Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
21.06.2022 17:00

Na jubileusz Oldboje zagrają z reprezentacją dziennikarzy


Na jubileusz Oldboje zagrają z reprezentacją dziennikarzy


Oldboy’s Olimpia Elbląg, czyli drużyna złożona z byłych piłkarzy ZKS Olimpia Elbląg, świętuje w tym roku 30-lecie istnienia. W najbliższą sobotę (25.06) rozegra z tej okazji mecz z Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy. Spotkanie na stadionie przy ul. Agrykola rozpocznie się o godz. 16. Wstęp jest bezpłatny.


Przed laty trenowali i reprezentowali barwy Olimpii Elbląg. Po zakończeniu czynnej kariery nie zawiesili butów na kołku i nie zrezygnowali ze swojej pasji, czyli piłki nożnej. Tak w 1992 roku rozpoczęła się historia drużyny KS Olboy’s Olimpia Elbląg, która trwa do dzisiaj. Byli piłkarze Olimpii, mimo upływu kolejnych lat, wciąż razem trenują, rozgrywają towarzyskie mecze, biorą udział w turniejach. Są najlepszym dowodem na to, że w piłkę nożną można grać w każdym wieku. Jak dodają, tego typu drużyn nie ma w Polsce zbyt wiele.


Wspaniały jubileusz 30-lecia postanowili uczcić w najlepszy znany sobie sposób, czyli oczywiście na piłkarskim boisku. W najbliższą sobotę (25.06) Oldboje Olimpii zmierzą się z Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy. W barwach drużyny gości wystąpią znani dziennikarze, a także elblążanin, pracujący w Canal+, Rafał Nahorny.


Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski. - To ciekawa inicjatywa, która poprzez sportową rywalizację podsumuje dotychczasowe trzy dekady funkcjonowania Oldboy’s ZKS Olimpia Elbląg. Gratulując jubileuszu, życzę powodzenia w organizacji meczu oraz dalszych sukcesów sportowych – napisał do organizatorów prezydent.


Na trybuny stadionu przy ul. Agrykola zapraszamy w sobotę już o godz. 14.30. O tej porze rozpocznie się przedmecz w wykonaniu młodych zawodników Akademii ZKS Olimpia Elbląg z rocz. 2014.


- My też tak zaczynaliśmy i gramy do dzisiaj – podkreślają elbląscy Oldboje.


Starsi koledzy młodych piłkarzy i dziennikarze wybiegną na murawę o godz. 16:00. Jak zapowiadają obie drużyny, emocji na pewno nie zabraknie.


- Nasi goście to świetni dziennikarze, zobaczymy, jak grają w piłkę – mówi Jerzy Fiłonowicz.


- Chciałoby się powiedzieć, jak ten czas szybko leci. Z okazji jubileuszu 30-lecia zapraszamy na sobotni mecz. Zapraszamy wszystkich kolegów, którzy grali w naszej drużynie, a także kibiców, by wsparli nas dopingiem – dodaje Janusz Buczkowski.


Specjalnymi gośćmi na meczu będą wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Mazurskiej.


– Nawiązaliśmy współpracę z placówką. Podczas meczu dzieciom zostaną przekazane upominki od nas oraz od naszych gości, dziennikarzy – zapowiada Janusz Buczkowski.

 

UM Elbląg


Artykuły powiązane

:

Dni Elbląga już w ten weekend! Wystąpi Natalia Kukulska, Viki Gabor, T.LOVE, Novika. Zobacz, co jeszcze zaplanowano
Dni Elbląga już w ten weekend! Wystąpi Natalia Kukulska, Viki Gabor, T.LOVE (11)

Komentarze (2):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
21.06.2022, 18:16 Czytelnik gazet: Wspaniała inicjatywa i gratka dla elbląskich kibiców którzy zapewne pamiętają naszych OLDBOYÓW z meczów o mistrzostwo II ligi i PRAWDZIWYCH emocji związanych z nimi. Myślę że warto tu przypomnieć choćby spotkanie z Górnikiem Wałbrzych, gdzie okrzyki radości po obronionym żucie karnym, a później zdobytych 3 bramkach w ciągu zaledwie kliku minut, było słychać na osiedlu METALOWCÓW !!! Chciałoby się znów przeżyć takie emocje. Pozdrowienia dla Pana Janusza Buczkowskiego, jednego z głównych inicjatorów tego spotkania. Widzę że dalej interesuje się stanem naszej lokalnej piłki i można go czasami spotkać na jednym z kameralnych obiektów naszego miasta, w trakcie rozgrywanych tam meczów ligowych !
21.06.2022, 19:32 gumi: bój to jest nasz ostatni- czarny pleban


Inne artykuły:

Termomodernizacja przerosła finansowo Centrum Rehabilitacji. Placówka będzie działać też komercyjnie?
Centrum Rehabilitacji będzie działać też komercyjnie? (10)
Rzeka Kultury - koncert na wodzie i Grafatak
Rzeka Kultury - koncert na wodzie i Grafatak
Uderzył rowerem w radiowóz. Miał 3 promile alkoholu w organizmie
Uderzył rowerem w radiowóz. Miał 3 promile alkoholu w organizmie (1)
Nowa inwestycja przy Komeńskiego?
Nowa inwestycja przy Komeńskiego? (1)
Streetball na Kalbarze
Streetball na Kalbarze
Na zakończenie sezonu „Prawda”
Na zakończenie sezonu „Prawda” (1)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.