Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
29.05.2022 14:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 154)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 154)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 154)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 153)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 153) (8)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 152)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 152) (6)

Komentarze (6):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
29.05.2022, 15:42 kierowca 1: patologii na drodze ciąg dalszy.
29.05.2022, 17:55 Dorożkarz od zaraz.: Zastanawiam się jaka istnieje przeszkoda, aby zakazać ruchu pojazdów prywatnych po elbląskiej starówce. Tam oprócz ustawowo określonych pojazdów uprzwilejowanych oraz samochodów tam zamieszkałych czy dostawców towaru, pozostali mogą dotrzeć tam pieszo, to nie jest duży obszar i każdy chociażby dla zdrowia nie musi tam poruszać się autem. Czas skończyć z polską pychą polegającą na ostentacyjnym chwaleniu się swoim samochodem. Teren taki jak starówka to miejsce rekreacji i odpoczynku, a nie autostrada, a nawet niektórzy uważają ją za salon samochodowy.
30.05.2022, 06:56 K: Brak miejsc parkingowych poniekąd jest tego konsekwencja Korki , mosty na które tylko można popatrzeć . Panie dorożkarz a czemu tylko na starym mieście Ja mieszkam w centrum i tez chciałabym ciszy , zamiast samochodów można spacerkiem . Centrum nie jest gorsze
30.05.2022, 07:21 czepialska: Proszę powiedzieć w czym zawinił kierowca czerwonego audi ze zdjęcia nr 6. Z tego co widać na zdjęciu znak jest ustawiony po PRAWEJ stronie jezdni a auto stoi po LEWEJ. Wygląda mi to na ulicę przy parku Kajki a więc jednokierunkową. Tak więc proszę oświećcie mnie bo nie rozumiem.
30.05.2022, 08:26 xxx: Doskonałym przykładem mistrzów parkowania jest osiedle na ul. Sadowej. Tam stawianie aut na parkingu z "kilometrowymi" przerwami to norma...
30.05.2022, 16:46 uiyIK: Policja gdzie .


Inne artykuły:

Pieszo przez świat: nietypowe spotkanie autorskie w bibliotece
Pieszo przez świat: nietypowe spotkanie autorskie w bibliotece (1)
Ukarany przez sąd za wylewanie szamba
Ukarany przez sąd za wylewanie szamba (1)
Funkcjonariusze KAS z Elbląga zatrzymali 245 sztuk podrabianej odzieży
Funkcjonariusze KAS z Elbląga zatrzymali 245 sztuk podrabianej odzieży (1)
Hamował i zajeżdżał drogę innym kierowcom. Usłyszał wyrok sądu
Hamował i zajeżdżał drogę innym kierowcom. Usłyszał wyrok sądu (3)
Concordia już w III lidze! [FILM]
Concordia już w III lidze! [FILM] (3)
"Kaczuszkowa karuzela" w elbląskim teatrze. Za nami premiera spektaklu z utworami Juliana Tuwima
"Kaczuszkowa karuzela" w elbląskim teatrze. Za nami premiera spektaklu (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.