Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
09.05.2022 10:00

Za nami elbląskie obchody 77 rocznicy zakończenia II wojny światowej


Za nami elbląskie obchody 77 rocznicy zakończenia II wojny światowej


77 lat temu hitlerowskie Niemcy podpisały akt bezwarunkowej kapitulacji, który kończył II wojnę światową w Europie. Przy Grobach Aliantów na elbląskim cmentarzu Agrykola odbyły się miejskie uroczystości rocznicowe.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

 

 

 

 

Urząd Miejski w Elblągu

Galeria zdjęć: Elbląskie obchody 77 rocznicy zakończenia II wojny światowej
Artykuły powiązane

:

Dziś Elbląg obchodził 77. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Zobacz zdjęcia
Dziś Elbląg obchodził 77. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Zobacz zdjęcia (1)
Wolność to niepodległość – nadchodzi czas próby
Wolność to niepodległość – nadchodzi czas próby (13)

Komentarze (6):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
09.05.2022, 13:48 Hospodar Jedinstwinnyj.: A czy ktoś złożył wieńce na grobach żołnierzy Armii Czerwonej. Ich ofiara nie ma nic wspólnego z dzisiejszymi zbrodniami. Każda wojna nie ma bohaterów są tylko jej ofiary. Należy pamiętać, że w szeregach Armii Czerwonej czasu II wojny, największy odsetek stanowili Ukraińcy. Na elbląskim cmentarzu większość poległych to właśnie ta nacja. Jak wielką ofiarę ona poniosła musi świadczyć fakt, że Nikita Chruszczow z chwilą wyboru go na Sekretarza Generalnego KPZR zadecydował w ramach nagrody za ten wysiłek o włączeniu Półwyspu Krymskiego do wtedy Ukraińskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.
09.05.2022, 17:00 renia: na grobach żołnierzy radzieckich to chyba jakis żart kpina a dlaczego w sobotę niedzielę nie pojawił się żaden włodarz miasta na festynach i na e bazarku przy ratuszu staromiejskim czyżby myśleli o referendum ?????
09.05.2022, 18:11 jan-49: alianci was wyzwolili ?wstyd co maja do obecnej sysuacji zolnierze polegli w 45 r?a od kiedy banderowcy sa takimi przyjaciolmi polakow o tym ze wyrzneli przeszlo 200 tys polakow nie pamietacie?
09.05.2022, 18:25 trzęsące się portki: I tak oto polityka i czerepakostwo mogą namącić w łbach "wybranych", decydentów. Tak nie powinien nikt na świeczniku postępować w imieniu Państwa Polskiego. Obchodzona jest rocznica zakończenia wojny sprzed 77 lat i nie wolno wybierać lepszych i gorszych zwycięzców. Znam przydrożne groby żołnierza niemieckiego - tam też ktoś kładzie wiązankę i znicz także 8 maja. Relatywne i mściwe postępowanie zemści się w przyszłości. Służalczość za cenę przyzwoitości, to cecha ludzi skundlonych, pewnie potomków Armii Czerwonej. Ci co leżą na Agrikola i w Braniewie szli na Berlin , bo prosił ich o to kochany Roosevelt i Churchil, a wysłał satrapa Stalin. Oby syn , córka szczekaczy nie byli w ten sposób traktowani jak sugerują elbląscy Ukraińcy.Czerepak zawstydzony.
09.05.2022, 18:39 swoi i obcy: Nawet w tej chwili i w tym momencie fotki wskazują jak "upamiętniacie", a raczej już skaczecie w kampanii. Tłumy mieszkańców świadczą o poparciu jakie macie , a przez to także np. taka chwila. Kolejna chwila. Dotrzymaliście zasady wynikającej z waszej kultury i ogłady -" com miał powiedzieć , to przeczytałem", rzekł Dyzma Nikoś. I czerepak. Szkoda spędzonej młodzieży, że wam asystuje, bo na to też trzeba zasłużyć by mieć asystę. wieniec od kww - taki napis komu i do czego pasuje? A co jest fizycznie z Wróblewskim, bo nie "mówi" na kolejnym spędzie? Pewnie odkażał harleya.
10.05.2022, 11:15 psl zbastowł?: I tak oto idzie PO do zwycięstwa - ławą, tyłem do czerepaka. Solidnie się zmobilizowali by się pokazać . Pewnie o to pytał Wróblewski - "kto ukradł rozum z ratusza"? Galopują solidnie i pominięty , zaśliniony czerepak oraz zagubiony Rysiek dziwnie wyglądają jako tło dla Missana, Czyżyka, Eli. Jeszcze potrzebny byłby Wcisła, Portas, Sycz, ale tego taktyka nie obejmowała. Gustlik wycofał się z Elbląga widząc jak czyta czerepak to co miał powiedzieć. Każda okazja jest dobra do lansu i tylko tłumów brak. Walka o miejsce położenia warzywa spowodowała, że czerepak dokładnie pokazał gdzie to wszystko ma .


Inne artykuły:

Elbląski teatr zaprasza na "Plotkę" w reżyserii Wojciecha Malajkata
Elbląski teatr zaprasza na "Plotkę" w reżyserii Wojciecha Malajkata
Piotr Müller: Wakacje kredytowe od lipca. Na szczęście to nie banki regulują WIBOR
"Wakacje kredytowe od lipca. Na szczęście to nie banki regulują WIBOR" (2)
Policjanci podsumowali weekend: 7 nietrzeźwych kierujących, 145 interwencji, 12 kolizji
Policjanci podsumowali weekend: 7 nietrzeźwych kierujących, 145 interwencji (1)
Pożar drewna opałowego
Pożar drewna opałowego
Park Dolinka nie jest dostępny dla wszystkich? "Takich miejsc jest więcej, życie z wózkiem w Elblągu to walka"
Park Dolinka nie jest dostępny dla wszystkich? Takich miejsc jest więc (18)
10 kroków do mety Piekarczyka
10 kroków do mety Piekarczyka
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.