Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
08.01.2022 18:00

Dziury na elbląskich ulicach. Czytelnik: Kiedy się to skończy? - zobacz zdjęcia


Dziury na elbląskich ulicach. Czytelnik: Kiedy się to skończy? - zobacz zdjęcia


Policja pilnuje przestrzegania przepisów o ruchu drogowym. Jeśli je łamiesz, płacisz wysoki mandat. I słusznie, należy przestrzegać przepisów. Jeśli jedziesz ulicą i nagle wpadasz kołami w dziurę myślisz, kiedy się to skończy? Kto za to odpowiada? - pyta czytelnik info.elblag.pl.


Zadzwonił telefon do naszej redakcji. W słuchawce głos bardzo zdenerwowanej osoby z prośbą o interwencję i przestrogę dla innych.

 

- Miałem problem ze swoim samochodem po wjechaniu w dziurę na skrzyżowaniu ul. Hetmańskiej z ul. 1-go Maja obok kantoru Silvant. Problem to jedno a koszty to drugie.

 

- poinformował zdenerwowany Czytelnik.

 

- Chcę przestrzec innych użytkowników, aby uważali, przemieszczając się ulicami Elbląga. Gzie są służby odpowiedzialne za naprawę i usuwanie tego typu uszkodzeń w jezdni?

- dodał Czytelnik

 

Informując naszą redakcję wkazał miejsca, które powinniśmy odwiedzić. To co zobaczyliśmy, nie komentując, pokazujemy na zdjęciach. Największe dziury miały głębokość 10 - 15 cm. Zdjęcia pokazują dziury na ul. Piłsudskiego,  Marymonckiej, Hetmańskiej, Ogrodowej, Polnej, al. Grunwaldzkiej, Kajki.
Przestrzegamy kierowców. Uważajcie! Niektóre miejsca są naprawdę niebezpieczne. Zdjęcia zostały wykonane w środę i czwartek. 


Uważajcie na  al.Gruwaldzkiej, skrzyżowaniu ul.Hetmańskiej z ul.1-go Maja i Marymonckiej.

 

BEZPIECZNEJ JAZDY ULICAMI ELBLĄGA!

 

 

Aktualizacja............................................................

Dziś ( 8 stycznia ), w godzinach popołudniowych do redakcji zadzwonił ponownie czytelnik i poinformował, że na skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z ul. Mickiewicza niebezpieczna dziura została wypełniona. Zdjęcie publikujemy aby pokazać jak wyglądało miejsce, które stwarzało niebezpieczeństwo dla kierujących autem.

 

Skrzyżowanie al.Grunwaldzkiej z ul.Mickiewicza

 

Skrzyżowanie ul. Hetmańskiej z ul.1-go Maja

 

Ul. Marymoncka

 

UL. Hetmańska

 

Redakcja

Galeria zdjęć: Niebezpieczne dziury na elbląskich ulicach
Artykuły powiązane

:

Mając na uwadze dobro naszych czytelników pomożemy w każdej zgłoszonej ważnej sprawie!
Mając na uwadze dobro naszych czytelników pomożemy w każdej ważnej sprawie! (27)
Radny: Wygląd tego mostu nie jest dobrą reklamą miasta
Radny: Wygląd tego mostu nie jest dobrą reklamą miasta (20)
Parking przy Godlewskiego zniszczony. "Dziury i nierówności stwarzają zagrożenie"
Parking przy Godlewskiego zniszczony."Dziury i nierówności stwarzają zagrożenie" (28)
Ul. Matejki doczeka się remontu? "Taki zły stan techniczny może powodować uszkodzenie pojazdów"
Ul. Matejki doczeka się remontu? (20)

