Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
13.10.2021 09:00

3 gadżety, które powinien mieć każdy biegacz


3 gadżety, które powinien mieć każdy biegacz


Planujesz rozpocząć regularne bieganie i zastanawiasz się nad tym jakie gadżety mogą ci się przydać? Oto 3 ciekawe pomysły, które sprawią, że uprawianie tego sportu stanie się przyjemniejsze.
 

1. Słuchawki sportowe

Posłuchanie dobrej muzyki lub ulubionego podcasta w trakcie biegania pozwala efektywniej i przyjemniej pokonywać kolejne kilometry do celu. Słuchawki bezprzewodowe są idealnym rozwiązaniem dla osób uprawiających sport. Co ciekawe, niekoniecznie muszą być dokanałowe. Równie dobrze sprawdzą się także te nauszne jeśli chcemy odgrodzić się od hałasu na zewnątrz. Te gwarantujące wysoką jakość dźwięku nie są wcale tanie, ale wystarczy dobry kod rabatowy OleOle, aby uzyskać znaczną zniżkę w tym popularnym sklepie.
 

2. Zegarek dla biegacza

Nic nie działa tak bardzo motywująco na biegacza jak możliwość drobiazgowego monitorowania jego postępów. Współczesne zegarki sportowe wyposażone są w szereg zaawansowanych funkcji, które pozwalają na bieżąco informować użytkownika o ilości wykonanych kroków, przebytym dystansie, aktualnym pulsie oraz spalonych kaloriach. Są więc realnie przydatnym gadżetem bez którego nie warto ruszać się z domu.
 

Gdy zależy nam na jeszcze lepszym i kompleksowym gromadzeniu wszelkich informacji dotyczących naszych sportowych osiągów to warto rozejrzeć się za modelami, które posiadają wbudowany GPS. W ten sposób można bardzo precyzyjnie określić naszą prędkość oraz dzielić się ze znajomymi ulubionymi trasami do biegania.
 

Jeśli szukasz dobrego zegarka w rozsądnej cenie to sprawdź https://gazetka-24.pl/kody-rabatowe, które dotyczą kilku sklepów z elektroniką.


3. Maska antysmogowa do biegania

Współcześnie maski kojarzą się głównie z ochroną antywirusową, ale nie można zapominać o tak istotnej kwestii jak zabezpieczenie przed smogiem w środowisku miejskim. Zaawansowane modele pozwalają na filtrowanie i oczyszczanie powietrza dostającego się bezpośrednio do płuc. Warto wybrać taką, której skuteczność działania nie zmienia się w zależności od pogody lub wilgoci. Dlatego niektóre z nich można używać także podczas opadów deszczu lub śniegu, ponieważ są odporne na przemakanie. Niebagatelne znaczenie ma również wybór odpowiednich filtrów, które należy wymieniać co pewien czas.
 

Współczesne maski sportowe są tak zaprojektowane, że chronią sportowca w każdych warunkach i można je nosić bez uszczerbku dla komfortu i to niezależnie od temperatury na zewnątrz. Na obieg powietrza wpływają specjalnie zaprojektowane zawory, które nawet w trakcie sporego wysiłku są w stanie wydajnie tłoczyć oczyszczone powietrze.
 

Jeśli szukasz ciekawych promocji na gadżety i inne rzeczy dla biegaczy to sprawdź na https://gazetka-24.pl/.
 Inne artykuły:

Przed nami elbląskie obchody XX Dni Papieskich
Przed nami elbląskie obchody XX Dni Papieskich (6)
Kradzież w sklepach. Pomóż ustalić tożsamość mężczyzny
Kradzież w sklepach. Pomóż ustalić tożsamość mężczyzny (22)
Koronawirus: 20 zakażeń w Elblągu, ponad 100 w regionie
Koronawirus: 20 zakażeń w Elblągu, ponad 100 w regionie (9)
Emeryturę spędzi w muzeum. 4-tonowy młot po 64 latach wrócił do Elbląga
Emeryturę spędzi w muzeum. 4-tonowy młot po 64 latach wrócił do Elbląga (5)
Elbląg: 70-latka korespondowała z „lekarzem” przez rok. Przelała mu ok. 16 tys. zł
Elbląg: 70-latka korespondowała z „lekarzem” przez rok. Przelała mu ok.16 tys.zł (4)
Pilgrima: Kolejny odcinek ulicy doczeka się remontu
Pilgrima: Kolejny odcinek ulicy doczeka się remontu (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.