Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
12.01.2022 13:00

Elblążanie potrzebują profesjonalnej siłowni plenerowej? Tak uważa radny


Elblążanie potrzebują profesjonalnej siłowni plenerowej? Tak uważa radny


Radny Koalicji Obywatelskiej Robert Turlej chciałby, aby w elbląskich parkach powstawały siłownie plenerowe.


 

Od kilku lat w miejskiej przestrzeni publicznej budowane są siłownie plenerowe cieszące się coraz większą popularnością wśród mieszkańców. Niestety nie powstała jeszcze żadna umożliwiająca trening ze zmiennym obciążeniem, który można wykonywać w siłowniach stacjonarnych

 

– stwierdził Robert Turlej.
Zdaniem radnego bez zmiennego obciążenia prawie niemożliwe jest przeprowadzenie treningu tak efektywnie jak w tradycyjnej siłownie wewnętrznej.

Radny zwrócił się z prośbą o uwzględnienie budowy profesjonalnej siłowni plenerowej przy kolejnych tego typu inwestycjach w elbląskich parkach.


Wiceprezydent Elbląga Janusz Nowak zapewnił, że przy kolejnych inwestycjach związanych z budową siłowni plenerowych w elbląskiej przestrzeni publicznej zostanie rozważona możliwość ustawienia urządzeń umożliwiających trening ze zmiennym obciążeniem.


 

Dziękuję za ciekawą propozycję, której wykorzystanie przyczyni się do uatrakcyjnienia oferty skierowanej do mieszkańców naszego miasta w zakresie aktywnego wypoczynku

 

– podkreślił Janusz Nowak.
Co o tym sądzą nasi czytelnicy? Zapraszamy do komentowania.

 

KJ

Artykuły powiązane

:

Rewitalizacja odmieniła Dolinkę. Dziś park został ponownie otwarty
Rewitalizacja odmieniła Dolinkę. Dziś park został ponownie otwarty (19)
Policjanci sprawdzają, czy wszyscy stosują się do panujących obostrzeń - również w siłowniach
Policja sprawdza, czy wszyscy stosują się do obostrzeń - również w siłowniach (23)

