Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
13.05.2022 10:15

Elbląg: Nie ma chętnych na budowę miasteczka rowerowego


Elbląg: Nie ma chętnych na budowę miasteczka rowerowego


Unieważniono przetarg na budowę miasteczka rowerowego w parku przy ul. Mickiewicza. Miasto nie otrzymało żadnej oferty na wykonanie tego zadania.

 

W kwietniu Ratusz ogłosił właśnie przetarg na budowę miasteczka rowerowego i przebudowę ścieżek w Parku im. Generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Teraz Miasto poinformowało o jego unieważnieniu. Powód? W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

 

Przypomnijmy. Elblążanie od blisko 10 lat czekają na odtworzenie miasteczka rowerowego. To, które wcześniej funkcjonowało u zbiegu ulic Browarnej i Robotniczej zniknęło na czas przebudowy odcinka drogi 503 i wróciło w szczątkowej formie. Pomysłów na lokalizację nowego miasteczka było kilka. Ostatecznie zdecydowano się na park przy ul. Mickiewicza. 

 

Budowa miasteczka to jeden z elementów większego zadania - "Rewitalizacja przestrzeni parkowych w Elblągu", dofinansowanego z Unii Europejskiej. Miasto zamierza przeznaczyć na to zadanie ponad 880 tys. zł. 

Redakcja

Artykuły powiązane

:

Al. Grunwaldzka: Kiedy będzie tu nowa ścieżka rowerowa?
Al. Grunwaldzka:Kiedy będzie tu nowa ścieżka rowerowa? (11)
Radna apeluje: Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali fatalny stan ul. Rechniewskiego
Radna apeluje: Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali fatalny stan ul. Rechniewskiego (12)

Komentarze (6):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
13.05.2022, 11:32 asd: Szybko nastepny przetarg.
13.05.2022, 11:41 norma: G dy dostaną taczkę od mieszkańców, to Nowak, Czyżyk, Wróblewski , czerepak i kilku z kww samodzielnie taki tor zbudują w ramach rekompensaty dla ogłupianych mieszkańców. By coś zbudować to trzeba być gospodarnym i aktywnym. A miejskie EPGK nadal tylko kładzie placki? Może oni dołączą do tej taczki.
13.05.2022, 11:53 daj_pan_spokój: W tym mieście nie ma chętnych na nic... Innymi słowy, to miasto zniechęca do inwestowania. Jak nadal miastem będą rządzić moherowe dziadki, to miasto zniknie za 3 pokolenia z mapy, ale ważne, że prezydent podniósł sobie pensję o 100% i 18k brutto na papierze jest. Panie Wróblewski - nie zasługujesz na promil ten pensji, patrzysz czasem w lustro ?
13.05.2022, 13:35 Pijanyabstynent: po prostu niesie się fama o tym jak miasto rozlicza wykonawców. Ciężko znaleźć kogoś kto chce dla tych złodziei robić.
13.05.2022, 14:14 Wyjście : Ale są chętni by iść na REFERENDUM i PRECZ z wami.
14.05.2022, 09:54 standaryzator: Od lat w tym mieście , pod tą ekipą, chodzi o to by gonić króliczka, ale go nie złapać. Skoro przetarg nie ma zainteresowania to ktoś skalkulował przedsięwzięcie poniżej wartości zasiłków i tarcz a nie zgodnie z kosztorysami. Takie "budowle" powinno realizować miejskie przedsiębiorstwo EPGK.


Inne artykuły:

Cyfrowy weekend w „Światowidzie”
Cyfrowy weekend w „Światowidzie”
Akcja krwiodawstwa „Na ratunek z Żubrem” już 24 maja
Akcja krwiodawstwa „Na ratunek z Żubrem” już 24 maja (1)
Biuro Moniki Falej czeka na mieszkańców Elbląga
Biuro Moniki Falej czeka na mieszkańców Elbląga
Prezydent zapowiadał powstanie do wakacji 3 basenów przy Moniuszki. Nie ma na to szans?
Prezydent zapowiadał powstanie do wakacji 3 basenów. Nie ma na to szans? (27)
Tajemnicze zachowanie mężczyzny – dlaczego uszkodził szlaban? (film)
Tajemnicze zachowanie mężczyzny – dlaczego uszkodził szlaban? (film) (6)
Dofinansowanie do in vitro.  Zapisy trwają, liczy się kolejność zgłoszeń
Dofinansowanie do in vitro.  Zapisy trwają, liczy się kolejność zgłoszeń (6)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.