Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
13.10.2021 22:00

„To okazja do podziękowania wszystkim pracownikom elbląskiej oświaty”


„To okazja do podziękowania wszystkim pracownikom elbląskiej oświaty”


Dziś, 13 października, w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbyła się miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
 
 
Dzisiejsza uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej była przede wszystkim okazją do podziękowania wszystkim pracownikom elbląskiej oświaty – dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za codzienną pracę - szczególnie w tak trudnym okresie pandemii oraz za sukcesy, których nie brakowało, mimo tak wielkich przeciwności
 
– zaznaczył Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
 
Prezydent podczas uroczystości wręczył 70 nagród dyrektorom i nauczycielom. -83 pracowników elbląskiej oświaty otrzymało również nagrody i wyróżnienia resortowe – dodał Witold Wróblewski.
 
 
Wszystkim raz jeszcze serdecznie gratuluję i dziękuję. Życzę dalszych wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji i wytrwałości w codziennej pracy. Niech praca z młodzieżą dostarcza Państwu zawsze powodów do dumy
 
– stwierdził Witold Wróblewski.
 
 

KJ

Galeria zdjęć: Dzień Edukacji Narodowej
Artykuły powiązane

:

„Nasza edukacja jest na wysokim poziomie i możemy być z niej dumni”
„Nasza edukacja jest na wysokim poziomie i możemy być z niej dumni” (3)
"Mamy powody do zadowolenia?" Elbląski oddział ZNP świętował Dzień Edukacji Narodowej
"Mamy powody do zadowolenia?" Elbląski ZNP świętował Dzień Edukacji Narodowej (24)
Elbląski oddział ZNP świętował Dzień Edukacji. Obchody w cieniu „Dobrej Zmiany”
Elbląski oddział ZNP świętował Dzień Edukacji. Obchody w cieniu „Dobrej Zmiany” (10)
 Elbląscy nauczyciele zostali wyróżnieni Medalami Komisji Edukacji Narodowej
Elbląscy nauczyciele zostali wyróżnieni Medalami Komisji Edukacji Narodowej (16)

