Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
21.12.2021 11:55

Al.Grunwaldzka: Zderzenie opla z tramwajem (aktualizacja)


Al.Grunwaldzka: Zderzenie opla z tramwajem (aktualizacja)


Dziś, 21 grudnia, na skrzyżowaniu al.Grunwaldzkiej z Lotniczą, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki opel z tramwajem.
 
 
Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.00. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.
 
Jedna osoba została poszkodowana.


Aktualizacja:---------------------------------------------------------
 
 
62-letni kierowca opla chciał zawrócić na krzyżowaniu i wjechał w tramwaj
 
 
- informuje kom. Krzysztof Nowacki.
 
Mężczyzna został przebadany na obecność alkoholu. Był trzeźwy.

- Mężczyzna uskarżał się początkowo na ból, ale nie został zabrany do szpitala - dodał Krzysztof Nowacki.
 
Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500zł.
 

 

 

KJ

Artykuły powiązane

:

Kolizja trzech aut na Warszawskiej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia
Kolizja trzech aut na Warszawskiej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia (5)
Kolizja opla z fiatem na Grottgera
Kolizja opla z fiatem na Grottgera (3)
Kolizja citroena z volvo na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z Węgrowską
Kolizja citroena z volvo na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z Węgrowską (11)
Elbląg: Pijany za kierownicą 62-latek zatrzymał się na szlabanie
Elbląg: Pijany za kierownicą 62-latek zatrzymał się na szlabanie (6)

