Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
17.02.2022 14:30

Pomóż Angelice wygrać ten mecz i pokonać raka!


Pomóż Angelice wygrać ten mecz i pokonać raka!


Angelika to silna, wysportowana, dobra i bezinteresowna dziewczyna, która zawsze chętnie pomaga nie oczekując nic w zamian. Nigdy nie prosi o pomoc, dlatego teraz My - grupa jej najbliższych przyjaciół wołamy o pomoc dla Niej.Ma 31 lat, pochodzi z okolic Elbląga, a jej pasją od zawsze była siatkówka, w którą grała w II-go ligowym zespole E. LECLERC Orzeł Elbląg. Angelika rozegrała na boisku wiele ciężkich meczy, jednak nigdy nie przypuszczała, że będzie musiała stawić czoła swojemu najwiekszemu przeciwnikowi. Diagnoza - rak...

 


Kiedy dowiedziała się o chorobie była w ciąży z drugą córeczką Laurą. Świat runął jej w jednej chwili, a wyczekiwania i radość z narodzin dziecka przysłonił jej i jej rodzinie smutek, stres i niepewność jutra.

Angela od razu podjęła się leczeniu. Już w ciąży przyjęła silną chemię, jedna po drugiej... Pomogło. Kolejne po urodzeniu Laury. Niestety te nie były tak skuteczne. Badania ukazały powiększające się guzy i już w grudniu poprzedniego roku Angelika zdecydowała się na szybką operację usuniecia piersi oraz węzłów chłonnych. Operacja przebiegła bez zarzutów, a wyniki badań rokowały pomyślnie na przyszłość.

 

 

Jakiś czas później, po kolejnej kontroli okazało się, że pojawiły się przerzuty na płuca. Mąż Angeliki z rodziną zaczęli szukać pomocy w innych klinikach, m.in. w Warszawie, gdzie jest nadzieja badań klinicznych i podania chemii z immunoterapią, Następnie, na co trzeba się już przygotować - jedynym ratunkiem są kosztowne leki, które nie są refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Jedna dawka leku dla Angeliki kosztuje 20 tys. zł. potrzebuje ich dwie,trzy - samo podanie tego leku to koszt wysokości 70 tys. zł. Podaje się go w 1 i 8 dzień, a póżniej co 21 dni. Leczenie może trwać do roku. Wyliczając wszystkie koszty leczenia oraz leków to około 1.500 000 mln zł co jest kompletnie nieosiągalne dla zwykłego człowieka, a chęć życia - przeogromna... dla córek, dla rodziny.. dla nas przyjaciół.

 

 

Dlatego proszę wszystkich, przy takiej kwocie liczy się każda złotówka od każdego. Będziemy wdzięczni za wszystkie wpłaty. Pomóżmy Angelice wygrać ten najważniejszy "mecz"! Wygrajmy jak jedna drużyna! Miejmy nadzieję, że immunoterapia pomoże Angelice i taka kwota nie będzie potrzebna, jednak już teraz musimy być w pełni gotowości !

 

 

Z całego serca dziękujemy i zachęcamy do przkazania 1% swojego podatku na Angelikę <3

 

WESPRZYJ ANGELIKĘ

 

 


Artykuły powiązane

:

7 proc. więcej dla emerytów i rencistów
7 proc. więcej dla emerytów i rencistów (11)
Pomóż Angelice wygrać ten mecz i pokonać raka!
Pomóż Angelice wygrać ten mecz i pokonać raka! (6)

Komentarze (0):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:


Inne artykuły:

Jechał za szybko – ukarał go sąd
Jechał za szybko – ukarał go sąd (4)
Internauci nie kryją oburzenia stanem niektórych ulic - zobacz zdjęcia
Internauci nie kryją oburzenia stanem niektórych ulic - zobacz zdjęcia (24)
Elbląg: Sprawa Amber Gold wraca na wokandę. Sędzia Rutkiewicz nadal zawieszony?
Elbląg: Sprawa Amber Gold wraca na wokandę. Sędzia nadal zawieszony? (12)
7 proc. więcej dla emerytów i rencistów
7 proc. więcej dla emerytów i rencistów (11)
Dwóch chętnych do budowy mieszkań przy ul. Wiejskiej. Oferty przewyższają budżet inwestycji
Dwóch chętnych do budowy mieszkań przy ul. Wiejskiej. Oferty przewyższają budżet (1)
Umowa z wykonawcą projektu podpisana. Kiedy ruszy przebudowa DK 22 z Elbląga do Fiszewa?
Umowa z wykonawcą projektu podpisana. Kiedy ruszy przebudowa DK 22? (8)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.