Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
05.06.2022 15:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 156)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 156)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 156)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 154)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 154) (6)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 153)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 153) (8)

Komentarze (9):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
05.06.2022, 16:04 Gosc67: Polecam zgłaszać na straz miejska. Wiecie jak zabawnie się tłumacza, dlaczego tak zaparkowali? XD płaczą i proszą jak kundle, żeby mandatu nie dostać.
05.06.2022, 19:13 Glupków nie sieją: I cyk do apteki. Bliżej i jakoś tak fajniej.
05.06.2022, 19:31 kierowca 1: je...ać,karać ,nienagradzać.
05.06.2022, 21:41 ff11: To smutne, że służby nie potrafią sobie poradzić z prostakami, pseudokierowcami z tych zdjęć. To smutne, że służby nie potrafią sobie poradzić z prostakami, którzy rozjechali już trawniki do postaci klepiska. Nawet nie winię tych pseudokierowców, bo wielu z nich przybyło do miasta właśnie z klepiska. K***a, to normalni podatnicy płacą pensje tym "służbą", żeby był porządek w mieście! Już nawet wstyd do centrum tego miasta zaprosić gości.
05.06.2022, 22:25 do @ff11: Elbląskie psy za to potrafią nachodzić porzadnych mieszkańców, włazić na teren prywatny, robić zdjęcia i zastrasza c , szykanować , zmianą pracy. Bydle w mundurku dzielnicowy z 2 tak sie zachowuje .
06.06.2022, 13:45 hagito: Pozdrawiam kierowce -chama- bo jak nazwac takiego co parkuje swój nowiutki SUV na małym kawałeczku trawnika na ul. Donimirskich koło Biedronki ,pomimo wielu wolnych miejsc na parkinku.Kolejnym razem nieomieszkam zrobić zdjęcia.
06.06.2022, 13:49 Tyy: to już 156 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.
06.06.2022, 17:03 ujowy kierowca: Tylko narzekacie, a może trzeba zacząć naklejać odpowiednie trudno zmywalne nalepki - sami wiecie jakie?
06.06.2022, 18:55 oczy: komendat straży miejskiej i komendant policji ,natychmiast do zdegradowania i zwolnienia dyscyplinarnego za niewykonywanie swoich obowiązków i brak nadzoru nad podwładnymi.


Inne artykuły:

XIII Bieg Piekarczyka za nami. "Nowa trasa to świetny pomysł" (zobacz zdjęcia)
XIII Bieg Piekarczyka za nami. "Nowa trasa to świetny pomysł" (zobacz zdjęcia) (10)
Park handlowy przy ul. Fromborskiej. Kiedy ruszą prace budowlane?
Park handlowy przy ul. Fromborskiej. Kiedy ruszą prace budowlane? (17)
Klasyki zaparkowały na dziedzińcu muzeum. Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Klasyki zaparkowały na dziedzińcu muzeum. Zobacz zdjęcia z wydarzenia
Łyk Wolności za demokrację i Ukrainę. Po raz pierwszy również w Elblągu
Łyk Wolności za demokrację i Ukrainę. Po raz pierwszy również w Elblągu (8)
Konkurs na najpiękniejszy balkon
Konkurs na najpiękniejszy balkon
Concordia gra do końca. Słoniki z kolejnym kompletem punktów [GOLE Z MECZU]
Concordia gra do końca. Słoniki z kolejnym kompletem punktów [GOLE Z MECZU] (4)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.