Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
14.09.2021 13:00

Trwa budowa bloku operacyjnego Szpitala Miejskiego. Na jakim etapie są prace?


Trwa budowa bloku operacyjnego Szpitala Miejskiego. Na jakim etapie są prace?


Budowa bloku operacyjnego i modernizacja dwóch oddziałów w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II trwa. Czy prace przebiegają zgodnie z planem?
 
 
Mury nowego bloku operacyjnego, który powstaje w Szpitalu Miejskim przy ul. Komeńskiego, pną się w górę. To jedna z najważniejszych inwestycji realizowana w naszym mieście
 
– mówi Witold Wróblewski Prezydent Elblląga.
 
Jakie prace zostały już przeprowadzone? - Dobiega końca budowa bloku operacyjnego, wykonano: fundamenty, konstrukcje, ściany osłonowe zewnętrzne, ściany fundamentowe, kanał techniczny oraz całość łącznika komunikacyjnego wraz z szybem windowym – informuje – mówi Małgorzata Adamowicz, rzeczniczka prasowa szpitala. - Obecnie trwają jeszcze prace związane z wykonaniem stropu budynku.
 
Jak podaje Małgorzata Adamowicz trwają także prace przy modernizacji dwóch oddziałów: chirurgia dziecięca znajdująca się na drugim piętrze Szpitala przy ul. Komeńskiego oraz rehabilitacji kardiologicznej będącej na pierwszym piętrze Szpitala przy l. Żeromskiego.
 
Jakie prace zostaną jeszcze przeprowadzone? - Kolejne prace to modernizacja oddziału psychiatrycznego w lokalizacji II piętro Szpitala przy Żeromskiego oraz modernizacja oddziału pediatrycznego dla dzieci młodszych i dzieci starszych w lokalizacji parter Szpitala przy Komeńskiego – precyzuje rzeczniczka prasowa Szpitala Miejskiego.
 
 
Wykonanie całości to ok. 65 % prac założonych w projekcie. Wykonanie prac budowlanych i modernizacyjnych zaplanowane jest na 31 grudnia 2022 roku i nie planowane są opóźnienia
 
– dodała Małgorzata Adamowicz.
 

KJ

Artykuły powiązane

:

Elbląski szpital miał prowadzić badania. Pacjenci z COVID-19 dostawali amantadynę?
Szpital miał prowadzić badania. Pacjenci z COVID-19 dostawali amantadynę? (12)
Elbląg: Szpital miejski jest przygotowany na czwartą falę pandemii?
Elbląg: Szpital miejski jest przygotowany na czwartą falę pandemii? (10)
W Elblągu brakuje lekarzy? Neurologia zamknięta, problemy mogą być również z interną
W Elblągu brakuje lekarzy? Neurologia nieczynna, problemy ma również interna (24)
Elbląg: Oddział neurologiczny zawiesza funkcjonowanie. Pacjenci po pomoc będą musieli jechać do Gdańska
Elbląg: Brakuje lekarzy. Oddział neurologiczny zawiesza funkcjonowanie (38)

Komentarze (5):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
14.09.2021, 14:18 pioan: Tak jak pisałem wcześniej - złe, sztampowe, zupełnie nieprzemyślane zlokalizowanie nowego bloku operacyjnego uniemożliwi w przyszłości rozbudowę Szpitala w kierunku południowym. No i gdzie jest lądowisko HEMS? Transport LPR /HEMS teraz w pandemii również szczególnego nabiera znaczenia.
14.09.2021, 16:50 "on", Bob murarz: Znowu wystąpił "on". "On" wie lepiej niż dyrektor szpitala. Podobno z chłopa nie wychodzi wiocha, ale gorsze jest gsy w wielkim facecie siedzi narcystyczne dziecko nie pozwalające na wykonywanie obowiązków dorosłego.
14.09.2021, 16:55 na kocie, Wicia: Skoro wróblewski się chwali, to oby nie było jak z Dolinką. Szpital miejski zyskał przez harleya odkażonego. Gdyby jeszcze szybciej remontowano wnętrza, to ten szpital będzie ponad "wojewódzkim". Tam jest czysto i sympatycznie, a nawet leczą.
15.09.2021, 08:04 aleks12@: Jedno pytanie ................A skąd tylu lekarzy czy hirurgów wezma??? Chyba że szpital za publiczne pinieązki ale leczyc będa tylko prywatnie ,bez płacenia za czynsz Zapewne znowu zablokujecie mo wpis bo pisze rpawde a Wy nie jesteście bezstronnni bo za udzielanie wywiadó obiecujecie że będziecie ukrywac komentarze ,które sa sprzeciwem
16.09.2021, 11:34 wiem widzialem: Szpital niech przytnie gałęzie wychodzące za płot na chodnik przy ul Komenskiego bo przejść bez schylania nie idzie !!!


Inne artykuły:

Ruszył projekt „Bezpieczny El-Przedszkolak”
Ruszył projekt „Bezpieczny El-Przedszkolak”
Elbląscy ratownicy. Premier obiecał podwyżki, co na to dyrekcja szpitala?
Elbląscy ratownicy. Premier obiecał podwyżki, co na to dyrekcja szpitala? (14)
Blisko 300 mieszkań więcej na Zatorzu. Przy Malborskiej powstanie nowe osiedle
Blisko 300 mieszkań więcej na Zatorzu. Przy Malborskiej powstanie nowe osiedle (13)
Multikino: Przedsprzedaż biletów na najnowszą część przygód agenta 007!
Multikino: Przedsprzedaż biletów na najnowszą część przygód agenta 007!
W Elblągu przybyło dziś 6 chorych na COVID-19. W Polsce 537
W Elblągu przybyło dziś 6 chorych na COVID-19. W Polsce 537 (3)
Wspólne ćwiczenia żołnierzy 43blp ze Strażą Graniczną
Wspólne ćwiczenia żołnierzy 43blp ze Strażą Graniczną (9)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.