Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
02.05.2022 18:00

Chcesz prowadzić bardzo zdrowy styl życia? Wybierz dietę DASH!


Chcesz prowadzić bardzo zdrowy styl życia? Wybierz dietę DASH!


Wiele z nas decyduje się na dietę z powodów także zdrowotnych. A zatem co jeść, by poprawić nasz stan zdrowia? Czego powinniśmy unikać w naszym codziennym jadłospisie oraz jakie są zasady prowadzenia zdrowej diety? Wszystkie odpowiedzi znajdziemy na stronie Pogotowia Dietetycznego wybierając dietę DASH!


Na czym polega dieta DASH?


Jest to jedna z najzdrowszych diet, którą możemy podjąć w każdej chwili. Cechuje się ona wykorzystywaniem bardzo zdrowych produktów. Polega ona przede wszystkim na ograniczeniu produktów wysoko przetworzonych, co za tym idzie bogatych w cukier, tłuszcz i sód oraz produktów z wysokim indeksem glikemicznym. Głównymi produktami tej diety są przede wszystkim warzywa oraz w mniejszej ilości owoce. W diecie DASH powinniśmy zjadać dziennie 3 główne posiłki oraz 4 przekąski w ciągu całego dnia. Posiłki powinny być rozłożone w odpowiednim czasie. 


Co powinniśmy spożywać, a czego unikać?


Głównym składnikiem tej diety powinny być warzywa i owoce. Powinniśmy również spożywać duże ilości produktów zbożowych pełnoziarnistych takich jak grube kasze, ciemne pieczywo oraz ciemne makarony. Nasza dieta powinna również być bogata w białe mięso takie jak drób oraz ryby. Powinniśmy również spożywać duże ilości nasion i orzechów, które są bogate w naturalne tłuszcze. W naszym jadłospisie stawiamy również na chudy nabiał, najlepiej o naturalnym smaku. Mile widziane są także suche nasiona roślin strączkowych, które dostarczają nam duże ilości białka i węglowodanów. Decydując się na dietę DASH powinniśmy wystrzegać się przede wszystkim wszystkich produktów, które zawierają spore ilości cukru np. napoje słodkie i alkohole, oraz wszelkiego typu słodyczy. Należy również wyeliminować produkty wysokoprzetworzone oraz typu fast food. Zawierają one ogromne ilości tłuszczy oraz innych składników szkodliwych dla naszego organizmu. Decydując się na zdrowy styl życia, powinniśmy wykluczyć również czerwone mięso oraz tłuste produkty pochodzenia zwierzęcego. W takiej diecie szkodliwy wpływ będzie miała również sól. Ogromną ilość zawierają produkty marynowane czy również wędzone. 


Co daje nam dieta DASH?


Korzyści podjęcia diety DASH są widoczne już po kilku tygodniach jej stosowania. Wpływa ona głównie na nasz stan zdrowia. Eliminując wszystkie produkty zawierające ogromne ilości niezdrowych tłuszczy, poprawia się nasze ciśnienie krwi. Unikniemy również zachorowania na choroby takie jak cukrzyca i miażdżyca. Ureguluje się stan insuliny w naszym organizmie oraz poprawi się libido. Zdrowa dieta wpłynie także na wydłużenie naszego życia. Zdrowe jedzenie sprawi, że choroby pójdą w niepamięć, a my będziemy mogli cieszyć się nie tylko zdrowym życiem, ale także zdrowymi posiłkami. 


Kto powinien podjąć się diety DASH


Ta dieta przeznaczona jest dla każdej osoby, która chciałaby prowadzić bardzo zdrowy styl życia. Głównym jej odbiorcą są osoby borykające się z nadciśnieniem tętniczym oraz z ciśnieniem wyższym niż optymalne. Wskazana jest również dla osób borykających się z cukrzycą lub otyłością. Osoby, które mają bardzo małą aktywność fizyczną, również powinny skorzystać z takiej diety. Osoby starsze, które mają problemy ze stanem zdrowia także mogą zacząć korzystać z diety DASH. Wzmocni ona ich odporność, zmniejsza ryzyko zachorowań oraz wydłuży ich lata życia. 


Dieta DASH z cateringiem dietetycznym 


Wdrożenie diety w nasz codzienny styl życia to nie lada wyzwanie. Wiele osób polega już na samym początku, ponieważ brakuje im chęci, czasu a przede wszystkim pomysłu na ciekawe potrawy. Bywa bardzo często tak, że dania szybko stają się monotonne i najzwyczajniej w świecie bez smaku. Co zrobić by nasza dieta przetrwała i byśmy mogli uzyskać założone przez nas cele? Podejmij się diety DASH z cateringiem dietetycznym. Dostarczy on posiłki pełnowartościowe zgodne z założeniem diety. Są one różnorodne oraz dostarczają wszystkich niezbędnych składników. Jadłospis jest układany przez najlepszych dietetyków, którzy czuwają nawet nad najmniejszymi szczegółami. Dania dostarczane są prosto pod nasze drzwi oraz nie wymagają wkładu naszego czasu. Wybierz mądrze z cateringiem dietetycznym. 


Najlepsza dieta pudełkowa z Pogotowiem Dietetycznym 


Jest wiele cateringów dietetycznych, które oferują zdrowe diety, lecz który catering wybrać? Najlepszym wyborem według nas jest Pogotowie Dietetyczne. Starannie oraz z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta i stara się trafić w gust nawet najbardziej wymagających klientów. Korzystają z produktów wysokiej jakości, co wpływa na smak i wygląd serwowanych potraw. Dostarcza niemalże w całej Polsce i z dnia na dzień stara się cały czas poszerzyć grono swoich odbiorców. Zdecyduj się na zdrową dietę pudełkową razem z Pogotowiem Dietetycznym. Spełniaj swoje marzenia i cele. Inne artykuły:

Pożary w elbląskich lasach
Pożary w elbląskich lasach
"Dajemy wam skrzydła...". O 70-leciu "Medyka" rozmawiamy z dyrektor Mariolettą Borkowską
"Dajemy wam skrzydła...".Przed nami 70-lecie Medyka. Rozmowa z dyr. M. Borkowską (1)
Święto Konstytucji 3 Maja
Święto Konstytucji 3 Maja (7)
Kolejny radny apeluje: Potrzebny jest remont ul. Matejki
Kolejny radny apeluje: Potrzebny jest remont ul. Matejki (22)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 150)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 150) (9)
Policjanci zatrzymali seryjnego włamywacza do piwnic. Sąd aresztował go na 3 miesiące
Policjanci zatrzymali seryjnego włamywacza do piwnic. Sąd aresztował go na 3 mie (2)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.