Komentarze (18):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
21.12.2021, 12:41 PYTAMY : Dlaczego rano jada konstale zamiast długie tzw ogórki tramwaje. Jest ciasno. Tak samo jadąc z pracy nie jafa długie tramwaje do cholery. Ścisk jest koronawirus i przepisy. Nieudacznicy w t,e .
21.12.2021, 12:50 kierowca: Nic dziwnego jeżeli firma odśnieżająca miasto nic nie robi. Tak odśnieżanego miasta nigdy nie było. Jak można płacić za taką pracę. Tylko patrzeć jak takich wypadków będzie dużo więcej. Panie Prezydencie czy wnioski zostały wyciągnięte w stosunku do odpowiedzialnych za taki stan rzeczy? Po mieście nie da się jeżdzić, a my podatki musimy płacić..
21.12.2021, 13:17 ZOFIA: Co na taką sytuację na drogach w mieście mówi Prezydent?
21.12.2021, 13:22 Już łopata lata: Chłopie o ksywie nomen omen KIEROWCA: przestań marudzić z tym odśnieżaniem. Od wielu, wielu lat istnieją ogólne i powszechnie stosowane zasady, a mianowicie : najważniejsze ciągi komunikacyjne muszą być odśnieżone po dwóch godzinach OD USTANIA OPADU, pozostałe, w zależności od zakwalifikowania do ważności, od czterech do ośmiu godzin, inne o mniejszym znaczeniu nawet po dwunastu godzinach. W czasie powtarzających się opadów lub dłuższego śnieżenia drogi są oczyszczanie wybiórczo jedynie tam, gdzie jest największe natężenie ruchu. Widać, że wielu, zbyt wielu kierowców nie tylko nie potrafi jeździć w warunkach zimowych, ale praktycznie nie posiada jakiejkolwiek wiedzy o prowadzeniu samochodu w takich warunkach. To nadmierne "zaufanie" do wszelkich ułatwień technicznych funkcjonujących w pojazdach spowodowało, że kierowcy zatracili umiejętności jeżdżenia. Są po prostu dodatkowym urządzeniem a samochodzie i nijak nie potrafią samodzielnie, odpowiednio do warunków na drodze prowadzić samochód.
21.12.2021, 13:36 Alicja : @Już łopata lata… A kiedy według „powszechnie stosowanej zasady” jest liczone „ustanie opadów”??? Przecież nie pada bez przerwy. Są przerwy, niektóre 10 minutowe, niektóre półgodzinne, a pługi nie wyjechały od wczoraj… Znaczy! Przepraszam najmocniej! Minęłam dzisiaj kilka na mieście ale nawet nie raczyły opuścić łopaty! Hamowanie z takich warunkach to katastrofa i to niezależnie od tego, czy jaka to napisałeś „jest się tylko dodatkiem w samochodzie” czy tez nie ma się żadnych ułatwień technicznych. Jeszcze pół biedy, jeśli się walnie w inny samochód, gorzej jak się potrąci pieszego, a coraz więcej pieszych uważa, że co by sie nie działo to ma pierwszeństwo, a na lodzie, który jest na drogach się nie zahamuje… Także może pora zmienić to ogólne i powszechnie stosowane zasady i zacząć odśnieżać lub CHOCIAŻ sypać sól lub piasek, bo ludzie, którzy podpisują na to umowy dostają pieniądze. Pozdrawiam.
21.12.2021, 13:37 No wicie: Zamiast zająć się odsniezaniem miasta i problemami miasta to zajmuje się TVN.
21.12.2021, 13:42 Zennon.: ~ Już łopata lata: "odśnieżone po dwóch godzinach OD USTANIA OPADU" Co ty łżesz? Przecież w dokumencie "AKCJA ZIMA 2021-2022", który możesz znaleźć na stronie elblag. eu jak byk stoi: "Do usuwania skutków zimy wykonawcy zobowiązani są przystąpić równocześnie na wszystkich kategoriach dróg objętych stałym utrzymaniem, w ciągu 30 minut od wystąpienia niekorzystnego zjawiska atmosferycznego. W przypadku długotrwałych opadów prace prowadzone są w sposób ciągły, aż do czasu zapewnienia odpowiedniego standardu zimowego." Skąd ty wziąłeś te 2 godziny od ustania opadów? Z nosa czy innej części ciała?
21.12.2021, 14:13 Spacerowicz: Tam chyba nie wolno zawracać ?
21.12.2021, 14:59 Do Już łopata lata: Baranie albo jesteś pracownikiem z firmy odśnieżającej albą kompletnym głąbem. Jak są prowadzone prace na mieście to wszyscy widzą, przepraszam nie widzą bo ich prawie nie ma a jak są to jeżdżą z podniesioną spycharką. Stan ulic, każdy widzi jaki jest, to jest skandal. Pogonić taką firmę lub zarządzających tą firmą.
21.12.2021, 17:15 śnieżynka: Co za ludzie?!!! Na zdjęciach widać, że sypie śnieg, a w komentarzach wielkie zdziwienie, że jezdnia jest biała. (???????)
21.12.2021, 17:59 widz: zakazać śniegowi padania.wydać rozporzadzenie i po kłopocie.roszczeniowy patoelektorat jeździć nie potrafi a czarny asfalt zimą im sie poprostu należy.
21.12.2021, 19:34 Tomasz85: Przy zaśnieżonej pogodzie według przepisów, można w tamtym miejscu zawracać gdyż po 1. Znak zakaz skrętu w lewo dotyczy ul. Polnej, po 2 sygnalizator jest ogólny, po 3 nie widać zapadanych znaków poziomych. :) - a jak się kończy takie zawracanie widać. :)
22.12.2021, 07:14 Ploterek: Nie pisz głupot, że można, bo zaraz stado deb*lów będzie tak robić, biorąc jako wykładnie prawa twój debi*ny komentarz
22.12.2021, 11:43 iii: SYGNALIZACJA NIE DZIAŁAŁA. PRZYNAJMNIEJ JAK JECHAŁAM NA 7 DO PRACY. ZRESZTĄ TAM NIE WOLNO ZAWRACAĆ.
22.12.2021, 12:11 Miszkurka2000: Pisownia marek samochodów - Rada Języka Polskiego https://rjp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=285:pisownia-marek-samochodow&catid=44&Itemid=58
22.12.2021, 16:06 Tomasz85: Jakich głupot?? Tak jest według prawa, weź kodeks do ręki i go przeczytaj, popytaj instruktorów, a mamy jeździć według znaków i prawa a nie na pamięć, podałem Ci skąd dokładnie dla czego według prawa, przy takiej pogodzie można tam zawracać, podobnie jest zresztą na skrzyżowaniu Hetmańska/Giermków gdy znaki są nie widoczne - sygnalizator tam zezwala na zawracanie. Czy jest to bezpieczne to inna kwestia.
22.12.2021, 17:14 gru: Do Tomasz85 ale znak poziomy koło sygnalizatora chyba widać.
26.12.2021, 05:16 Fafulasty: Dlatego właśnie tam zastosowano światło i znaki na podłodze,bo często gęsto dochodziło do kolizji a wystarczyło że śnieg popadał.


Inne artykuły:

"PiS zgotował nam bardzo drogie święta". Lewica proponuje wprowadzenie ulg dla obywateli
"PiS zgotował nam bardzo drogie święta". Lewica proponuje ulgi dla obywateli (34)
Ładnie świeci? A więc zagłosuj!
Ładnie świeci? A więc zagłosuj!
Akcja zima sezon 2021/2022
Akcja zima sezon 2021/2022 (6)
Koronawirus w Elblągu: 1 osoba zmarła, wykryto 42 nowych przypadków
Koronawirus w Elblągu: 1 osoba zmarła, wykryto 42 nowych przypadków
Święta na granicy
Święta na granicy (6)
Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju już w czwartek
Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju już w czwartek (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.