Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
29.04.2022 11:00

Prezes Concordii: Patrzę w przyszłość z wielkim optymizmem [WYWIAD]


Prezes Concordii: Patrzę w przyszłość z wielkim optymizmem [WYWIAD]


Ostatnie miesiące w MMKS Concordia to czas, w którym zadziało się wiele pozytywnych rzeczy. Klub otrzymał od PZPN srebrną gwiazdkę programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Drużyna seniorów, która kontynuuje wiosną marsz w kierunku III ligi, zyskała nowych sponsorów, a zarządowi Concordii udało się porozumieć z władzami miasta ws. stadionu przy ul. Krakusa. O wszystkich tych aspektach opowiada Sebastian Drewek, prezes zarządu MMKS Concordia Elbląg.W kwietniu szkółka piłkarska Concordii otrzymała srebrny certyfikat od PZPN. To spore wyróżnienie dla klubu, który tym samym dołączył do wąskiego grona akademii w województwie mogących pochwalić się posiadaniem takiej "gwiazdki". Co ten certyfikat oznacza dla klubu?Sebastian Drewek: - Posiadanie certyfikatu PZPN w postaci srebrnej gwiazdki jest niewątpliwie wyróżnieniem dla naszego klubu. Zarząd klubu wraz z koordynatorem ds. szkolenia dzieci i młodzieży musiał w bardzo krótkim czasie spełnić wszystkie wytyczne wynikające ze specyfikacji, aby móc aplikować do PZPN o nadanie certyfikatu. Ogromną pracę wykonali wszyscy trenerzy, którzy musieli dostosować sposób prowadzenia treningów do wytycznych określonych w certyfikacie. Jest to zatem nasz wspólny sukces. Jest to jednocześnie wyzwanie i mobilizacja do dalszej ciężkiej pracy, gdyż posiadanie certyfikatu nakłada na klub dodatkowe obowiązki. Dotyczy to w szczególności konieczność podnoszenia kwalifikacji przez naszych trenerów, co wymaga zdobywania dodatkowej wiedzy w temacie szkolenia dzieci i młodzieży, ale również sporo pracy koordynacyjnej.

Oczywiście certyfikacja wiąże się z korzyściami w postaci dofinansowania, jakie otrzymujemy z PZPN. Dodatkowe środki finansowe pozwolą klubowi przede wszystkim podnieść jakość szkolenia dzieci i młodzieży. Mamy oczywiście wiele pomysłów związanych z certyfikatem, ale jeszcze trochę za wcześnie, aby o tym mówić.

Walczący o awans do III ligi piłkarze Concordii rozgrywają swoje mecze w swoim „domu” - na stadionie przy ul. Krakusa. Czy to oznacza, że udało się ostatecznie porozumieć z władzami miasta ws. wynajmu tego obiektu?
 

- Przed rozpoczęciem rundy wiosennej, sprawa dotycząca możliwości rozgrywania meczy na stadionie przy ul. Krakusa 25, nie była ostatecznie rozstrzygnięta. Rozmowy prowadzone były z Prezydentem Miasta oraz Dyrektorem Departamentu Sportu w Urzędzie Miejskim i Dyrektorem MOSiR. Ostatecznie udało się podpisać umowę najmu na rozgrywanie meczy rundy wiosennej na preferencyjnych warunkach. Udało się również uzyskać zgodę na bezpłatne korzystanie z boiska w celach treningowych. Chce podziękować Panu Prezydentowi i obu Panom Dyrektorom za zaufanie i liczę na dalszą przychylność w kolejnym sezonie piłkarskim.


Na nowych koszulkach seniorów Concordii przybyło logotypów sponsorów. Jak widać zespół może liczyć na wsparcie wielu firm, którym na sercu leży dobro elbląskiej piłki.

- Zarząd klubu wykonał niemałą pracę, aby pozyskać sponsorów dla naszej drużyny seniorskiej. Na szczęście w naszym mieście nie brakuje sympatyków piłki nożnej, którzy jednocześnie są kibicami Concordii. W obecnych, niełatwych czasach wsparcie finansowe jest bardzo istotne dla klubu, a jednocześnie niełatwe dla firm, które borykają się z różnymi problemami. Tym bardziej cieszymy się, że rundę wiosenną rozpoczęliśmy z takim wsparciem. Wciąż staramy się rozmawiać z kolejnymi firmami, które zapraszamy do współpracy z naszym klubem. W zamian za wsparcie finansowe oferujemy promocję w naszych mediach klubowych i na banerach stadionowych.

