Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
10.03.2022 12:45

Kolejny "szalony małolat" w The Voice Kids! Występ Aleksandra Rysia już w sobotę


Kolejny "szalony małolat" w The Voice Kids! Występ Aleksandra Rysia już w sobotę


Aleksander Ryś to kolejny wokalista z elbląskiego zespołu Szalone Małolaty, który spróbował swoich sił w The Voice Kids. Występ uzdolnionego 14-latka zobaczymy w sobotę, 12 marca na antenie TVP2.

 

Trwa 5. edycja popularnego talent show The Voice Kids. Na razie młodzi wokaliści z całej Polski podczas Przesłuchań w ciemno, walczą o to, aby dostać się do drużyny, któregoś z trenerów (Cleo, Dawida Kwiatkowskiego lub Tomsona i Barona). Udało się to już trzem młody elblążanom: Natalii Wagasewicz, Kornelii Markuszewskiej i Marcelemu Józefowiczowi. Podczas kolejnego odcinka programu również będziemy mieli komu kibicować. Swoich sił programie spróbuje Aleksander Ryś, wokalista elbląskiego zespołu Szalone Małolaty.

 

Dla mnie wielkim sukcesem było już dostanie się do pierwszego etapu programu. Cieszyłem się, że będę mógł zaśpiewać na tak dużej scenie. Bardzo dług przygotowywałem się do tego występu. Przed samym wyjściem na scenę miałem dużą tremę. Jestem jednak zadowolony ze swojego występu

- mówi o swoim występie w The Voice Kids 14-letni Olek.

 

14-latek jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 6 w Braniewie. Jak mówi w rozmowie z info.elblag.pl śpiew to jedna, ale nie jedyna, z jego pasji. - Śpiewam od najmłodszych lat. Pierwszy raz wystąpiłem w przedszkolu i spodobało mi się. Później brałem lekcje śpiewu. W pewnym momencie z nich zrezygnowałem, jednak gdy usłyszałem o zespole pani Katarzyny Panicz, o tym, że jest dobrą trenerką, postanowiłem dołączyć do Szalonych. To było prawie cztery lata - mówi młody wokalista.

 

Cieszę się, że cały czas mogę rozwijać się jako wokalista. W przyszłości chciałbym jednak zostać stewardem. To moje marzenie. Bardzo lubię podróżować, latać samolotem, myślę, że praca stewardes i stewardów jest bardzo satysfakcjonująca. Nie zamierzam jednak rezygnować ze śpiewania. Może uda mi się połączyć moje dwie pasje

- dodaje Aleksander Ryś.

 

Występ Aleksandra Rysia w The Voice Kids zobaczymy w odcinku, który na antenie TVP2 wyemitowany zostanie w sobotę (12 marca) o godz. 20.

 

NJ

Artykuły powiązane

:

Elbląg ma głos. Kornelia, Natalia i Marceli są w The Voice Kids
Elbląg ma głos. Kornelia, Natalia i Marceli są w The Voice Kids (4)
14-letnia elblążanka wystąpi w „The Voice Kids”. Kornelia Markuszewska: Śpiewałam szybciej niż zaczęłam mówić
14-letnia Kornelia Markuszewska wystąpi w „The Voice Kids” (2)

Komentarze (10):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
10.03.2022, 12:53 Tom3czek: Dziwną ma mord...
10.03.2022, 14:15 Maks: Zaje**cie spiewa! ;)
10.03.2022, 14:36 Szto: To chyba Aleksandra a nie Aleksander?? Dokąd ta moda zmierza.?
10.03.2022, 14:50 Czytelnik : Do Szto Nie wypowiadaj się jak nie jesteś pewny co piszesz bo możesz zaszkodzić komuś. Może to ty sam nie wiesz jaka masz płeć dziwolagu
10.03.2022, 14:57 Jola: Suuuper
10.03.2022, 15:08 Czytelnik: Czytam to i nie dowierzam! Jakim trzeba być człowiekiem żeby coś takiego pisać… Takie osoby są niestety ZERAMI na tym świecie bo nic nie osiągnęły. Siedzą na dupie i biorą kuroniówkę! Niestety taka prawda… Co do mody to mamy XXI wiek. Uważam ze każdy reprezentuję swój piękny i unikatowy typ piękności! KAŻDY bez najmniejszych wyjątków!
11.03.2022, 00:27 team Marceli: nigger
11.03.2022, 10:52 kropla: Życzę powodzenia!
11.03.2022, 11:38 Szto: Do czytelnik.... Jesteś zwykłym idiotą i debilem. Widać nic nie zrozumiałeś ale co tam. Taki idiota jak ty nigdy nie pojmie. Może wysmaruje się łajnem i powiesz wszystkim że taka moda jest na świecie. Lewica wyżarła ci racjonalne myślenie. Odstaw rowicho kota w nienagannym porządku.
11.03.2022, 11:38 Szto: Do czytelnik.... Jesteś zwykłym idiotą i debilem. Widać nic nie zrozumiałeś ale co tam. Taki idiota jak ty nigdy nie pojmie. Może wysmaruje się łajnem i powiesz wszystkim że taka moda jest na świecie. Lewica wyżarła ci racjonalne myślenie. Odstaw rowicho kota w nienagannym porządku.


Inne artykuły:

Rowerowe odwiedziny Jagny
Rowerowe odwiedziny Jagny
Oferty pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy
Oferty pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy (3)
Katedra św. Mikołaja zaprasza na dwa wydarzenia
Katedra św. Mikołaja zaprasza na dwa wydarzenia (4)
Koronawirus: W Elblągu 32 zakażenia w regionie 584
Koronawirus: W Elblągu 32 zakażenia w regionie 584 (1)
Działki przy ul. Lwowskiej idą pod młotek. Miasto chce za nie ponad 10 mln zł
Działki przy ul. Lwowskiej idą pod młotek. Miasto chce za nie ponad 10 mln zł (8)
Elbląscy tancerze dla Ukrainy
Elbląscy tancerze dla Ukrainy (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.