Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
01.06.2022 16:00

Czym zachwycić dzieci w dniu ich święta? Badania pokazują co najlepiej podarować pociechom


Czym zachwycić dzieci w dniu ich święta? Badania pokazują co najlepiej podarować pociechom


Dzień Dziecka to święto, na które pociechy czekają z niecierpliwością. Rodzice starają się, aby ich dzieci tego dnia czuły się wyjątkowo i na długo zapamiętały ten dzień w pamięci. Badania pokazują co najlepiej podarować pociechom.

 

Jak wynika z badania serwisu Prezentmarzeń „Jak Polacy dobierają prezenty do okazji" najlepszą opcją spędzenia Dnia Dziecka jest spędzenie czasu z pociechą. Mogą to być na przykład warsztaty w manufakturze słodyczy (35%) lub warsztaty kreatywne (15%). Wielką frajdę sprawi również pobyt w rodzinnym parku rozrywki (27%) lub lot w tunelu aerodynamicznym (13%). Ankietowani wskazali także, jazdę w stymulatorze wyścigowym – 7% odpowiedzi. Najważniejszą cechą prezentu jest element zaskoczenia, tak deklaruje 39% ankietowanych oraz uszczęśliwienie odbiorcy - 31%.

 

Aby obdarować dziecko w tym szczególnym dniu, nie musimy szukać nowinek technologicznych i wydawać dużych sum pieniędzy. W końcu taki upominek nie powinien zdominować całego Dnia Dziecka, ale sprawić, że zostanie on miło zapamiętany. Liczy się przede wszystkim radość naszej pociechy i pozytywne wspomnienia. Upominek dla dziecka  w postaci wspólnie przeżytej przygody może okazać się tym wyjątkowym, który dostarczy mu wspaniałych emocji i pozytywnych wrażeń. – mówi Aleksandra Bromblik z serwisu Prezentmarzeń.

 

Jak wynika z badania upominki dla większości osób są symbolem miłego gestu (38%) oraz mają po prostu sprawiać przyjemność (29%). Dla mniejszości mają jakąś symbolikę (14%) albo mają podtekst kulturowy (19%). Aż 59 % deklaruje, że nie wręcza prezentów ze względu na symbolikę. Przez prezenty chcemy przede wszystkim okazać miłość, uszczęśliwić kogoś (33%) i chcemy aby dana osoba poczuła się wyjątkowo (29%), chcemy również czasami okazać wdzięczność (23%). Idealny prezent powinien zaskoczyć odbiorcę (29%), sprawić radość (23%) i być indywidualnie dopasowany (23%).

 

Kto lepiej dobiera prezenty, zdania są podzielone. W przypadku kobiet prezenty są bardziej przemyślane i indywidualnie dopasowane (31%), ponieważ kobiety planują je z wcześniejszym wyprzedzeniem (21%), a w przypadku mężczyzn są one zazwyczaj droższe (26%) i bardziej kreatywne (22%).

 

Na prezenty okazjonalne wydajemy najczęściej do 100 zł, jak deklaruje 39% respondentów. Od 100 – 300 zł wydaje 33% osób. Jedynie 15% ankietowanych przeznacza od 300-500 zł, 11% od 500 do 1000 zł, a 2% powyżej 1000 zł.

 

Aby obdarować dziecko w tym szczególnym dniu nie musimy szukać nowinek technologicznych i wydawać dużych sum pieniędzy. W końcu taki upominek nie powinien zdominować całego wydarzenia, ale sprawić, że zostanie ono miło zapamiętane. Liczy się przede wszystkim radość dziecka i pozytywne wspomnienia.

 

Innovation PR


Artykuły powiązane

:

Dziś święto najmłodszych. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!
Dziś święto najmłodszych. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!
Dzień Dziecka w Parku Dolinka
Dzień Dziecka w Parku Dolinka (2)

Komentarze (1):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
01.06.2022, 16:30 Wiemy: Nowym dużym miasteczkiem rowerowym w Elblągu. Obiecanki cacanki rządzący miastem .


Inne artykuły:

Nielegalnie łowił ryby, policjanci znaleźli przy nim narkotki
Nielegalnie łowił ryby, policjanci znaleźli przy nim narkotki (8)
Elbląska katedra w świecie Minecraft
Elbląska katedra w świecie Minecraft (4)
W wyborach do Sejmu elblążanie chcą poprzeć Zjednoczoną Prawicę, Polskę 2050 i Lewicę
W wyborach do Sejmu elblążanie chcą poprzeć ZP, Polskę 2050 i Lewicę (29)
XIII Bieg Piekarczyka – utrudnienia w ruchu
XIII Bieg Piekarczyka – utrudnienia w ruchu
Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Robotniczej i Matejki. „W zdarzeniu uczestniczyło 6 osób”
Groźny wypadek na Robotniczej. „W zdarzeniu uczestniczyło 6 osób” (4)
Rowerowy przejazd przez miasto
Rowerowy przejazd przez miasto (2)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.