Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
19.09.2021 18:04

SERIA BEZ PORAŻKI KOŃCZY SIĘ W STĘŻYCY. OLIMPIA W CIENIU RADUNI


SERIA BEZ PORAŻKI KOŃCZY SIĘ W STĘŻYCY. OLIMPIA W CIENIU RADUNI


Arena Radunia to bardzo niewygodny teren, o czym póki co przekonują się wszystkie drużyny w lidze. Piłkarze Olimpii Elbląg zagrali dzisiaj poniżej swoich możliwości i na pewno nie będą zadowoleni ze swojej postawy, a stracone trzy bramki zostawiają bardzo brzydką plamę na formacji defensywnej.


Wynik meczu otworzył się bardzo szybko, bo już w 2. minucie stojącego w bramce Rutkowskiego pokonał jego były kolega z drużyny Michał Miller, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z prawego sektora boiska i skierował futbolówkę do siatki po strzale głową.
W tej odsłonie Związkowi spisywali się naprawdę słabo, a trener Grzegorczyk próbował interweniować już w 25. minucie ściągając z boiska grającego po raz pierwszy w podstawowym składzie Łukasza Pokrywkę i wprowadzając z ławki Łukasza Sarnowskiego.


Po pierwszych 45 minutach mieliśmy jednobramkowe prowadzenie i zapewne wszyscy kibice liczyli, że ich ulubieńcy wyciągną wnioski i wejdą w mecz zupełnie inaczej. Niestety, ale już w 50. minucie arbiter odgwizdał zagranie ręką w polu karnym i przyznał gospodarzom rzut karny, którego na gola zamienił Wojciech Łuczak.


O tym, że Olimpijczycy mają problem ze zdobywaniem bramek wiemy od dawna, jednak dzisiaj tworzenie zagrożenia w polu karnym rywala sprawiało im nadzwyczajnie wyjątkową trudność. Związkowi oddali 9 strzałów, w tym 5 niecelnych, 2 zablokowane i tylko 2 celne.
Dyspozycję Olimpii podsumowały ostatnie minuty meczu, gdy najpierw w 89. minucie Retlewski podwyższył wynik na 3:0, a chwilę później drużyna z Kaszub mogła jeszcze dwukrotnie wpisać się na listę strzelców.


Druga porażka w sezonie oznacza spadek na 6. lokatę. Kolejny mecz Związkowi zagrają w niedzielę (26 września, 18:15) na własnym stadionie, a ich rywalem będą rezerwy Lecha Poznań.

 

KS Radunia Stężyca 3:0 ZKS Olimpia Elbląg


Michał Miller (2 min), Wojciech Łuczak (52 min) (k), Dawid Retlewski (89 min)


Olimpia: 59. Paweł Rutkowski - 25. Adrian Piekarski, 10. Michał Czarny, 5. Kamil Wenger - 7. João Guilherme (55, 17. Jan Sienkiewicz), 22. Klaudiusz Krasa, 8. Hubert Krawczun (67, 30. Patryk Winsztal), 77. Łukasz Pokrywka (25, 3. Łukasz Sarnowski), 11. Piotr Kurbiel (55, 9. Marcin Bawolik), 23. Miłosz Kałahur - 94. Szymon Stanisławski (67, 70. Ilias El Bouh)

 

   Redakcja info.elblag.pl wspiera medialnie piłkarzy Olimpii

Samson

Artykuły powiązane

:

Takie mecze zapadają na długo w pamięci kibiców. Olimpia pokonała GKS Bełchatów
Takie mecze zapadają na długo w pamięci kibiców. Olimpia pokonała GKS Bełchatów (3)
PZPN ukarał Olimpię walkowerem
PZPN ukarał Olimpię walkowerem (3)

Komentarze (5):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
19.09.2021, 18:14 masakra: Czyżby już woda sodowa uderzyła do głowy. Trochę za wcześnie
19.09.2021, 19:48 Kibic Olimpii: Zajebiście, ale się cieszę.
20.09.2021, 03:52 kkk: Przynajmniej zwiedzili piękne okolice, lasy sosnowe, jeziora / Kaszuby /. Tam się oddycha. A wynik , no taki musiał być. Bo przecież oni się dopiero uczą grać
20.09.2021, 07:51 OE1945: zaorać zapyziałą olimpię, szkoda kasy na tych kopaczy, dać na inne dyscypliny gdzie jest efekt!
20.09.2021, 13:36 sdddsds: trochę to daje do myślenia, chyba z 8 byłych graczy ZKS i Wenger mówi, że to był najsilniejszy rywal, to czemu u nas nie grali tak dobrze ?


Inne artykuły:

W Elblągu brakuje nauczycieli? "Jest problem z przedmiotami ścisłymi"
W Elblągu brakuje nauczycieli? "Jest problem z przedmiotami ścisłymi" (21)
Włącz ciepło - zadbaj o siebie i swój budynek
Włącz ciepło - zadbaj o siebie i swój budynek
Ekomarketing, czyli sposoby na zieloną kampanię reklamową
Ekomarketing, czyli sposoby na zieloną kampanię reklamową
Festiwal Kolorów odbył się na Wyspie Spichrzów - zobacz zdjęcia
Festiwal Kolorów odbył się na Wyspie Spichrzów - zobacz zdjęcia (2)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 124)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 124) (9)
Przeszkolonych zostało 80 żołnierzy 4W-MBOT
Przeszkolonych zostało 80 żołnierzy 4W-MBOT
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.