Komentarze (21):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
13.10.2021, 22:35 Stylish : Czy to była gala, czy odpust. Jeśli ktoś nie wie jak się ubrać na tego tyłku uroczystość, po prostu należy wybrać klasykę.
14.10.2021, 06:08 Stylish : Czy to była gala, czy odpust. Jeśli ktoś nie wie jak się ubrać na tego tyłku uroczystość, po prostu należy wybrać klasykę.
14.10.2021, 07:28 HRY: za CO DZIEKOWAC NIEROBOM,ZA CO?
14.10.2021, 07:57 Info: Info oszczędne w zdjęciach, żeby przypadkiem nie pokazać za dużo i nie stracić "kontraktu" z miastem...
14.10.2021, 08:59 Do info: Co tu pokazywać prawie 60 dyrektorów którzy juz ponoć w grudniu dostali tez nagrody a gorszy sort niech patrzy
14.10.2021, 09:16 hipokryzja: Podobno rośnie ilość zakażonych w mieście, a Wróblewski nadal pokazuje wzorzec zachowania . Przykre, że jego wybrańcy również. czy ktoś z nich może polecić uczniowi założenie maseczki i zachowanie dystansu.
14.10.2021, 09:46 kij: A dlaczego w imieniu nagrodzonych dyrektorów nie "przemówiła" pani z I LO / czyżby mały zasób słów był przeszkodą /?, tylko pan z ZSM?
14.10.2021, 09:51 Jankowa: Panie prezydencie kiedy ten konkurs na dyr. EPT zostanie ogłoszony? Nie mogę się już doczekać bo jakby co to ja spełniam już warunki.
14.10.2021, 10:21 Karma : Ale komedia, niestety większość juz ma dość i glosno mówi o tym cyrku, kiedys dawno temu jedna taka po tym co odwalala w edukacji musiala opuścić nawet miasto, niedługo dojdzie do tego samego bo zaden syf nie trwa wiecznie , a on zaczyna wylewać się juz wszędzie
14.10.2021, 10:33 Nudne i przewidywalne: Róbcie kopiuj -wklej co roku. Zawsze te same nazwiska. W szkołach to samo. Naprawdę tacy z siebie zadowoleni po zdalnym?
14.10.2021, 10:35 Stylish : Czy to była gala, czy odpust. Jeśli ktoś nie wie jak się ubrać na tego tyłku uroczystość, po prostu należy wybrać klasykę.
14.10.2021, 10:48 Versacze: Niestety tam gustu nie bylo nigdy, odpust w całej krasie w koncu to powiat
14.10.2021, 10:51 W oczekiwaniu ...: Na szczęście ludzie, pracownicy zaczynają mówić glosno NIE, to słychać, widać i czuć! Jak mozna tak schrzanic sobie zyciorys aby kazdy czekal i cieszył się kiedy odejdą ,
14.10.2021, 13:04 wirus: Dlaczego ci na zdjęciach są bez maseczek.Przepisy złamali które mówią o zakrywaniu twarzy.Z choinki sie urwali chyba. A niby tacy wykształceni.
14.10.2021, 13:33 ojciec Jankowej: Ja jako ojciec Jankowej popieram jej kandytaturę-zdolna dziewczyna jest i nadaje się na dyrektora EPT ,a jak ładnie tańczy....Zresztą mi nic nie ujmując też się nadaję na jakieś stanowisko[może być dyrektorstwo ,,światka""-niech se Czyżyk wróci do tańca]...i jeszcze mam żonkę-Basię, zdolna bestyja jest[lubi jezdzić na harleyu]może jakieś stanowisko dyrektorskie[może być w szkole...].To co da się załatwić bo ja u zawodu jestem dyrektorem[teraz tylko naszej sali w szpitalu we fromborku],ale urząd zobowiązuje...
14.10.2021, 16:21 Kassandra: Jesienna kampania dyrektorska Prezia Witolda W., a przy okazji wypowiada stanowcze "olewam COVID 19 i mieszkańcom głosującym na PIS"
14.10.2021, 20:15 gala czerepcia: Towarzysz (rzeczywisty) czerepak wygłosił laurkę o sobie. Jego bełkotu i ślinienia chyba nikt nie rozumie - ani słuchacze, ani czytający, taki to wzorzec psl inaugurujący kampanię słupowania. Ale zawsze pcha się do czytania, bo "umni". Psl zaczyna łowienie słupów wśród podwładnych "wybranego". Taka etyka i moralność łowców (obydwu) i łowionych. A rzecz idzie w oświacie (sic!).
14.10.2021, 21:42 Gala: A co to za pisowiec tak bardzo zazdrości, toz wy cały czas macie gale tłustych kotów. Ty to nawet z kartek czytać nie umiesz bo prezes to musi zribić i jeszcze jacy dobrzy jacy troskliwi o nauczycielski los dokładając 12 godzin dodatkowej pracy. Wstyd
15.10.2021, 09:12 rubasznie: ~Gala - z wściekłości używasz języka ojczystego, ukraiński widać i słychać. Mentalność też czerepakowa - nie co piszą, tylko kto to pisze. A podobno tylko pis nas dzieli, obsobacza, wyzywa. Czerepakowość jest genetyczna i ponadnacjonalna. A może powiesz, skoro nim jesteś, o czym czerepak pitolił na tej "gali"? Ślinionego bełkotu 100% nie rozumie.
15.10.2021, 16:04 Oburzony: Szczyty hipokryzji. Pan Wróblewski jest sercem za nauczycielami, he he. Gdyby nie było to wstretne, to może tylko śmieszne. Oj, podziękują mu nauczyciele przy wyborach, podziękują. Także reprezentacyjnym dyrektorom, którym tak serdecznie podziękował z naszych podatków. Pokazal środkowy palec wszystkim nauczycielom. W czasie nauki ciężko pracowali dyrektorzy, produkując stosy niepotrzebnych nikomu papierów, a nauczyciele leżeli do góry brzuchami. Bawili się ze swoich prywatnych komputerów, za własne pieniądze za prąd i internet. Brawo
16.10.2021, 15:35 Nauczyciel: Żeby było jasne jak podziękowano nam zwykłym nauczycielom w dniu KEN - żaden nauczyciel tego dnia nie będzie miał zapłacone - tak zdecydowało miasto - my chcemy mieć lekcje i spotykać się z uczniami a nie być tłem dla tych nagradzanych/wybranych. Za ten konkretny dzień nauczyciel będzie musiał ,, oddać" z ewentualnych nadgodzin bo jest to ,,przymusowy dzień bezpłatny". Swoją drogą może związki zainteresują się tym problemem??? Nie wspomnę że oczywiście wszyscy tego dnia byli w szkole i wykonywali ,,inne" obowiązki, do których byli bezpłatnie przymuszeni


Inne artykuły:

#chodźnasztukę! – pokaz mappingu, koncert i spotkanie w Galerii EL
#chodźnasztukę! – pokaz mappingu, koncert i spotkanie w Galerii EL (1)
Zgłoś kogoś wyjątkowego do konkursu „Dziecięcego Piekarczyka"!
Zgłoś kogoś wyjątkowego do konkursu „Dziecięcego Piekarczyka"!
Koronawirus: 3 tys. zakażeń w kraju. W Elblągu 8 nowych przypadków
Koronawirus: 3 tys. zakażeń w kraju. W Elblągu 8 nowych przypadków (2)
W Elblągu jest problem z zaszczepieniem się przeciw grypie? „To jest wprowadzanie ludzi w błąd"
W Elblągu jest problem z zaszczepieniem się przeciw grypie? (7)
Odszedł Marek Borzęcki, były dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1
Odszedł Marek Borzęcki, były dyrektor SOSW nr 1 (4)
Trwa rozbudowa teatru i przygotowania do premiery. Jakie zmiany przechodzi elbląska placówka kultury?
Trwa rozbudowa teatru. Jakie zmiany przechodzi elbląska placówka kultury? (3)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.