Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
13.09.2021 19:00

Potrącenie pieszego na ul. Hetmańskiej. W rowerzystkę samochód uderzył na Marymonckiej


Potrącenie pieszego na ul. Hetmańskiej. W rowerzystkę samochód uderzył na Marymonckiej


W miniony weekend policjanci odnotowali dwa wypadki. Jeden z udziałem pieszego, w drugim brała udział rowerzystka. Stan pieszego jest bardzo ciężki. Policjanci apelują o ostrożność

Do wypadku z pieszym doszło w minioną sobotę (11 września) przy ul. Hetmańskiej w Elblągu. 64-latek przechodził w miejscu niedozwolonym. Potrącił go 33-letni mężczyzna jadący toyotą. Pieszy w stanie ciężkim trafił do szpitala. Doznał urazu głowy i nogi. Kierowcy został zatrzymany paszport. Obcokrajowiec miał sądowy zakaz prowadzenia do 2024 roku. Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Potrącenie rowerzystki miało miejsce w niedzielę (12 września) na przejściu dla pieszych przy ul. Marymonckiej w Elblągu. 46-latka kierująca audi uderzyła na pasach (przejazd dla rowerów) 74-letnią rowerzystkę. Kobieta doznała urazu nogi. Kierującej zostało zatrzymane prawo jazdy. Obydwie panie były trzeźwe.

Policjanci apelują, zarówno do kierujących jak i do pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności.

Jakub Sawicki
zespół prasowy KMP Elbląg


Artykuły powiązane

:

Szczepienia w elbląskich szkołach. "Spośród wszystkich uczniów mamy 1 chętnego" 
Szczepienia w elbląskich szkołach. "Spośród wszystkich uczniów mamy 1 chętnego"  (13)
Elbląg: Pijany klient uszkodził taksówkę
Elbląg: Pijany klient uszkodził taksówkę (5)

Komentarze (3):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
13.09.2021, 22:35 Marek: Byłem świadkiem wypadku na skrzyżowaniu Dąbka z Cichą ( chyba ) facet jechał takim jasnym samochodem ( okna drzwi) mial reklamę na samochodzie , Skręcał i pod jego koła tuz koło przejścia, moze pół metra za przejsciem na zielonym wyskoczyła dziewczynka za pieskiem bo jej uciekł. I oboje dziecko i pies wpadli pod ten samochód, dziewczynce cudem udało sie uskoczyć bo była przed maską samochodu. Samochód przejechał jej pieska. Facet na pewno wiedział co zrobił... nawet się nie zatrzymał tylko uciekł. Dziewczynka wzieła tego psa z drogi zaczeła tulić cała umazana we krwi tego pieska, który drgał w konwulsjach . On widział w lusterku co sie stało , zwolnił i pojechał. Matka nie wezwała policji bo się bała że oskarżą ją o to że zostawiła dziecko bez opieki. Znajdę tego typa.
14.09.2021, 09:04 ?: A co się stało wczoraj wieczorem przed 20 na Fromborskiej/Sobieskiego?
14.09.2021, 10:14 tregfvc: @Marek a co miał zrobić? Zawołać służby i zapłacić mandat, bo ktoś nie upilnował psa? Piszesz, że to firmowy samochód. A jeśli straciłby pracę przez ten incydent? Może miał punkty karne i obawiał się o swoje prawo jazdy? Uczcie się do cholery odpowiedzialności! Najłatwiej powiedzieć, że kierowca zawsze jest winny bo wg tv i infoelblag ustawa tak mówi. Szkoda pieska i dziewczynki. Na pewno odbije się to na niej. Mam nadzieję, że matka zaprowadzi ją do psychologa. Nawet szkolnego. Jednak nikogo nie osądzałbym pochopnie.


Inne artykuły:

Parlamentarzyści i samorządowcy rozmawiali o przyszłości. „To znamienne,że dla naszego regionu nie mówimy jednym głosem”
„To znamienne, że dla naszego regionu nie mówimy jednym głosem” (22)
Nietrzeźwi kierowcy na elbląskich drogach. W weekend zatrzymano sześciu
Nietrzeźwi kierowcy na elbląskich drogach. W weekend zatrzymano sześciu
Wspólne ćwiczenia żołnierzy 43blp ze Strażą Graniczną
Wspólne ćwiczenia żołnierzy 43blp ze Strażą Graniczną (9)
Jantar Elbląg Mistrzem Polski!
Jantar Elbląg Mistrzem Polski! (2)
Szczepienia w elbląskich szkołach. "Spośród wszystkich uczniów mamy 1 chętnego" 
Szczepienia w elbląskich szkołach. "Spośród wszystkich uczniów mamy 1 chętnego"  (13)
Mlexer szuka następców Andrzeja Grubby
Mlexer szuka następców Andrzeja Grubby
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.