiel. W 68. minucie gospodarze po raz kolejny zaatakowali przyjezdnych, a będący w polu karnym Miłosz Kałahur został sfaulowany, wobec czego arbiter wskazał na „wapno”. „Jedenastkę” na gola zamienił Kamil Wenger i nareszcie wynik meczu został otwarty. Radość ze zdobytej bramki trwała raptem 6 minut, gdyż Mateusz Gancarczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z Rutkowskim i najpierw z jego strzałem świetnie poradził sobie Rutkowski, lecz przy dobitce młody bramkarz nie miał już większych szans.
Związkowi walczyli do samego końca i to dosłownie. Już w doliczonym czasie gry dośrodkowanie w pole karne GKS-u znalazło Łukasza Sarnowskiego, ten oddał strzał, z którym jeszcze tym razem goście sobie poradzili, lecz przy dobitce Michała Czarnego byli bez szans.

 


Zwycięstwo Olimpijczyków sprowadza ich na ten moment na 4. miejsce w tabeli EWINNER 2. Ligi. Kolejny mecz czeka ich 19 września (niedziela) w Stężycy z tamtejszą Radunią. Więcej o tym meczu wkrótce.

 

ZKS Olimpia Elbląg 2:1 (0:0) GKS Bełchatów
Kamil Wenger 68 (k), Michał Czarny 90 - Mateusz Gancarczyk 74

 

Olimpia: 27. Andrzej Witan (41 min - 59. Paweł Rutkowski) - 25. Adrian Piekarski, 10. Michał Czarny, 5. Kamil Wenger - 7. João Guilherme, 3. Łukasz Sarnowski, 22. Klaudiusz Krasa, 17. Jan Sienkiewicz (56 min - 30. Patryk Winsztal), 23. Miłosz Kałahur - 8. Hubert Krawczun (46 min - 11. Piotr Kurbiel), 94. Szymon Stanisławski (80 min - 9. Marcin Bawolik).

 

 

 

 

fot. twitter.com/zksolimpia

Samson

Galeria zdjęć: Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
Artykuły powiązane

:

W POSZUKIWANIU BRAMEK. DZIŚ OLIMPIA ZMIERZY SIĘ Z GKS-EM BEŁCHATÓW
W POSZUKIWANIU BRAMEK. DZIŚ OLIMPIA ZMIERZY SIĘ Z GKS-EM BEŁCHATÓW (2)
PZPN ukarał Olimpię walkowerem
PZPN ukarał Olimpię walkowerem (3)
Rozpędzony lider 2 ligi zatrzymany. Olimpia wywozi cenny punkt z Rzeszowa
Rozpędzony lider 2 ligi zatrzymany. Olimpia wywozi cenny punkt z Rzeszowa
W hicie eWinner 2 liga podział punktów
W hicie eWinner 2 liga podział punktów (2)

Komentarze (3):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
12.09.2021, 08:32 Mały: Brawo Olimpia 1 liga jest Wasza
12.09.2021, 09:19 Kibic Olimpii: Trudno, jeszcze doczekamy się porażki. Trzeba wierzyć.
12.09.2021, 09:47 kij: Kiedyś to byli ... pomocnicy, a teraz ... wahadłowi. A może za kilka lat będą to ... " maneżowi" lub "kieratowi"?


Inne artykuły:

Weekendowy lekki spadek zakażeń. Rośnie ilość osób w szpitalach
Weekendowy lekki spadek zakażeń. Rośnie ilość osób w szpitalach
"Promujemy zdrowy tryb życia poprzez ruch". Za nami Narodowy Dzień Sportu
"Promujemy zdrowy tryb życia poprzez ruch". Za nami Narodowy Dzień Sportu
Startuje piłkarska i siatkarska liga MOSiR
Startuje piłkarska i siatkarska liga MOSiR
Concordia nie zwalnia tempa. Pewne zwycięstwo Słoników w Pasymiu [GOLE Z MECZU]
Concordia nie zwalnia tempa. Pewne zwycięstwo Słoników w Pasymiu [GOLE Z MECZU] (4)
"Pokazaliśmy, że nie damy się podzielić". Elblążanka o proteście służby zdrowia
"Pokazaliśmy, że nie damy się podzielić". Elblążanka o proteście służby zdrowia (26)
 XXVI Jesienne Targi  Ogrodnicze w Starym Polu - zobacz zdjęcia
XXVI Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym Polu - zobacz zdjęcia (7)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.