Komentarze (35):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
08.01.2022, 18:34 Upadły Harley: wazniejsze bylo wydanie kasy na pomnik niepodleglosci marysii k. niz jakas tam naprawa drogi
08.01.2022, 19:13 Kierowca wieloletni: Przejście kilka razy temperatury przez zero zawsze powoduje dziury w drogach. Tak jest we wszystkich miastach. Właśnie wróciłem z Olsztyna. Tam jest podobnie. W zimę naprawy dróg nic nie dadzą. Grudzień dał popalić wszystkim drogom.
08.01.2022, 19:22 Sól i woda: Sól dobija w Polsce drogi. Chcemy czarne jezdne jak jest mróz. Tak jest bezpieczniej. Potem są skutki. Sól niszczy asfalt. Woda rozsadza asfalt jak ponownie zamarza. I dziury gotowe.
08.01.2022, 19:30 Wyborca: Jak Państwo zabrało pieniądze samorządom to skąd mają mieć na łatanie dziur i naprawę dróg ??? Na to potrzebne są miliony.
08.01.2022, 19:41 kierowca: Problem w tym że nie mamy czarnych dróg, a dziury po kolana prawie. Legionów, Piłsudskiego, Dąbka. Wszędzie - szkoda wymieniać
08.01.2022, 19:41 sly: Problem jest w tym że wykonawcy robią wszystko na od ***ol, jak by asfalt był położony na całej powierzchni bez jakichkolwiek uszczerbień, jak i studzienki to nie było by problemu. Jak nie będzie sumiennej i odpowiedzialnej kontroli problem będzie non stop
08.01.2022, 19:42 sly: Problem jest w tym że wykonawcy robią wszystko na od ***ol, jak by asfalt był położony na całej powierzchni bez jakichkolwiek uszczerbień, jak i studzienki to nie było by problemu. Jak nie będzie sumiennej i odpowiedzialnej kontroli problem będzie non stop
08.01.2022, 20:02 Mieszkanka Sadowej: Zerknijcie jeszcze na Komeńskiego. Jest coraz więcej dziur, a dzięki parkujacym na chodnikach (de facto w sposób nielegalny), nie da się ich nawet ominąć.
08.01.2022, 20:04 Wiesława: w dziurę na 1 zdjęciu co parę dni wjeżdzam nieopatrznie i nie rozumiem ,czemu przy firmach podległych Ratuszowi nie ma tzw. ekipy szybkiego reagowania do likwidacji max w ciągu 5- 7 dni takich dziur w ulicach naszego miasta . By byc dobrym prezydentem nie wystarczy siedzieć 8 godzin przy biurku , trzeba umieć tak dobrać sobie współpracowników , by samemu siedzieć ,a oni by lustrowali miasto i odnotowywali jego potrzeby do szybkiej naprawy .Tego w Elblagu nie widzę . Do całości elbląskiego , prowincjonalnego marazmu dopasowali się nieogarnięci radni z których max pięciu nadaje się do tej roboty , a reszta na zieloną trawkę . Szkoda ,że takie byle jakie mamy władze , bo miasto z potencjałem i świetnym położeniem , ale oni ciągna nas stale w dół .
08.01.2022, 22:34 rghj: W ogóle co to za patologia że nawet na nowych drogach w elblągu robią studzienki na środku asfaltu, które potem się zapadają i uszkadzają jezdnię
08.01.2022, 23:06 Zniesmaczony: Jak wpadnę w któraś z tych dziur i coś mi się stanie z autem to będziemy walczyć w sądzie
08.01.2022, 23:20 masakra: Wróblewski ma inne wydatki, fanaberie Koseckiej się liczą i kariera jej Arkadiusza w EPT, niech się nieroby z ratusza przejdą parkiem między Żeromskiego a Mickiewicza albo chodnikami przy Oliwskiej, nogi można połamać, centrum miasta o zgrozo! za co te urzędasy z ratusza dostały podwyżki pytam?
08.01.2022, 23:22 precz z takim prezydentem: to jest skandal przed sylwestrem pełno śniegu na chodnikach a służby i ratusz miały to gdzieś jeździli po mieście z pługami do góry, wszędzie pełno tej miazgi śniegowej na chodnikach, dobrze że przyszła odwilż, bo ratusz spał jak zwykle, pytam za co oni dostali podwyżki? co robi taki emeryt strażak dyrektor z zarządzania kryzysowego? to jest kpina z mieszkańców
08.01.2022, 23:49 acbe: na RECHNIEWSKIEGO niech sie przyjrza cala ulica w dziurach
09.01.2022, 07:55 Elblążanin: Droga koło lecznicy w kierunku Gronowa Górnego to jakieś pobojowisko, koła idzie pourywać. Nastawiają pachołków na środku drogi, ktore stwarzają zagrożenie i zadowoleni. Mandaty wyższe od wartości niejednego samochodu poruszającego się po drogach, które rzekomo mają przyczynić się do bezpieczeństwa na drogach ale w drugą stronę to nie działa. Kasa idzie dla darmozjadów zamiast na polepszenie infrastruktury drogowej.
09.01.2022, 07:58 Anna L.: Ważniejsze są nagrody prezydenta niż łatanie dziur. W żadnym mieście prezydent nie rozdaje tak bezmyślnie nie swoich pieniędzy za wątpliwe zasługi. Każda z osób nagrodzonych za swoją pracę bierze zapłatę.
