Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
22.06.2022 15:30

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 161)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 161)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 161)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 160)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 160) (5)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 159)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 159) (6)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 158)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 158) (4)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 157)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 157) (5)

Komentarze (6):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
22.06.2022, 16:34 Paaaa: to już 161 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.
22.06.2022, 16:34 Paaaa: to już 161 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.
22.06.2022, 17:24 Straz miejska do roboty!!!: Straz miejska bo się działać? Jaj nie macie?!
23.06.2022, 04:24 Mieszkaniec teatralnej: Halo znowu zdjęcie z teatralnej ale tam wolno parkować! Specjalnie zostało postawione lustro dla wyjeżdżających z parkingu pod blokiem, często sam też tam parkuje, bo nie ma miejsca na samiutkim parkingu, więc nie wiem co te zdjęcie tam robi. Poza tym 1,5m chodnika jest? Jest. Więc droga redakcjo jak chcecie takie zdjęcia publikować to chociaż sprawdźcie proszę czy można tam parkować czy nie
23.06.2022, 07:01 Zbychu: Kiedy ktoś w końcu zainteresuje się DĄBROWSKIEGO i tą bezprawnie postawioną przechowalnią na dzieci? Swoją drogą trzeba nie lubić własnych pociech żeby wybrać to miejsce... Wczoraj znów był tam cyrk! Kiedy ktoś zacznie egzekwować zakaż parkowania na jezdni i trawnikach, parkowanie przy skrzyżowaniu i zastawianie wjazdu na prywatne posesje?
23.06.2022, 12:26 Piotr: Miłośnik traugutta i górnośląskiej już się powiela z nudów. Masz gościu chyba jakąś fobie. Psychiatra się kłania. A jak nie masz co robić to zdejmij ciuchy i ich pilnuj.


Inne artykuły:

Blisko 45 proc. Polaków uważa, że przesuwanie wyborów samorządowych to zły pomysł
Blisko 45 proc. Polaków uważa,że przesuwanie wyborów samorządowych to zły pomysł (6)
Elbląg: Kobieta urodziła dziecko przed wejściem do szpitala (aktualizacja)
Elbląg: Kobieta urodziła dziecko przed wejściem do szpitala (aktualizacja) (10)
"Ty stara, trzęsąca się babo". Czytelniczka: To słowa, które moja mama usłyszała od księdza
"Ty stara, trzęsąca się babo". Czytelniczka: Moja mama usłyszała to od księdza (129)
O jakim prezencie marzą ojcowie? Wyniki badania
O jakim prezencie marzą ojcowie? Wyniki badania (2)
Koronawirus: 1 314 zakażeń w kraju, 18 w województwie warmińsko-mazurskim
Koronawirus: 1 314 zakażeń w kraju, 18 w województwie warmińsko-mazurskim (3)
Takiego kwietnika w Elblągu jeszcze nie było
Takiego kwietnika w Elblągu jeszcze nie było (4)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.