Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
19.06.2022 14:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 160)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 160)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 160)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 159)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 159) (6)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 158)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 158) (4)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 157)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 157) (5)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 156)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 156) (9)

Komentarze (5):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
19.06.2022, 16:48 Szejk Ali : Co raz mniej tych zdjęć. Durnie piszą, że jakoś trzeba sobie radzić w życiu i parkują gdzie popadnie, bo miejsca nie ma do parkowania. Złodziej też musi sobie radzić w życiu, bo nie ma dla niego pracy (takiej jakiej by chciał).
20.06.2022, 09:26 jaaa2598: Auta parkujące na trawniku przy ścieżce rowerowej na zakręcie przy ul. Kościuszki dodatkowo zasłaniają widoczność przy skręcie w 13 Elbląskiego Pułku P.
20.06.2022, 11:01 kierowca 1: strażmikom miejskim i policjantom te auta nie zasłaniaja widoczności,bo oni i tak niczego nie widzą.
21.06.2022, 01:24 Cyryl1234: Wystarczy wysyłać fotki do straży miejskiej. Oni szybko nauczają łosi parkowania w postaci mandatu .
21.06.2022, 12:25 Paaaaa: to już 160 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.


Inne artykuły:

Elbląskie Kuriozum Inwestycyjne, czyli przykłady głupoty Ratusza
Elbląskie Kuriozum Inwestycyjne, czyli przykłady głupoty Ratusza (46)
Nie każdy może starać się o mieszkanie komunalne. "Prawda jest brutalna"
Nie każdy może starać się o mieszkanie komunalne. "Prawda jest brutalna" (12)
W Bażantarni poznawali piękno ukraińskiego folkloru - zobacz zdjęcia
W Bażantarni poznawali piękno ukraińskiego folkloru - zobacz zdjęcia (9)
Remont mieszkania w 2022 roku. Ile trzeba za niego zapłacić?
Remont mieszkania w 2022 roku. Ile trzeba za niego zapłacić? (9)
Turniej piłkarski Amatorów
Turniej piłkarski Amatorów
Szalony pojedynek w Mławie. Concordia kończy udany sezon remisem [GOLE Z MECZU]
Szalony pojedynek w Mławie. Concordia kończy udany sezon remisem [GOLE Z MECZU] (2)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.