09.01.2022, 08:34 Hoko: Do Zniesmaczonego: oni się z tego śmieją, bo to nie z nimi bedziesz walczyć tylko z ich ubezpieczycielem. Robię to od kilku lat. Da ubezpieczeni więc śmieją się z tego i nie przejmują wcale.
09.01.2022, 08:44 Do Kierowcy z Elblaga-:): Czyzby Olsztyn byl wyrocznią we wszystkim? Może jednak przykkad z innych miast , bo większość wyjezdza dalej niz tylko do Olsztyna , slabe tlumaczenie i slabe porownanie
09.01.2022, 09:25 OKRZEI Redakcjo Zdjecia: Cała Okrzei w dziurach Redakcjo zróbcie zdjecia tu jest niebezpiecznie
09.01.2022, 09:37 Pieszy : Chodniki ważniejsze - nogi można połamać !!!!
09.01.2022, 10:56 Becia M.: Przewodnioczącego komunistycznych usłużnych zw. zawodowych Witold Wróblewski uczynił dyrektorem Dep. Zarządu Dróg. Oto miara etyki i kompetencji !!!!!
09.01.2022, 12:58 Skonczy się : Jak wyleci ta ekipa z U M ratusza nastąpią zmiany. Nigdy P O i PSL i SLD w Elblągu U M.
09.01.2022, 13:24 śpią spokojnie w żłobie: Marysia z szablą w pochwie to załatwi. Ciach i po sprawie - tak przekona (on mówi "zarazi") odpowiedzialnego ptaka za te dziury Jak ptaszek do dziury:). Wybory w przyszłym roku więc psl zbudzi się jesienią lub wiosną przyszłego roku - zobaczymy czerepaka w akcji słupowania "elektoratu". Nie ma co narzekać , wszak słychać wycie ptaka na puszczy "rząd mnie okradł" i Wciskanie że "ja złożę petycję". A wciskajcie i wyjcie na widok bezpartyjnej , przyzwoitej dziury. Co Marysiu? Mieszkańcy, szczególnie ci co wybrali "dużo robiącego" są w czarnej (dosłownie) dziurze. "Pan szuchewycz" może coś powie o bezpieczeństwie z takimi dziurami i każe komendantowi objechać miasto na rowerze i policzyć te otwory.
09.01.2022, 14:11 Qwertz : Skonczy sie pewnie dopiero jak będą wypadki na tym odcinku drogi. Na Dabrowie byly ostatnio trzy i juz w sobote łatali dziury.
09.01.2022, 14:32 Andrzej33: Potwierdzam . Łatają dziury.
09.01.2022, 17:31 uiyIK: Koło wymienisz nogi nie bardzo a chodniki dziura za dziurą nawet latem ,Oto polityka władz miasta .Wazniejsze nakretki ,
09.01.2022, 17:51 Poirytowana: Parking przy Topolowej to tragedia. Panie wice Michale może zadba pan o parking przy tej ulicy, przecież przeżył Pan w tym bloku swoją młodość?!
09.01.2022, 17:52 erra: Zapraszam na parking przy ul.Matejki. Tu samochody wpadają w "rów" i nie zawsze mogą wyjechać. Parking ogólnodostępny i d lat nie może doczekać się naprawy.
09.01.2022, 19:29 a kogo twój parking interesuje: Parkingi to chyba sprawa spółdzielni, wspólnoty czy czego tam jeszcze. Szlabanów narąbią ale pretensje do wszystkich.
09.01.2022, 20:49 Anonimek: Przy lidlu na dębowej do dziur włożyli słupek ostrzegawczy i tyle z roboty 😂
10.01.2022, 07:20 Leon: Ul.ogrodowa,Polna ,Stefczyka Grunwaldzka ,Widok cała długość dziura i nierownosci .Na jesień robili popaprancy nie wiadomo na czyje zlecenie i kto zapłaciłim za robotę co gorzej zrobiona niż była.Zarzadac zwrotu pieniędzy oraz nałożyć kary na wykonawce
10.01.2022, 12:45 Mietek: Naprawa polega na włożeniu asfaltu w dziurę i przyklepanie lopata i taka naprawa na która szkoda kasy to się robi na gorąco jak spaw.
10.01.2022, 13:45 Expiotr: Co tam takie dziurki. Proszę przejechać Okrzei, Lubraniecką, Poprzeczną. Zobaczycie co to znaczy dziury!
10.01.2022, 15:27 Kabanos : No po co naprawiac?, nie ma na to pieniedzy sa na podwyzki😠😠😠. Dziury w ulicach, zasniezone chodniki, brak śmietników to popularny widok miasta.
11.01.2022, 23:38 Boeis: Proponuję ulicę Ogrodowa nazwać Aleja Wróbla.


Inne artykuły:

Koronawirus w kraju: Ponad 11 tys. zakażeń. Spadek liczby zgonów
Koronawirus w kraju: Ponad 11 tys. zakażeń. Spadek liczby zgonów (3)
Teren przy ul. Żuławskiej wystawiony na sprzedaż. Miasto chce za niego 5 mln zł
Teren przy ul. Żuławskiej wystawiony na sprzedaż. Miasto chce za niego 5 mln zł (2)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 135)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 135) (7)
Kiedy powrót uczniów do nauki stacjonarnej?
Kiedy powrót uczniów do nauki stacjonarnej? (3)
Pierwsze mandaty na nowych stawkach już wystawione. Co działo się na drogach w noworoczny weekend?
Pierwsze mandaty na nowych stawkach już wystawione (1)
Wieczorem doszło do czołówki pod Dąbrową
Wieczorem doszło do czołówki pod Dąbrową (6)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.