Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
01.05.2022 08:00

Dziś redakcja info.elblag.pl obchodzi urodziny!


Dziś redakcja info.elblag.pl obchodzi urodziny!


Redakcja info.elblag.pl świętuje dziś (1.05.) swoje urodziny. Od osiemnastu lat na łamach naszego dziennika można przeczytać artykuły poświęcone temu, co dzieje się w Elblągu. Choć zmieniły się w tym czasie władze naszego miasta, jego infrastruktura, a nawet liczba mieszkańców, my nieprzerwanie, codziennie, podajemy informacje z różnych dziedzin życia miasta.

 


Jak do tej pory, największą uwagę naszych czytelników, wśród artykułów w kategorii „społeczne”, przykuła historia 3-letniego Mikiego, który w jednym z elbląskich przedszkoli zakrztusił się winogronem. Artykuł ten przeczytano 182 tys. 942 razy. Elblążanie bardzo zaangażowali się w pomoc chłopcu, na rzecz którego nadal organizowane są liczne zbiórki.
 

W kategorii „sport”, tym samym na drugim miejscu wśród najbardziej poczytnych artykułów, była informacja z 2017 r. o meczu Concordii Elbląg z Legią II Warszawa. Mecz ten był emocjonujący z wielu względów. Elbląska drużyna przegrała zaledwie 1:2. Zwycięską bramkę Legia zdobyła w ostatniej minucie meczu dzięki rzutowi karnemu.


Na przestrzeni 18 lat Elbląg bardzo się zmieniał. Pisaliśmy o wielu budowach i modernizacjach jednak nic  tak nie zainteresowało naszych czytelników, jak wiadomość o planowanym remoncie obiektu Gildii Kupców Żuławskich. Przypomnijmy, że era działalności Gildii Kupców Żuławskich dobiegła końca po ponad 20 latach jej istnienia. Obecnie w obiekcie znajduje się sklep meblowy.


Wśród politycznych tematów nasi czytelnicy najczęściej zaglądali do organizowanych przez nas sond. W jednej z nich pytaliśmy m.in. o to, na którego z kandydatów w wyborach na urząd Prezydenta Elbląga będą głosować.


Osiemnaście lat minęło, jak jeden dzień. I choć uzyskaliśmy już pełnoletność, to dopiero początek naszej drogi. Mamy nadzieję, że nadal tak licznie będziecie nią z nami kroczyć.


Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami każdego dnia, odwiedzają naszą stronę, komentują publikowane artykuły, sugerują tematykę, którą powinniśmy zgłębić, dzielą się zdjęciami, które umieszczamy w rubryce „Zdjęcie dnia”.  


Bez Was nas by nie było :) Dziękujemy za wspólny czas i już nie możemy doczekać się tego, co przyniesie przyszłość :)

 

KJ

Komentarze (6):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
01.05.2022, 09:57 Tomash: wszystkiego najlepszego, dużo dobrych informacji i ciekawych art. wam życzę.
01.05.2022, 10:04 Jay-Zi: Obchodzicie Swoje urodziny w tym samym czasie jak My wszyscy rocznicę przystąpienia naszego kraju Polski do Unii Europejskiej. Czyż to nie jest piękne?
01.05.2022, 10:42 : Wszystkiego dobrego kochani. Nie patrzcie na rzucane Wam kłody przez Miasto i tego który uważa się za pępek świata. Wszystkiego najlepszego.
01.05.2022, 18:00 "znany redakcji": Dorośliście w służbie dziadu.
01.05.2022, 18:10 eryk: Gratulację!!! Tak dalej 3mać!!!!
02.05.2022, 06:59 Ryszard Klim: Oby przyszłość przyniosła rzeczywiście wszystko to, czego oczekują Elblążanie. A przyszłość wykuwała i wykuwa aktywność na Waszym Forum. Miałem w tym swoją cząstkę. Szanowna Redakcjo, Wszystkiego Najlepszego!


Inne artykuły:

Hazardowe podziemie w Elblągu
Hazardowe podziemie w Elblągu
OKAZJA!  Do sprzedaży w niskiej cenie domena zulawy.com wraz z serwisem i zdjęciami
OKAZJA! Do sprzedaży w niskiej cenie domena zulawy.com z serwisem i zdjęciami
Komunia na kredyt – co czwarty rodzic wyprawi przyjęcie za pożyczone pieniądze
Komunia na kredyt – co czwarty rodzic wyprawi przyjęcie za pożyczone pieniądze (10)
1 maja Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy
1 maja Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy (9)
Srogi rewanż na Polonii. Concordia znów wygrywa na Krakusa i odskakuje w tabeli [GOLE Z MECZU]
Srogi rewanż na Polonii. Concordia znów wygrywa na Krakusa i odskakuje w tabeli (4)
Pójść za ciosem. Olimpia zawalczy o punkty w Grodzisku Mazowieckim
Pójść za ciosem. Olimpia zawalczy o punkty w Grodzisku Mazowieckim (2)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.