Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.
Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.
Polityka prywatności

ogłoszenia

filmy

galerie

baza firm

pełna wersja
24.11.2022 13:00

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 205)


Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 205)


Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Galeria zdjęć: Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 205)
Artykuły powiązane

:

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 204)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 204) (8)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 203)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 203) (3)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 202)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 202) (6)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 201)
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 201) (2)

Komentarze (11):

DODAJ KOMENTARZ DO ARTYKUŁU:
24.11.2022, 06:25 Teddy boy: z tym golfem na ostatnim zdj. co jest nie tak, że zdj. jest tu?? jakie przepisy zakazują tak parkować?? i komu potencjalnie przeszkadza ??
24.11.2022, 12:20 żyrafa: ~ Teddy boy-starówka to strefa zamieszkania,parkowanie wyłącznie na miejscach do tego wyznaczonych.auto wjechało jednym kołem na chodnik,a to nie jest miejsce na parkowanie.chyba o to chodzi autorowi.
24.11.2022, 15:11 teddy boy: czyli teraz latamy z aparatem i robimy zdj. każdego mm wystającego auta za linię?? a auta zastawiające przejścia dla pieszych pod UM, Słoneczna, Zielona, Kosynierów nie zauważamy?? chore to się robi.
24.11.2022, 17:32 obserwator: chore to jest właśnie zastawianie chodników i wymówki ,że brakuje miejsc parkingowych więc parkuje gdzie popadnie.
24.11.2022, 19:28 Xd: Wy lepiej zdjęcia tych hulajnóg zróbcie co wszędzie leżą a zwłaszcza na CHODNIKACH
24.11.2022, 20:23 Wojtek : Szukanie sensacji tam gdzie nie trzeba a debile łażą po mieście i zdjęcia robią bo mają tak nudne życie
25.11.2022, 00:49 old: A najnudniejsze to ma ten od traugutta i górnoślaskiej, ale teraz chyba ma urlop :) . Może pojechał do Gdańska rzucać pod nogi kwiaty straży miejskiej hehe!
25.11.2022, 10:18 kierowca 1: wojtek i old,jesteście chyba niespełna rozumu jeżeli sądzicie,że ktoś celowo chodzi po mieście i robi zdjecia.wystarczy rozejrzeć sie dookoła.nie widzi ten kto nie chce widzieć.
25.11.2022, 18:07 Anna : Do kierowcy. Bzdury piszesz. Niektóre zdjęcia są absurdalne i mógł je zrobić tylko ktoś kto się nudzi i jego hobby jest łażenie i robienie takich zdjęć. Dla normalnego człowieka liczą się w życiu inne rzeczy. Tylko osoba złośliwa, zgorzkniała,nie mająca znajomych, przyjaciół, łazi, pstryka foty i ma z tego idiotyczną satysfakcję. Aha. I na pewno nie ma prawa jazdy, bo nie ma pojęcia jak wygląda sytuacja z parkowaniem w Elblągu. Może zamiast donosić niech zrobi sobie prawko i zacznie jeździć. Raz dwa zmieni zdanie. Jak to się mówi, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
25.11.2022, 21:45 teddy boy: podobnie z tym fordem k koło Bramy targowej, co tam jest nie tak?? komuś przeszkadza przejść, przejechać?? i jakie przepisy zignorował kierowca zostawiający tak auto??
26.11.2022, 11:57 somsiad: `do Anna, jeżeli dla co niektórych jest problemem zostawić samochód w miejscu do tego przeznaczonym i się trochę przespacerować to nie można tego usprawiedliwiać brakiem miejsc parkingowych. Trzeba tylko poszukać trochę dalej a nie pod samymi drzwiami.


Inne artykuły:

Zatrzymali sprawcę podpalenia czujnika alarmowego w Centrum Spotkań Europejskich
Zatrzymali sprawcę podpalenia czujnika alarmowego w Centrum Spotkań Europejskich
Od jutra prace drogowe na ul. Poprzecznej
Od jutra prace drogowe na ul. Poprzecznej
Młodzi waleczni. Zawodnicy KSW Tygrys przywieźli medale z Pucharu Polski - zdjęcia z treningu
Zawodnicy KSW Tygrys przywieźli medale z Pucharu Polski - zdjęcia z treningu (7)
Prezydent Elbląga chce nowej strony internetowej Ratusza. Będzie kosztować 45,5 tys. zł?
Prezydent Elbląga chce nowej strony Ratusza. Będzie kosztować 45,5 tys. zł? (19)
„Przy okazji debaty budżetowej odkryta została przedziwna praktyka działania na szkodę miasta”
„Przy okazji debaty budżetowej odkryta została przedziwna praktyka działania" (54)
Elbląg: Kilkudziesięciu uczniów otrzymało stypendia premiera. Za nami wręczenie dyplomów (zobacz zdjęcia)
Elbląg: Kilkudziesięciu uczniów otrzymało stypendia premiera (zobacz zdjęcia) (4)
Na górę strony
Pełna wersja info.elblag.pl


Redakcja Kontakt O serwisie
Polityka prywatności

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.