Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
17.06.2022 09:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 159)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 159)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 159)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 158)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 158) (4)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 157)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 157) (5)

Komentarze (6):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
17.06.2022, 09:56 W-iesniaki-arszawa: Monitoring jest? , wczoraj 13 ogólna - Broniewskiego , asior z Warszawy pokazał jak się parkuje w stolicy, ludzi się spycha na przejściu.
17.06.2022, 10:58 Anty: Nie dość, że dlasze szczucie na kierowców to jeszcze na Elblążan, bo tytul sugeruje, że to elblążanie tak parkują. Dlaczego nie zostawicie z rejestracji chociaż literek miasta. Wtedy zobaczymy. No, ale taka obróbka to za dużo zachodu, więc latwiej cyknąć fotkę i niech algorytm zakrywa calą rejestrację. Byle pójśc na łatwiznę.
17.06.2022, 12:39 Paaaa: to już 158 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.
17.06.2022, 13:31 obserwator: a kilka dni temu komendant miejski policji z uśmiechem na ustach odbierał nagrodę od przedstawiciala "żabki" za szybkie ujęcie przestępcy.żę też on sie ze wstydu nie spali,taki nierób i nieudacznik.
17.06.2022, 15:06 fasola: Dziwne te zdjęcia, nie widzę na nich mistrzów. Tylko normalnie parkujących próbujących radzić sobie w rozsądny sposób.
18.06.2022, 09:11 Jjj: Dzwońcie na straz miejska, a nie tylko zdjęcia robicie.


Inne artykuły:

Wakacje z MOSiR-em pełne imprez
Wakacje z MOSiR-em pełne imprez
Pożegnanie z IV ligą. W sobotę Concordia kończy sezon w Mławie
Pożegnanie z IV ligą. W sobotę Concordia kończy sezon w Mławie
Niebezpieczna zabawa w Parku Dolinka. Doszło do wypadku!
Niebezpieczna zabawa w Parku Dolinka. Doszło do wypadku! (10)
Marszałek: "Te wydarzenia stanowią o ważności tej jednostki w kraju". Jak Światowid planuje świętować 60-lecie?
Jak Światowid planuje świętować 60-lecie isnienia? (9)
Boże Ciało 2022. Ulicami Elbląga przeszło dziewięć procesji. Zobacz zdjęcia
Boże Ciało 2022. Ulicami Elbląga przeszło dziewięć procesji. Zobacz zdjęcia (9)
Kobieta poszukuje świadków zdarzenia. Jej tata doznał ciężkich obrażeń (aktualizacja)
Kobieta poszukuje świadków zdarzenia. Jej tata doznał obrażeń (aktualizacja) (9)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.