Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
14.06.2022 11:30

Poniedziałek pod znakiem wypadków


Poniedziałek pod znakiem wypadków


W poniedziałek, 13 czerwca br. około godz. 12:00 braniewscy strażacy dysponowani byli do trzech zdarzeń, w których niezbędna była obecność straży pożarnej.


Około godz. 12:00 na terenie jednej z firm w Chruścielu /gm. Płoskinia/ doszło do wypadku, w którym ranny został jeden z pracowników. Spadające opakowanie z półproduktem wykorzystywanym w procesie produkcyjnym przycisnęło pracownika. Jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych działania ratownicze rozpoczęli pracownicy, którzy z wykorzystaniem wózka widłowego podnieśli kontener elastyczny big bag docierając do poszkodowanego. Medyczne działania ratownicze podjęli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, którzy rannego pracownika przekazali dla załogi Zespołu Ratownictwa medycznego.

 

Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Płoskinia, zespół ratownictwa medycznego z Braniewa oraz policjantów.


Kilkanaście minut później służba dyżurna otrzymała kolejne zgłoszenie. Tym razem na drodze wojewódzkiej nr 504 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na ulicy Elbląskiej /na wysokości wyjazdu z cmentarza/. Spośród czterech osób, które podróżowały pojazdami jedna wymagała pomocy medycznej. Ranny kierowca został przekazany dla załogi zespołu ratownictwa medycznego. Na miejscu wypadku pracowali strażacy z Państwowej, Wojskowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie, załoga zespołu ratownictwa medycznego oraz policjanci.

 

Tego samego dnia (około godz. 18:00) na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Grzędowo – Lutkowo doszło do wypadku z udziałem jednośladu. Jadący rowerzyści, dostrzegli w rowie motorowej oraz mężczyznę. Na miejsce wypadku skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków – ochotników z Lelkowa, zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy braniewskiej policji. Niestety lekarz obecny na miejscu zdarzenia stwierdził zgon 40 letniego mieszkańca gminy Lelkowo.

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie

 

Galeria zdjęć: Poniedziałek pod znakiem wypadków
Artykuły powiązane

:

Hamował i zajeżdżał drogę innym kierowcom. Usłyszał wyrok sądu
Hamował i zajeżdżał drogę innym kierowcom. Usłyszał wyrok sądu (3)
W 2021 r. na przejściach kolejowo-drogowych co tydzień ginął człowiek. "Za 99 proc. sytuacji odpowiadają kierowcy"
W 2021 r. na przejściach kolejowo-drogowych co tydzień ginął człowiek (2)

Komentarze (1):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
14.06.2022, 14:31 Arkadiusz: Proszę osoby poszkodowane w wypadkach lub ich rodziny o pilny kontakt w bardzo ważnej sprawie - 697723210 Arkadiusz


Inne artykuły:

Podczas jazdy rowerem przewrócił się na płot. Miał 4 promile alkoholu w organizmie
Podczas jazdy rowerem przewrócił się na płot. Miał 4 promile alkoholu (5)
Kolejny problem związany z Dolinką. Poza brakiem toalet nie ma też miejsc parkingowych?
Kolejny problem związany z Dolinką. Poza brakiem toalet nie ma też parkingu? (23)
Wykopali na działce narkotyki, wpadli w ręce strażników granicznych
Wykopali na działce narkotyki, wpadli w ręce strażników granicznych (2)
Narożnik Słonecznej i Kosynierów Gdyńskich na sprzedaż
Narożnik Słonecznej i Kosynierów Gdyńskich na sprzedaż (4)
Rowerowe spacery z leśnikiem
Rowerowe spacery z leśnikiem
Elbląg: Młodzież dołoży się do domowych budżetów? Sprawdzamy, jakie oferty pracy czekają na nastolatków
Praca zamiast wakacji. Nastolatek z Elbląga ma szansę na zatrudnienie? (9)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.