Komentarze (24):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
12.01.2022, 13:03 a może: Elblążanie potrzebują nowoczesnej komunikacji miejskiej nie bajzlu i kłamstw. W rozkładzie pisze że przyjadą tramwaje niskopodłogowe a jadą konstale.KŁAMCY . Tak samo jest z autobusami badziewie od lat.I to wy non stop rządziecie w Elblągu PO,PSL i SLD.WY*******ac.
12.01.2022, 13:08 kkk: I na to nie wpadli wuefiści radny "niezależny" Tołwiński i radny "spiker" z KWWWW Matwiejczuk, tylko informatyk?
12.01.2022, 13:41 mis: moze najpierw naprawia dziury w chodnikach i ulicach i zrobia porzadek z komunikacja a nie sie biora za cos co niekonicznie musi byc od kiedy turlej taki sportowiec kulturysta nie maja na co wydawac pieniadze podatnikow ?w tych pustych łbach brakuje pomyslow
12.01.2022, 13:49 Bolo: Dokładnie, i nie ma się co panie Robercie obrażać. Zróbcie najpierw te podstawowe rzeczy związane z funkcjonowaniem naszego miasta, a potem inni będą się cieszyć z takich dodatków. Jest powiedzenie, że wspaniałe miejsce bez drogi do niego i możliwości dojazdu jest... bezużyteczne.
12.01.2022, 14:07 asd: Elblązanie potrzebują rozwoju komunikacji miejskiej - rozowju tras tramwajowych, przystanków wspolnych dla autobusów i tramwajow, wezlow przesiadkowych z prawdziwego zdarzenia.
12.01.2022, 14:09 no nóż się otwiera: cholera jasna czy w tym mieście nie ma innych pilniejszych spraw? dziury w chodnikach że nogi można połamać i to w centrum miasta!!!! czy ci radni bezradni myślą choć trochę, tylko kasę biorą i podwyżki ustalają sobie i nierobom od Wróblewskiego
12.01.2022, 14:09 Do Choroszczy natychmiast: Już wystawiam skierowanie bezradnemu w trybie pilnym.
12.01.2022, 14:21 PanT: Pełno tego w mieście, niepotrzebna rzecz.
12.01.2022, 14:21 Jurek Wcisła: No przecież już o tym pisaliście. Naprawdę nie ma większych problemów??? Pan Turlej równiez powinien się zastanowić nad swoją przyszłością jako radny.
12.01.2022, 14:54 Realista: Pan radny mocno oderwany od rzeczywistosci. To jakby karpiowi plywajacemu w chlorowanej wannie na wigilie rzucac chleb i dziwic sie, ze nie je. Tak panie radny, ludzie w miescie potrzebują jak powietrza porządnej komuniikacji przede wszystkim taboru z prawdziwego zdarzenia, nowych niedziurawych drog i basenu odkrytego, ale nie kameralnego od niechcenia.
12.01.2022, 15:15 gdzie jest Wróblewski?: Turlej - zaczynasz się chłopie turlać. Zobacz tramwaj o dowolnej porze. 14 - 17 , w tych godzinach pojedynczy wagon napakowany jak sardynki, podobnie w autobusach rano i po 14. A ty chłopie proponujesz Nowakowi siłownię. Całe szczęście, że dostałeś komunistyczną odpowiedź z "Książki życzeń i zażaleń". Czy C-19 wszystkim niszczy głowę?
12.01.2022, 16:44 Elblążanka: Zajmijcie się ważniejszymi sprawami. na autobus czeka się 40 minut dziura na dziurze przed np.restauracją celebra przychodnia medicus omnia od lat dziury że przejechać nie można przystanek mogliby zrobić po drugiej stronie ulicy na wysokości w.sz.z bo trzeba iść pod górkę albo za elektrownię
12.01.2022, 17:54 Janos: z siłowni plenerowych nikt nie korzysta. Po diabła wyrzucać pieniądze na takie bzdury
12.01.2022, 19:57 a ten znowu: Tak nam ta siłownia potrzebna jak pomnik Marysi. Weźcie wy radni bezradni nieporadni oddajcie te swoje mandaty i dajcie żyć. Dziury łatać - siłka jak znalazł
12.01.2022, 21:58 Pikak: Zlikwidować komunikację miejską, będą pieniądze na inwestycje, a ludzie mogą piechotą chodzić, na zdrowie im wyjdzie.
12.01.2022, 22:15 Gość: Przydałaby się siłownia w okolicach bulwaru,tu dużo ludzi biega.Byłoby fajnie.Bardzo dobry pomysł.
12.01.2022, 22:48 Gość: Nie, jednak po przeanalizowaniu sytuacji stwierdzam że to zły pomysł.
13.01.2022, 10:19 ...: Panie radny , rada to nie jest departament ds. realizacji pańskich marzeń .
13.01.2022, 11:24 Jez: Ten pan odleciał bzdurami tylko się potrafi zajmować naprawcze chodniki drogi tego chcą ludzie jakim cudem taki człowiek został radnym przedszkolne myślenie brak slow
13.01.2022, 12:09 menel: Ci co chcą nie zrobią zrzuykę i po sprawie. Mnie proszę w to nie mieszać.
13.01.2022, 14:01 NIEZADOWOLONA: Panie Turlej proponuję zająć się komunikacja z Zawady , nie każdy ma samochód a prawie każdy korzysta z przychodni w Szpitalu,.I Pan i każdy bedzie starszy niekoniecznie wymagający ćwiczeń czasmi pomocy lekarskiej i chciałby pojechac i wrócić z przychodni i tu siłownia mięśni nóg jest konieczna bo autobusy co godzine jeżdza- albo wcale. Czy wszystkie siłownie pod chmurka sa wykorzystane , mysle że nie. A autobusy i tramwaje tak- polecam Radnym przejechac sie i zobaczyc jak wyglada podróz zatłoczonymi pojazdami na które trzeba poczekać na przystanku z "kusym daszkiem" nieraz ponad godzine. Proponuję zejść na ziemie i najpierw niezbędne dla wszystkich potrzeby a potem dla niektórych. a potem
14.01.2022, 10:23 bezradny: obawiam sie bezradny porusza sie sluzbowym automobilem, i jest wiele lat temu zostal oderwany granatem od pluga - ostatnie dwa lata braku kontaktu ze swiatem i zycie w zamknieciu przynosza rezultaty
19.01.2022, 12:56 Piotr: bzdura totalna. stoją i niszczeją pomimo kilku korzystających z nich osób.
19.01.2022, 18:27 ELBLĄŻANKA: Pan Tulej jeszcze chyba nigdy nie zdłosił problemu który interesuje Elblążan. Niech spróbuje komunikacją miejską nie własnym samochodem dojechać na cmentarz na Dębicę. Jego interpelacje beznadziejne. Chce zabłysnąć ale jakoś to mu nie wychodzi.


Inne artykuły:

Koniec protestu w elbląskich żłobkach
Koniec protestu w elbląskich żłobkach (5)
Elbląg: Policja szuka sprawcy kolizji
Elbląg: Policja szuka sprawcy kolizji (3)
Znamy najnowszy ranking "Perspektyw". Jak wypadły elbląskie szkoły średnie?
Znamy najnowszy ranking "Perspektyw". Jak wypadły elbląskie szkoły średnie? (9)
Elbląg: Pokłócili się przed budynkiem o… parkowanie
Elbląg: Pokłócili się przed budynkiem o… parkowanie (9)
Koronawirus: Minionej doby zmarło 4 elblążan
Koronawirus: Minionej doby zmarło 4 elblążan (1)
Przypominamy kierującym o nowym taryfikatorze mandatów
Przypominamy kierującym o nowym taryfikatorze mandatów (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.