Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
21.12.2021 08:15

Sukcesy EKT Jantar w Olsztynie


Sukcesy EKT Jantar w Olsztynie


Pracowity weekend kończący sezon taneczny na turnieju w Olsztynie - Puchar Regionów Polski Północnej, Mistrzostwa Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego, obfity w znakomite wyniki par Elbląskiego Klubu Tańca Jantar.

 

Puchar Regionów Polski Północnej Mistrzostwa Warmińsko – Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego odbył się w dniach 18-19.12.2021 r.  Licznie reprezentowany Elbląski Klub Tańca Jantar zdobył wiele medalowych miejsc oraz osiem awansów do wyższych klas. 

 

10-11 G 5T
1. Barański Bartos & Szostak Michalina
1. Malinowski Igor & Lemanowicz Wiktoria – AWANS DO KLASY F
1. Wojdon Oliwier & Skowrońska Gabriela
2. Rogala Kacper & Szczepaniak Wiktoria – AWANS DO KLASY F
2. Kaszyc Wojciech & Kowalska Agata – AWANS DO KLASY F
 

 

10-11 F komb. 6T
3. Szarko Michał & Grygun Zuzanna
4. Wołkołowski Dominik & Wasiak Amelia

 

12-13 G 5T
3. Walencik Edgar & Woźnicka Karolina
 

12-13 F komb. 6T
6. Rynkowski Filip & Wrońska Alicja 
 

Dzieci starsze MW – ST
1. Szostak Krzysztof & Stefańczyk Laura
2. Śliwa Konrad & Buczek Hanna
 

Dzieci starsze MW – LA
1. Szostak Krzysztof & Stefańczyk Laura
2. Śliwa Konrad & Buczek Hanna
 

14-15 D ST Puchar Regionów
4. Smolarek Filip & Walińska Otylia – AWANS DO KLASY C
14. Wacławski Damian & Sroka Wiktoria

 

14-15 C ST Puchar Regionów
4. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja

 

14-15 D LA Puchar Regionów
4. Smolarek Filip & Walińska Otylia

 

14-15 C LA Puchar Regionów
1. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja – AWANS DO KLASY B
10. Wacławski Damian & Sroka Wiktoria

 

Juniorzy starsi MW – ST
2. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja
4. Smolarek Filip & Walińska Otylia
Juniorzy starsi MW – LA
2. Zamiara Mariusz & Konarzewska Maja

 

Senior II MW – ST
1. Tomczak Rafał & Tomczak Barbara
2. Szar Jarosław & Szar Katarzyna
3. Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka 
4. Kurowski Arkadiusz & Kurowska Beata
5. Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta

 

Senior II MW – LA
1. Tomczak Rafał & Tomczak Barbara
2. Szar Jarosław & Szar Katarzyna
3. Dziurawiec Mariusz & Dziurawiec Agnieszka 
6. Śmiechowski Krzysztof & Hajkowicz Marta

 

12-13 C ST Puchar Regionów
1. Woliński Bartosz & Saryk Amelia – AWANS DO KLASY B
2. Żmijewski Marcel & Ciechorska Michalina – AWANS DO KLASY B
5. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
6. Wiśniewski Krzysztof & Bieraga Zofia

 

12-13 C LA
1. Woliński Bartosz & Saryk Amelia – AWANS DO KLASY B
5. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia

 

12-13 D LA
6. Panek Adam & Rosenkiewicz Julia
9. Wiśniewski Krzysztof & Bieraga Zofia

 

Juniorzy młodsi MW – LA
1. Józefowicz Marceli & Jankowska Patrycja
2. Jezierski Błażej & Cybulska Malwina
4. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia

 

14-15 E komb. 8T Puchar Regionów
8. Pilarski Szymon & Rosenkiewicz Wiktoria

 

12-13 D ST Puchar Regionów
7. Panek Adam & Rosenkiewicz Julia

 

Juniorzy młodsi MW – ST
1. Jezierski Błażej & Cybulska Malwina
2. Józefowicz Marceli & Jankowska Patrycja 
3. Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia
Pow. 15 E komb. 8T Puchar Regionów
4. Zamiara Tomasz & Malinowska Aleksandra

 

Młodzież MW – ST
1. Zieliński Jakub & Nycnerska Olga

 

Młodzież starsza MW – ST
1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia

 

Młodzież starsza MW – LA
1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia

 

Młodzież MW – LA
1. Zieliński Jakub & Nycnerska Olga
Dorośli MW – ST


1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia
2. Ryński Remigiusz & Kędzierska Klaudia

 

Dorośli MW – LA
1. Protsenko Oleksii & Wieteska Julia

 

Szkolenia par przygotowujące do startu na zawodach realizowane są w ramach zadania "Upowszechnianie tańca wśród dzieci i młodzieży" dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu
 


Komentarze (1):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
21.12.2021, 08:26 Ależ : Sukces ok ale gdzie na wsi P O.


Inne artykuły:

Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju już w czwartek
Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju już w czwartek (1)
Święta na granicy
Święta na granicy (6)
Koronawirus w Elblągu: 1 osoba zmarła, wykryto 42 nowych przypadków
Koronawirus w Elblągu: 1 osoba zmarła, wykryto 42 nowych przypadków
Poznaj specjalną, świąteczną ofertę Amore Mio! Dziś ostatni dzień na złożenie zamówienia
Poznaj świąteczną ofertę Amore Mio! Dziś ostatni dzień na złożenie zamówienia
Katastrofa ekologiczna na jeziorze Druzno. Winni zapłacą za długoletni proces?
Katastrofa ekologiczna na jeziorze Druzno. Winni zapłacą za długoletni proces? (1)
Budowa tężni solankowej i 5 figurek Piekarczyka – to propozycje radnych KO do budżetu na 2022 r.
Budowa tężni solankowej i 5 figurek Piekarczyka – to propozycje radnych KO (37)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.