Srebrna gwiazdka, nowi sponsorzy, wypracowanie porozumienie z miastem. W klubie dzieje się coraz więcej pozytywnych rzeczy. To oznacza, że z optymizmem możemy spoglądać w przyszłość?
 

- Praca w zarządzie klubu piłkarskiego jest pracą w charakterze pro bono. Wymaga to dużego zaangażowania, co wiąże się z poświeceniem czasu prywatnego, ale daje również wiele satysfakcji, szczególnie gdy odnosi się sukcesy. Niewątpliwie w ostatnim czasie możemy mówić o sporych sukcesach. Oczywiście przed nami duże wyzwania, jakimi są w przypadku szkółki awanse do CLJ, a jeśli mowa o seniorach – awans do III ligi. Przed nami dużo pracy. Na szczęście w naszym klubie pracują ludzie, którzy są bardzo zaangażowani w rozwój klubu i zdeterminowani do pracy w tym kierunku, a dodatkowo naprawdę kochają piłkę nożną. Mamy świetną kadrę trenerską, pomagamy sobie nawzajem, pracujemy na wspólne małe i większe sukcesy. W przypadku drużyny seniorskiej ważne jest to, aby zawodnicy mogli skupić się na treningach, a przede wszystkim meczach i nie musieli myśleć o problemach, z jakimi borykał się jeszcze niedawno nasz klub. Patrzę w przyszłość z wielkim optymizmem i wierzę, że już wkrótce osiągniemy zamierzone cele.

 

RK

Artykuły powiązane

:

Słonikowe Wakacje z Concordią. Spędź wyjątkowe półkolonie
Słonikowe Wakacje z Concordią. Spędź wyjątkowe półkolonie
Concordia przeszła Granicę. Cenna wygrana Słoników na trudnym terenie [GOLE Z MECZU]
Concordia przeszła Granicę. Cenna wygrana Słoników na trudnym terenie [GOLE] (4)
Wielkie zwycięstwo w Wielką Sobotę. Concordia gromi Błękitnych [GOLE Z MECZU]
Wielkie zwycięstwo w Wielką Sobotę. Concordia gromi Błękitnych [GOLE Z MECZU] (1)
Concordia pokonała Korsze i postawiła kolejny krok w stronę III ligi [GOLE Z MECZU]
Concordia pokonała Korsze i postawiła kolejny krok w stronę III ligi [GOLE] (2)

Komentarze (2):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
29.04.2022, 13:27 fiki miki: Czy wystawicie z poparciem Concordii kandydata na prezydenta Elbląga?
29.04.2022, 15:47 eryk: Gratulacje!!!! Pomimo burz i nieprzychylności ,,władz" Elblążkowa jedyny klub w mieście, który się stara i z efektami dąży do celu. Powodzenia!!! Nauczcie tych leni, pseudopiłkarzy z Olimpii jak grać w piłkę, bo wstyd co oni robią (sorry, teraz przypadkowo wygrali)


Inne artykuły:

Erwina Ryś-Ferens legenda polskiego łyżwiarstwa szybkiego
Erwina Ryś-Ferens legenda polskiego łyżwiarstwa szybkiego
Co warto zobaczyć w maju w Multikinie?
Co warto zobaczyć w maju w Multikinie?
Majowy weekend z bonem turystycznym
Majowy weekend z bonem turystycznym
Elblążanie chcą wiedzieć, gdzie w Elblągu są schrony.„Dlaczego takie informacje bez trudu można uzyskać w Olsztynie?"
Elblążanie chcą wiedzieć, gdzie w Elblągu są schrony (33)
Zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę. Miał 2,5 promila
Zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę. Miał 2,5 promila
Urzędnicy uniemożliwili mu wykup lokalu komunalnego. Mężczyzna złożył skargę na ZBK
Uniemożliwiono mu wykup lokalu komunalnego. Mężczyzna złożył skargę na ZBK (22)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.