Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
21.05.2022 19:00

Pierwsza Sobota Bokserska za nami. KSW Tygrys rozpoczął cykl sparingów (zobacz zdjęcia)


Pierwsza Sobota Bokserska za nami. KSW Tygrys rozpoczął cykl sparingów (zobacz zdjęcia)


Hieronim Kozakiewicz wrócił do gry. Założyciel KSW Tygrys ponownie został prezesem klubu. - Wracam do sprawdzonego przed laty planu terningowego - zapowiada legenda elbląskiego boksu. Jednym z jego elementów są sparingi z zawodnikami z ich klubów. Za nami pierwsza Sobota Bokserska. Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia. 

 

Sobota Bokserska odbyła się dziś (21 maja) w hali sportowej przy ul. Agrykola. To pierwszy z cyklu sparingów organizowanych przez Klub Sportów Walki Tygrys. Tym razem elbląscy zawodnicy zmierzyli się z bokserami z klubów z: Braniewa, Gdańska, Iławy, Świątek i Lidzbarka. 

 

Sparingi będą się odbywały cyklicznie. Do udziału w nich będziemy zapraszali zawodników z różnych klubów. Chcemy, aby nasi zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia swojej formy i konfrontacji z zawodnikami spoza klubu. To będzie element szkolenia, przygotowań do startów turniejowych

 

- mówi Hieronim Kozakiewicz, stary/nowy prezes KSW Tygrys. 

 

Nowe wydarzenie zbiegło się w czasie ze zmianą rządów w klubie. Po 11 latach pracy z Tygrysem, ze względów zdrowotnych, pożegnał się Paweł Drzewiecki. 7 kwietnia, podczas walnego spotkania członków klubu wybrano nowego prezesa. Został nim założyciel KSW Hieronim Kozakiewicz. 

 

Jestem nowym/starym prezesem. KWS Tygrys, zarejestrowany w 1996 roku, to moje dziecko, więc nie wahałem się i podjąłem wyzwanie. Klub miał wielu dobrych zawodników. Patryk Bursztynowicz, Adam Kośmider... wymieniać można naprawdę bardzo długo. Wielu z nich nawet kilkakrotnie sięgało po tytuł mistrza Polski. W ostatnim czasie trochę nam brakowało tych sukcesów. Mam jednak sprawdzony przed laty plan treningowy i teraz chcę do niego wrócić. Myślę, że najbliższe dwa, trzy lata to będą przygotowania do  startów w turniejach

 

- zapowiada Hieronim Kozakiewicz. 

 

W tej chwili stawiamy na młodzież - mówi nowy prezes KSW Tygrys. -  Dwa lata temu wróciliśmy do szkolenia młodzieży. Obecnie młodzież trudniej jest odciągnąć od komputerów i zachęcić do sportu. Nadal jednak są talenty, z którymi możemy pracować. Z drugiej strony aktualnie mamy większe możliwości i lepsze warunki do trenowania, jesteśmy wdzięczni MOSiR-owi za użyczanie sali. Wykorzystamy to - dodaje. 

 

Klub planuje również organizację wydarzeń. - Pod koniec roku zorganizujemy Turniej mikołajkowy o Puchar Hieronima Kozakiewicza. W ubiegłym roku jego organizację uniemożliwiła nam pandemia, chcę jednak, aby to była impreza cykliczna. Chciałbym również, choć dwa razy do roku zrobić publiczne walki bokserskie. To byłby ukłon do naszych kibiców - zapowiada Hieronim Kozakiewicz. 

 

NJ

Galeria zdjęć: Pierwsza sobota borserska
Artykuły powiązane

:

Za nami Festyn Służb Mundurowych- zobacz zdjęcia
Za nami Festyn Służb Mundurowych- zobacz zdjęcia (3)
Czytelnik pyta: Czy roboty przy Pomniku zostały wstrzymane?
Czytelnik pyta: Czy roboty przy Pomniku zostały wstrzymane? (16)

Komentarze (0):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:


Inne artykuły:

Planujesz wakacje w Polsce? Uwaga na te trasy!
Planujesz wakacje w Polsce? Uwaga na te trasy! (2)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 153)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 153) (8)
Do trzeciej ligi już tylko krok. Concordia znów wygrała na Krakusa [GOLE Z MECZU]
Do trzeciej ligi już tylko krok. Concordia znów wygrała na Krakusa [GOLE] (7)
Nie ma lepszego prezentu niż karta podarunkowa
Nie ma lepszego prezentu niż karta podarunkowa
Parkrun pamięci Jana. Elblążanie pobiegli dla tragicznie zmarłego kolegi
Parkrun pamięci Jana. Elblążanie pobiegli dla tragicznie zmarłego kolegi (4)
34-letni mężczyzna zaatakował 59-latka w Parku Dolinka? "Niedawno był zatrzymywany do innej sprawy"
34-letni mężczyzna zaatakował 59-latka w Parku Dolinka? (13)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.